Po obiecankach władzy nie zostało nic oprócz dziur - skarżą się mieszkańcy i protestują

  • 12.02.2020, 19:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po obiecankach władzy nie zostało nic oprócz dziur - skarżą się mieszkańcy i protestują fot. czytelnik igryfino
Zwracamy się do redakcji igryfino z prośbą o ratunek i opublikowanie artykułu o naszej nieszczęsnej drodze... Chodzi o drogę do Steklinka z drogi głównej na Banie. Na samym początku trasy postawiono rekreacyjną piękną wiatę. Tak piękną, jak obietnica naprawy drogi, ba nawet budowy nowej....

W załączeniu przesyłamy zdjęcia tragicznego stanu drogi, którą codziennie dobijamy nasze samochody... Musimy przecież dostać się do pracy, do szkół, do lekarza...

Koła odpadają, stłuczki i zniszczenia zawieszenia to norma...

Po obiecankach "władzy" (droga gminna) nic prócz dziur nie pozostało. Nawet wstydzą się postawić znaki ostrzegające.

Ostatnio droga „przemówiła”, pojawiły się na niej napisy: "Niebezpieczeństwo! Kto płaci, burmistrzu? Droga do zaorania?? Monster truck only! Napraw mnie! Jedź z Bogiem! Za 3 km będzie lepiej :-) Powodzenia!". 

Widać ktoś nie wytrzymał, albo nie ma już czym jeździć...

W zeszłym roku gryfiński PUK naprawił nam przejazd. Ściągnęli maszyny, wyrównali nawierzchnię, zasypali większe dziury, ładnie i szybko im poszło. Szkoda, że tylko raz, na „masz i zamknij się...” – skarżą się nam mieszkańcy Steklinka w gminie Gryfino.

 

Mieszkańcy Steklinka czują się oszukani. Miała być nowa droga, ale pomimo dofinansowania i korzystnej oferty jednego z potencjalnych wykonawców, władze Gryfina uniweażniły przetarg.
Mieszkańcy mają dość i zaprotestowali w dość oryginalny sposób.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (62)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jednak można
jednak można 17.02.2020, 22:55
A w Japonii w centrum miasta zawaliło się wielkie skrzyżowanie, dwa dni trwała naprawa. A tu miesiącami obserwują.
jechowa ha ah ah
jechowa ha ah ah 17.02.2020, 07:50
po co wam droga niedługo koniec swiata ha ha ah
Z BOGIEM HA HA AH CUDA SIĘ ZDARZAJA
Z BOGIEM HA HA AH CUDA SIĘ ZDARZAJA 14.02.2020, 23:12
KUDUKA DO PŁUGA HA HA AH NIECH ORZE HA HA AH NO CHYBA ZE SWADKOWIE JEHWY ZROBIA JA W CZYNIE SPOŁECZNYM HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.02.2020, 18:39
tylko jechowa da tam radę musicie sie gorliwiej modlić ha ha ah
SS sołtys steklinka ha aha h
SS sołtys steklinka ha aha h 14.02.2020, 16:17
kuduk za duzo przezarł ze sportowcami z pgr gryfino ha ha ah
ajwaja aleluja i do przodu
ajwaja aleluja i do przodu 14.02.2020, 14:51
to kuduk przy***s mnietka jako sołtys nie zrobił wam drogi ah aha h
boom
boom 13.02.2020, 23:14
Nie każcie myśleć tym downom, bo im eksplodują puste głowy.
ewik
ewik 13.02.2020, 23:10
Bezmyślność tercetu przekracza wszelkie granice
pomnik głupoty
pomnik głupoty 13.02.2020, 22:49
I to jest symbol działań tercetu!
Mirek
Mirek 13.02.2020, 20:57
Chyba nie widzieli w życiu dziurawej drogi. Polecam wybrać się na drogę Kunowo (gmina Banie) - Swochowo (gmina Bielice) to zmienicie zdanie.
radny
radny 13.02.2020, 21:06
Mirek, ale jakie to wytłumaczenie, że są gorsze? Co to za argument? Tak jakbym słuchał z-cę Tomasza Milera.
Fakt
Fakt 13.02.2020, 18:20
Kuduk też daje się dymać.Widocznie lubi
psst
psst 13.02.2020, 14:59
Wiekszośc polskich lokalnych dróg tak po zimie wygląda. Tu jeszcze tragedii nie ma.
A że samochody się sypia to możliwe. Niemcy je produkowali na 6 lat i na swoje drogi , a nie na 15.
MK
MK 13.02.2020, 15:53
Problem w tm, że ta droga wygląda tak cały rok a nie po zimie. Francuzi też produkują auta ;)
J23
J23 13.02.2020, 13:51
Nikietynski musi odjechać drogą do Steklinka.
wspomnienie...
wspomnienie... 13.02.2020, 10:15
A co na to p Kuduk ? Kolega burmistrz wystawił pana za drzwi,tak jak kiedyś Piłat ? Cha cha cha
500 $ +
500 $ + 13.02.2020, 10:07
Czy działki w Steklinku sprzedawała Gmina , czy od rolnika za 20 tysięcy ??? Dlaczego z moich podatków mam fundować im prywatną drogę ???
MK
MK 13.02.2020, 15:54
Oj biedny Ty biedny, takie farmazony pisać to wstyd
Do Zbulwersowany
Do Zbulwersowany 12.02.2020, 23:27
Burmistrz do tej drogi ma to, że jest to droga gminna a nie powiatowa! Google nie boli - przebudowa drogi gminnej nr 410031Z łączącej miejscowość Steklinko z drogą wojewódzką nr 121.
cha cha
cha cha 12.02.2020, 22:20
Przykład idzie z GÓRy (Bukowina Tatrzańska się kłania) tam były ofiary śmiertelne... a u nas są OFIARY decyzyjne :-)
kałuża
kałuża 12.02.2020, 22:19
ojej jakie straszne rzeczy temat tygodnia
pik kok
pik kok 12.02.2020, 22:21
Jak nie musisz tamtędy jeździć to dla ciebie nieważne. A może ty jesteś z ekipy inwestycyjnej UMiG?
taa
taa 12.02.2020, 22:17
No tak, idealne miejsce dla niepełnosprawnych, szok i żenada.
smutno tu
smutno tu 12.02.2020, 22:16
Brawo inwestycje gminne pod nosem syf urząd powinien być wizytówką miasta ale czego można wymagać od tercetu.

Pozostałe