Z trudem otworzyli sklep Dino

  • 13.02.2020, 08:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z trudem otworzyli sklep Dino
-Podjechałem dziś rano pod sklep Dino przy ul. Jana Pawła II w Gryfinie, ale był zamknięty! Na drzwiach czytam, że powinien być czynny od godz. 7. A była godzina 7.30! Nie zrobiłem zakupów i odjechałem z kwitkiem! – dzwoni do nas dziś (13 lutego 2020 r.) zdenerwowany czytelnik.

Najpierw zadzwoniliśmy do centrali Dino i poinformowaliśmy o rozmowie z naszym czytelnikiem. Potem, o godz. 7.49 zapytaliśmy na piśmie rzecznika prasowego Dino o przyczynę spóźnienia (potem sklep został otwarty). Oto co nam odpowiedziano po niecałej godzinie od wysłania maila:

-Bardzo dziękuję za kontakt. Informuję, że wspomniany sklep w Gryfinie jest otwarty i funkcjonuje normalnie – odpowiedziała Ewa Wojtysiak, specjalistka ds. CSR i komunikacji Dział Personalny Dino Polska SA.

Lakoniczna odpowiedź ... -Nie jest to spowodowane lekceważeniem klientów, tylko taka jest polityka informacyjna firmy - usłyszeliśmy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

żmijka
żmijka 17.02.2020, 21:59
Chyba specjalnie tak zrobili żeby o nich było głośno!
patola 500+
patola 500+ 14.02.2020, 14:58
Czy, w nadchodzącą niedziele sklepy bendom otwarte? Aha, PO ile u was mortadela?

widuchowiak
widuchowiak 14.02.2020, 06:08
jak w Gryfinie wam ten sklep przeszkadza to my z Widuchowej taki chcemy.
Knagulec
Knagulec 14.02.2020, 16:45
Mozecie dostać, ale kija
nie ten adres
nie ten adres 14.02.2020, 08:13
Tylko francuskim pieskom z I... przeszkadza i dlatego obszczekują.
zrozumiała sprawa
zrozumiała sprawa 13.02.2020, 21:02
To bezpośrednia konkurencja dla Intermarsza, zwłaszcza jeśli chodzi o mięsa i wędliny stąd ten raban.
Troll
Troll 13.02.2020, 20:40
Masakra jakaś! Sklep zamknięty! Tyle innych sklepow wkoło, biedronka parę kroków dalej. Było się jeszcze rozpłakać przy drzwiach jak dziecko któremu lizaka zabrano!! Ludzie ogarnijcie się bo mi was żal naprawdę. Z takimi gow...mi dzwonicie i piszecie na ten portal.
troll to właściwy nick dla ciebie
troll to właściwy nick dla ciebie 13.02.2020, 22:35
Jasne, do Gardna mógł pojechać cymbale.
Troll
Troll 14.02.2020, 08:37
Sklepów innych ma w Gryfinie dużo. Wszędzie ten sam asortyment. Do gardna nie musi jechać. I nie wyzywaj nikogo od cymbałow- prawdopodobnie sam nim jesteś.
komuna wraca
komuna wraca 13.02.2020, 20:29
Widzę, że pracownik wini klienta. Kuriozum!
OT COI
OT COI 13.02.2020, 20:30
BO DINO SIE NADYMO!
Pracownik
Pracownik 13.02.2020, 17:34
Prezes Grzegorz zaspał!!!!!!?????? Hahaha
PRACOWNIK
PRACOWNIK 13.02.2020, 15:48
Witam,
Chciałbym podziękować osobie która odzeszła z kwitkiem i nie omiszkała poinformowć portalu igryfino.Dzięki takiemu zachowaniu jeden z pracowników dostał nagane pisemną.Dziękuję że na siłe ta osoba zrobiła sensacje.Market został otworzony o godzinie 7.20 więc nie wiem czemu o 7.30 ta osoba odrszła z kwitkiem.Sklep nie został otwarty ponieważ pracownik z drugiej zmiany zabrał klucze od tych drzwi.Nikt nie zaspał.Market był gotowy do otwarcia o godzinie 7.00.
YesIdo
YesIdo 13.02.2020, 23:11
No życie, za błędy się płaci.
Następnym razem nie będzie spóźnienia.
Miłka
Miłka 13.02.2020, 23:15
Dokładnie tak jak pisze Yesldo.
ewa
ewa 13.02.2020, 20:19
a to nie mozna było powiadomić? Klucze od drzwi zostawiacie pod wycieraczką??
no tak
no tak 13.02.2020, 20:28
hahaha, dobre Ewa!
ja
ja 13.02.2020, 19:26
To prawda, niektórzy ze wszystkim mają problem niestety
tak bylo
tak bylo 13.02.2020, 15:33
Na stoisku mięsnym:
Co to jest?
: Kura.
: Na pewno kura?
Na pewno.
A może pan się myli, może to nie jest kura, dajmy na to pies?
: To nie jest pies, to jest kura.
Niech się pan dobrze przypatrzy. Twierdzi pan kategorycznie, że to nic innego jak tylko stworzenie nazywane kurą?
: Twierdzę kategorycznie, że to jest osioł!
kinoman
kinoman 13.02.2020, 22:36
Poznaję, to cytat z CK Dezerterzy :)
kania kaniowski
kania kaniowski 13.02.2020, 15:28
Pracownicy w tym sklepie hymn znają ale nie umieją.
i co mi zrobicie?
i co mi zrobicie? 13.02.2020, 15:26
Do Bydgoszczy bedę jezdził na zakupy ale w tym sklepie nic nie kupie
..................
.................. 13.02.2020, 18:20
I bardzo dobrze.Ja też.
Wuja
Wuja 13.02.2020, 14:58
Byłem zrobiłem zakupy, sklep jest super. Ceny jak u konkurencji coś nieco tańsze coś troszkę droższe. Czyściutko stoisko mięsne super zaopatrzone polecam szynkę rydzyńską. Nabiał dyzy wybór nasze polskie firmy nie ukryte pod jakimś pilosem. Dla konsumenta dobrze że ma duży wybór różnych marek. Ja tam będę robił zakupy chyba że pojawi się lepsza oferta.
kierownik
kierownik 13.02.2020, 14:08
Ja tu jestem kierownikiem! Sklep był zamknięty i co nam pan zrobi ?
Yhy
Yhy 13.02.2020, 13:54
Ktoś zaspał i wielkie halooo :-)
Byłam tam 1 raz, sklep wypada słabo na tle pobliskich innych także podejrzewam, że długo tu nue pociagnie
Arn de...
Arn de... 13.02.2020, 19:42
Po jednym razie to można zaciążyć a nie wyrobić sobie zdanie. " ... słabo na tle pobliskich innych .. " czyli jakich ?? Biedronki czy wiecznie zapchanego Netto ?? MOŻE WARTO DAĆ MU SZANSĘ, TO POLSKA SIEĆ, I JAK KRYTYKOWAĆ TO MERYTORYCZNIE WSKAZUJĄC BŁĘDY A NIE WINSZOWAĆ NAJGORSZE. PS TAKŻE w sensie RÓWNIEŻ piszemy razem ale TAK, ŻE w sensie Twojego zdania to jednak osobno. let's make peace, not war.
Yhy
Yhy 13.02.2020, 23:09
Polonistka się znalazła. Zawsze w necie jak ktoś chce sie po prostu przypier$%&ić to czepia się ortografii.... takie to polskie....


Arn de...
Arn de... 14.02.2020, 10:49
let's make peace, not war.
popieram
popieram 14.02.2020, 11:11
Dokładnie tak!
ha!
ha! 13.02.2020, 14:06
Nie ktoś tylko kierowniczka.
;)
;) 13.02.2020, 12:57
Sklepowa miała dobra noc ;)
kamień
kamień 13.02.2020, 23:13
Ta noc za to będzie nerwowa.
klientka Ala
klientka Ala 13.02.2020, 12:35
A'props mięsa, to jest dobrej jakości i jest sporo promocji.
Kiero
Kiero 13.02.2020, 12:18
Napewno jest problem z personelem , którego brakuje.
zdziwiona
zdziwiona 13.02.2020, 11:49
Jak mógł pocałować klamkę jak drzwi są rozsuwane?! hah
kukula
kukula 13.02.2020, 18:22
Może chciał wejść od zaplecza.Nic dziwnego że były zamknięte.Normalny idiota.
...............
............... 13.02.2020, 11:48
Kto tam robi zakupy?To najdroższy sklep w mieście.Mięso droższe niż gdzie indziej tak samo proszki do prania i wszystko wszystko inne.Więcej w tym sklepie moja noga nie postanie.
limar
limar 13.02.2020, 12:01
.... widać, że to zazdrosna konkurencja pisze. Mięso mają świeże i dobrej jakości. Jak jest dzień promocji to ceny mięsa i wędlin są naprawdę dobre. Każdy to może sprawdzić sam.
osp
osp 13.02.2020, 18:28
Proszek do prania Persil w Biedronce 3,9 kg-26,99 Proszek do prania Persil3,2kg w Dino 33,99zł Jest różnica?
no tak ale
no tak ale 13.02.2020, 19:22
Ale w Biedronce mięsa i wędlin się raczej nie kupuje.
żałosne
żałosne 13.02.2020, 11:11
Pytanie było banalnie proste - chodziło o podanie przyczyny opóźnienia w otwarciu sklepu. Czy tak trudno odpowiedzieć, a nie mówić, że sklep jest otwarty. Skoro ktoś nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie, to co robi na tym stanowisku?
tylko
tylko 13.02.2020, 11:23
świeci oczami

Pozostałe