Dziś rano wpadł naćpany kierowca

  • 12.02.2020, 11:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziś rano wpadł naćpany kierowca
Dziś tj. 12 lutego 2020 r. policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego kierowcę, który jechał pod wpływem narkotyków. 40-latek, mieszkaniec naszego powiatu wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej.

Patrol ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie stał dziś w miejscowości Banie. Policjanci zatrzymali pojazd marki Ford. Badanie narkotestem kierowcy okazało się pozytywne. Teraz 40-latek będzie odpowiadał przed sądem jakby kierował pod wpływem alkoholu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nerv
nerv 14.02.2020, 23:34
Całe szczęście, że ćpuna zatrzymali.
DRAG
DRAG 14.02.2020, 23:29
ALE SIĘ PROSTACZEK DOIGRAŁ. HULAJNOGĘ PEWNIE TEŻ ZABIORĄ.
Jakub
Jakub 14.02.2020, 11:56
Brawo brawo , alkomat i narkotest to podstawa. Wyeliminować ćpunów i ćpunki z ruchu drogowego . Brawo Policja.
Zorka
Zorka 13.02.2020, 23:46
Oczywiście" trzeba" chronić twarz łotra, nazwisko. Trafi do więzienia, tam pobierze nauki od kryminalistów, a sąd zakazuje publikacji pyska w intencji jego" dóbr osobistych"(przeczytajcie to -jakoś zanika" r" i pozostaje" dup")-więc na zdjęciach są fotografie dup osobistych bandytów, od pasa w dół.
ptu
ptu 13.02.2020, 23:43
Detox tylko ćpu... na dobre wyjdzie. Właśnie na takich cw... jak W idą nasze podatki. Patologia
taka karma
taka karma 13.02.2020, 21:33
Ćpunem zostaje się do końca życia.
Puerta
Puerta 13.02.2020, 22:50
Ale można być narkomanem nie narkotyzującym się i wtedy ma się szansę.
oni odchodzą szybko
oni odchodzą szybko 13.02.2020, 10:01
40 lat? To stary ćpun! Długo żyje jak na taką profesję.
Młody
Młody 12.02.2020, 17:31
Przydałoby się też w Gardnie zrobić takie sprawdzenie na narkotyki . Jest kilku takich co bezkarnie jeżdżą wszyscy widzą jak naćpani wsiadają do samochodu ale ludzie się boją odezwać uzareagowac
proponuję
proponuję 12.02.2020, 17:35
Zadzwonić na 112 i cześć! Wtedy nie strach będzie wysyłać dzieci na dwór.
kiss
kiss 12.02.2020, 17:39
Dobrze podpowiada, nie można przymykać na to oczu bo się nieszczęście wydarzy i dopiero będzie płacz.
Bastard
Bastard 12.02.2020, 14:58
Nie możemy określić czy był naćpany przez narkotesty, we krwi, czy ślinie zawsze dłużej zostaje. Mógł spożyć narkotyk dzień przed, a sama faza utrzymała się 2-6h.
Kierowca
Kierowca 12.02.2020, 14:28
Pełno takich jeździ o których wszyscy wiedzą. A chojna??? Tu pełno nacpanych jeździ.,
Trafiony
Trafiony 12.02.2020, 13:48
Ha widziałem stali w Bani koło stacji paliw , w końcu na coś się przydali.
Ciekawe co to za ćpun ?
Pies
Pies 12.02.2020, 21:03
Slyszalem ze to twoj Stary
Monia
Monia 12.02.2020, 12:44
Jak to jest, że po Widuchowej jeżdżą naćpani, pijani kierowcy bez prawa jazdy ? Jeden z nich omal nie zabiłby całej rodziny 15. 09. 2019 na krzyżowce na pacholęta - bez OC, bez prawa jazdy, z narkotykami w samochodzie. Nie ogarniam , skąd to przyzwolenie.
kama
kama 12.02.2020, 15:53
z tego co słychać drogą pantoflową,to ogrom jest takich kolesi po wsiach,powinno być o wiele więcej kontroli ,handlują narkotykami i wciągają w to nieletnich
Gryfiniak
Gryfiniak 12.02.2020, 13:28
Nie wiesz przecież Kasta Sadownicza istnieje ćpuny pijani kierowcy ,mordercy mają przywileje Sądy łagodniejsze dla takich jak dla zwykłego Kowalskiego ,za gwałt i pobicie trzy letniego dziecka i zabójstwo złagodzono wyrok a za cukierka wartości 40 groszy kara i co tu dużo mówić .ludzie jeszcze są za Kasta i za PoKo i głosują a nich.
jabłko
jabłko 12.02.2020, 19:03
Sadownicy mają kastę? Może skrzynie?
soja
soja 12.02.2020, 12:48
Ale wypadek jakiś spowodował czy jak? Kto to był?
pech narkomana
pech narkomana 12.02.2020, 12:26
No patrz pan, tyle jeździł i nic, a dziś wpadł.
Ala
Ala 12.02.2020, 12:37
To wiedział Pan że jeździ pod wpływem i tego nie zgłosił?
zebra
zebra 12.02.2020, 12:48
Moze ćpali razem więc nie musiał zgłaszać skoro mógł zaszkodzić sobie.
Aga
Aga 12.02.2020, 12:22
A z jakiej miejscowości?
Anty drugs
Anty drugs 12.02.2020, 12:14
A gdzie on jechal w srode rano chyba nie do pracy, to juz nie wystarczy w sobote caly tydzien jedzie na fazie ale gupole.
one
one 12.02.2020, 11:58
Kolejny kandydat na mordercę...

Pozostałe