Spotkanie policjantów z przedszkolakami

  • 11.02.2020, 10:27
  • Żródło: KPP Gryfino
Spotkanie policjantów z przedszkolakami Fot. KPP Gryfino
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie wraz z uczniami 2 C klasy policyjnej I Liceum Ogólnokształcącego w Gryfinie wspólnymi siłami zadbali o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w czasie ferii zimowych.

Uczniowie klasy policyjnej 5 lutego 2020 r., wspomagani obecnością komisarza Roberta Panny, przeprowadzili spotkanie z dziećmi z Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie. Pogadanka była podzielona na cztery bloki tematyczne: bezpieczna droga, lodowisko,góry oraz bezpieczny plac zabaw. Łącznie udziałe wzięło 30 przedszkolaków z grupy pięciolatków, które były zafascynowane prowadzonymi zajęciami, aktywnie w nich uczestniczyły, zadając wiele ciekawych pytań.

Na zakończenie dzieci otrzymały rysunki o bezpieczeństwie, a także wiele innych pięknych prezentów zrobionych własnoręcznie przez uczniów klasy policyjnej.

Dla dzieci z przedszkola spotkanie było bardzo ciekawe. Zapamiętały wiele cennych rad, a na koniec wyraziły swoją ocenę z prowadzonych zajęć poprzez uśmiech i liczne oklaski, a także przygotowany występ artystyczny.

Źródło: KPP Gryfino

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polo
Polo 12.02.2020, 15:14
Swietna organizacja, brawo dla policjantow
Ja
Ja 11.02.2020, 18:46
Przedszkole Nr 2 im Misia Uszatka w Gryfinie- to juz kolejny dowód braku profesjonalizmu portalu :(
Ania
Ania 11.02.2020, 18:34
I bardzo fajnie!
AJWAJ ALELUJA I DO PRXZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRXZODU 11.02.2020, 18:29
https://youtu.be/EdmZYu9Lths TO NIE DO PANA PANIE KOMENDACIE HA AH AHA TYLKO DO TYCH CO POCZULI SIĘ URAŻENI HA HA AH https://youtu.be/-2WP5_8Fb28
Nauczyciel
Nauczyciel 11.02.2020, 17:47
Proszę o korektę, to Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka.
tokar
tokar 11.02.2020, 18:33
To policjanci nie wiedza gdzie byli?
Lizak dla każdego
Lizak dla każdego 11.02.2020, 17:12
Brawo. Spotkali się równi z równymi na tym samym poziomie intelektualnym.
best
best 11.02.2020, 18:33
To nie było śmieszne, bo świadczy tylko o tobie.
Ja
Ja 11.02.2020, 16:44
Misia Uszatka, a nie Puchatka
8 REBE   Z GRYFINA HA AH AH
8 REBE Z GRYFINA HA AH AH 11.02.2020, 15:47
PANIE PREMIERZE I PREZYDENCIE JEZELI MI ZWOLNICIE KOMENDANTA Z GRYFINA JUZ NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ NA PIS AH AHA AH PARANOJĘ I SCHIZOFRENIĘ BEZ WZGLEDU JAK SIĘ TAM NAZYWACIE AH AH AH
no  panie MAT   miler  powiedz pan ha ha ah
no panie MAT miler powiedz pan ha ha ah 11.02.2020, 14:29
chciałbym uzupełnic mój wpis o kosmitach ah aha ha h no może mat miler z sld wie gdzie ta kasa sie podziała ha ah ah bo czapierzasty był jeszcze wtedy w koziej dopie ha ha ah https://youtu.be/5UqylWSgHYo
ajwaj aleluja  bismilah i do przodu
ajwaj aleluja bismilah i do przodu 11.02.2020, 13:33
dobra akcja panie komendancie ha ha ah pozdrawiam nie chce byc upierdliwy ale chyba tylko przedszkolaki wieżą w PIS prawo i sprawiedliwosc ha ha ah a wieczorek dalej na wolności a mój klon ukradł akcje J&S ENERGY I ZLIKWIDOWAŁ KONTO W BANKU PKO BP HA HA AH ja tam stawiam na kosmitów tych co mnie nie raz okradli i porywali ah ah ah jak mogło wyparować 1,5 miliona złotych plus odsetki to tylko kosmici wiedza ha ha ah
B.
B. 11.02.2020, 10:37
Przedszkole nie ma ferii?
Nauczyciel
Nauczyciel 11.02.2020, 17:48
Przedszkola to placówki nieferyjne, nauczyciele pracują normalnie

Pozostałe