Dzień po święcie zakochanych w swojej akcji pokażą jak kochać Polskę

  • 13.02.2020, 13:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dzień po święcie zakochanych w swojej akcji pokażą jak kochać Polskę
Chcą przypominać o miłości do Ojczyzny. 14 lutego należy pamiętać nie tylko o miłości do drugiej osoby, ale również o miłości do ojczyzny. W tym celu Młodzież Wszechpolska organizuje akcję w Gryfinie. Będą plakaty, ale i sprzątanie pod średniowiecznymi murami.

-Młodzież Wszechpolska Gryfino serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i okolic do udziału w kolejnej edycji kampanii społecznościowej Kocham Polskę. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest ekologia i wyrażanie miłości do ojczyzny poprzez troskę o środowisko – informuje nas Maciej Waliński.

Kto chciałby otrzymać egzemplarz plakatu, tegorocznej kampanii „Kocham Polskę” może zgłosić się po odbiór 15 lutego 2020 r. na placu księcia Barnima I w Gryfinie od godz. 12 do 14.

Maciej Waliński: -Patriotyzm narodu, który chce dokonywać wielkich rzeczy, który odważnie i bez kompleksów chce rozwijać się we współczesnym świecie, musi w pierwszym rzędzie opierać się na promocji pozytywnych postaw, posiadać w sobie olbrzymi ładunek narodowej dumy, radości i optymizmu.

W tym roku nawiązujemy do przyrody, która jest częścią naszego dziedzictwa, spadku przekazanego przez naszych przodków. Temat bardzo aktualny mający na celu zwrócić uwagę na zły stan środowiska naturalnego. To tylko od nas samych zależy, jak będzie kształtować się nasze otoczenie. Należy przypominać, że każdy pomnik przyrody jest elementem, który kształtuje tożsamość narodową oraz szacunek wśród naszych rodaków. Zdrowa przyroda to silny naród!

Dodatkowo mamy w planach posprzątać okolicę gryfińskich murów obronnych. Mamy nadzieję, do zobaczenia :)

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hm
hm 15.02.2020, 19:54
Ja kocham mój kraj i instruktażu od nacjonalistów nie potrzebuję.
Nawet czarna czopka gore
Nawet czarna czopka gore 15.02.2020, 19:04
Przy tym jednym pilnował bym karmanów i domu.
Hajl..... . Nauczamy miłości.
Hajl..... . Nauczamy miłości. 15.02.2020, 09:55
Kanclerzu karz maszerować
Anty
Anty 14.02.2020, 19:27
Oni uczą kochania.. Smiechu warte. Faszystowskimi metodami chyba. Nienawiść, rasizm, brak tolerancji, szczucie do nienawiści do Niemców, Ukraińców 75 lat po wojnie, kiedy nikt z oprawców już nie żyje, rozdrapywanie starych ran. Metoda pięsci oto cała wielka miłość tych pseudo patriotów.
Na odwyk!
Na odwyk! 14.02.2020, 12:51
Nikotyński emituje CO2 i inne substancje rakotwórcze!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.02.2020, 09:57
https://youtu.be/ugsiHiCR1Vc kolejny teatr dla goi ha ah ah
CCCP
CCCP 14.02.2020, 09:53
Już wybranka narodu ,Kotulowa pokazała wczoraj jak Kochać Polskę . Głosowała za aferzystami i złodziejami . WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wszak jesteś katoliczką. Znam cię z kościoła.
Wszak jesteś katoliczką. Znam cię z kościoła. 15.02.2020, 09:57
Bufetowa zamilcz
Ekolog
Ekolog 14.02.2020, 08:21
"Będą plakaty" - a niby o ekologii miało być. Panie W. Sadzę, że należy powiedzieć obywatelom którzy się zgromadzą ile wpierw drzew zostało wyciętych na te plakaty.
radzę
radzę 13.02.2020, 23:35
We wszystkim trzeba zachować umiar!
fasyzm
fasyzm 13.02.2020, 21:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

smutne
smutne 13.02.2020, 21:26
Jednak nie potraficie dyskutować merytorycznie.
Kaszub z autokaru
Kaszub z autokaru 13.02.2020, 19:39
Precz z faszystami!!
Dyl
Dyl 13.02.2020, 19:18
Tylko przywrócenie obowiazkowej służby wojskowej wybije z głowy głupoty takim małolatom, i ten nacjonalistyczny patriotyzm.
Ile lat ma ten junak Waliński który kocha Polskę bardziej od innych i bardzo, bardzo chce aby ktoś z polityków go zauważył ?
Te dwie towarzyszace mu pierdoły, to pewnie jego koledzy z pieszej , ekologicznej pielgrzymki do Częstochowy.
Pedalki dwa
Pedalki dwa 13.02.2020, 19:15
A homosie nie nosza kaptura?
Gość
Gość 13.02.2020, 18:50
To są tacy ptrioci na pokaz w czasach pokoju , ale gdyby przyszło stanąć do czynu pierwsi pouciekają , albo co gorsza będą najpierw mordować swoich
Hehs
Hehs 13.02.2020, 20:23
W czasie wojny pedaly lgbt z kobietami i z dziecmi do schronu ha ha nie nie lgbt pierwsi beda na linie frontu wysylamy, juz oto zadbamy tolerancja to tolerancja
Alaba
Alaba 13.02.2020, 21:17
Za to gdyby w takiej pierwszej linii postawić Narodowców naszych, to zatrzymaliby bombę termonuklearną siłą patriotyzmu, tak?

Jesteś tak żałośnie głupi i oderwany od realiów, że aż mi cię szkoda,
doAlba
doAlba 13.02.2020, 21:26
Jednym palcem!
hahaha..........
hahaha.......... 13.02.2020, 18:16
Hahahhaha...Toż to nasi Gryfińscy partyzanci hahahahaha....
Broszka
Broszka 13.02.2020, 18:49
Czy wszystkie Maciusie to takie ***sie?
jinks
jinks 13.02.2020, 17:06
To nie przypadek, że pederasta i sadysta *** złamał szczękę tej, która go nosiła pod sercem. Przeczytajcie sobie ludzie życiorys homoseksualisty Ernsta Rohma, szefa SA, w swoim czasie prawej ręki Adolfa Hitlera. Dowiecie się, co wydarzyło się podczas Nocy Długich Noży, jak SS zaskoczyła dygnitarzy-górę SA (sami pederaści) w hotelu Hanselbauer wczesnym rankiem w łóżkach w Bad Wiessee i ich aresztowała. I o tym, co SS zrobiła z pedrylami, hitlerowskimi *** i ***. Przekonacie się, do czego są zdolni pederaści i jak potrafią być okrutni i bezwzględni, gdy idą po trupach do władzy: https://en.wikipedia.org/wiki/…
KOT
KOT 14.02.2020, 01:57
Spytam Jarka.
dzinks
dzinks 13.02.2020, 16:47
To podchodzi pod terror pewnych grup, zdecydowanie mniejszościowych, ale finansowanych i wspieranych przez innych, którzy są zainteresowani podporządkowaniem danego państwa. Tak się stopniowo wprowadza terror i chaos, dla rozbicia państwa, dla zwalczania, zniszczenia setek lat tradycji, dla walki z chrześcijaństwem, wiernymi, wiarą, Kościołem, gdzie w Polsce przed wyborami do PE były ku temu przykłady i już wcześniej przygotowywany był skoordynowany atak na CAŁY Kościół za pomocą różnych ataków, marszów nienawiści, gdzie CELOWO jest wpisywane szyderstwo, kpina, obrażanie uczuć religijnych, następnie przechodzenie do plugawych ataków pod różnymi postaciami, atakowanie osób, które mówią prawdę o lgbt, czasami zmasowane ataki pod adresem wielu osób przez całą machinę powiązaną z lgbt, jak TVN-owska-michnikowszczyzna, niemieckie portale internetowe, Polsaty również swoje dwa grosze zawsze dołożą. To powolne stopniowe działanie zostało również w Polsce uruchomione i dalsze uleganie temu, doprowadzi do przeobrażenia Polski pod dyktando Platformy, Lewactwa, tzw "Wiosny" i z nimi powiązanymi, oraz poprzez to swój plan zrealizuje część UE, która ta część bardzo to wspiera, tak jak wróg Polski i Polaków Timmermans, któremu tak jak Niemcom, najbardziej na tym zależy, ale bardzo blisko ich są inni w UE tym zainteresowani, tylko Niemcy dodatkowo by na tym skorzystali. Wiadomo jak pierwszy wróg Polski Timmermans przyjechał tuż przed wyborami do PE wspierać tzw "Wiosnę". Szeroki plan został "rozlany" na całą UE i jeszcze trochę, to w Polsce będzie referendum w sprawach lgbt, bo do tego chcą doprowadzić, gdyż władzy nie mają a robią wszystko by ją mieć ku uciesze swojej i tych z "By Żyło Się Lepiej" oraz większości UE. Nadchodzą bardzo ważne wybory i nie można zaprzepaścić poprzednich, gdyż gdyby np taka Kidawa została prezydentem, to dopiero będzie awanturnictwo i blokowanie wszystkiego, to by było zaprzepaszczenie poprzednich wyborów.
Jojo
Jojo 13.02.2020, 16:39
A jak maja chlopcy wygladac ?w stringach z makijazem i byc gejem takie lewactwo ma swoich mezow i zony ,dziwactwo przeszkadza kaptur dzicz z lgbt .
plumka
plumka 13.02.2020, 16:51
Dom wariatów staje się rzeczywistością, ciekaw jestem kiedy sądy w Polsce zaczną puszczać z torbami wszystkich tradycjonalistów?? Pewnie po wyborze Biedronia na prezydenta...
agresywne Lgbt