Spowodował kolizję. Gdy wyszedł z auta cuchnęło od niego jak z gorzelni

  • 13.02.2020, 10:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spowodował kolizję. Gdy wyszedł z auta cuchnęło od niego jak z gorzelni
Kiedy policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie obsługiwali w środę 12 lutego 2020 r. kolizję, nie mogli wyjść ze zdumienia. Sprawca zachowywał się dziwnie i cuchnęło od niego alkoholem. Jak się okazało, miał ok. 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do kolizji drogowej doszło w miejscowości Żelechowo  w gminie Widuchowa w środę ok. godz. 16. Tam własnie 68-letni mieszkaniec naszego powiatu miał 0,77 mg/l  alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Nietrzeźwy jechał samochodem marki Renault. Podczas manewru cofania uderzył w prawidłowo jadący pojazd.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

500
500 14.02.2020, 23:28
No tak skażą bezmózga na dwa lata, no i będzie na utrzymaniu podatnika, dostanie 3 posiłki dziennie, spanie w czystej pościeli codzienny spacerek, dostęp do lekarza, a na jego utrzymanie państwo płaci ponad 3 tyś miesięcznie...
Kapusta
Kapusta 13.02.2020, 22:47
Stachu mało popiłeś kwachu!
Hehe
Hehe 13.02.2020, 17:10
Staszek pol zycia przyjezdzal dziabnac dwusetke i popic wodą, tym razem mial niefart hehe
hi
hi 13.02.2020, 13:32
No, gryfiński produkt zakupił hihiji
Cofka
Cofka 13.02.2020, 12:12
Nikotyński musi odejść!
nie ma dymu bez ognia
nie ma dymu bez ognia 13.02.2020, 12:04
Skoro pan policjant się porzygał to chyba jednak cuchnęło.
Ktostaki
Ktostaki 13.02.2020, 13:26
A byleś/aś ze piszesz takie rzeczy?
Ktoainny
Ktoainny 13.02.2020, 11:49
A czy Pan redaktor byl na miejscu zdazenia ze wie jak było. Pisze co popadnie i wachał kierowce zdarzenia?
simply
simply 13.02.2020, 11:59
Racja, ale prawda jest taka, że dla niepijącego alkohol trawiony śmierdzi a dla alkoholika to miodzio.
odór
odór 13.02.2020, 11:47
To co on? Denaturat pił?
Czyleniczka
Czyleniczka 13.02.2020, 11:34
Coz za naglowek czlowiek ktory wypil to juz cuchnie jak z gorzelnia?kazdy pije i co do kazdego pan piszacy artykul bedzie mowil ze smierdzi od niego jak z gorzelni .?
pecunia non olet
pecunia non olet 13.02.2020, 11:41
Tylko dla Kamila Milera może być to błogi zapach reklamowanego produktu lokalnego!
Pieniądze nie śmierdzą.
zółte kamizelki
zółte kamizelki 13.02.2020, 11:26
Jak we francuskim samochodzie w berecie i w żółtej kamizelce to na pewno francuski ruch oporu!
a fuj
a fuj 13.02.2020, 11:22
I zasmrodził jeszcze radiowóz!
Ilia
Ilia 13.02.2020, 11:11
Może to pracownik gorzelni więc nie ma zdziwienia.

Pozostałe