Wypadek. Dwa auta w rowie

  • 13.02.2020, 20:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wypadek. Dwa auta w rowie Fot. Wojciech Gutt (czytelnik igryfino)
Do zdarzenia doszło w czwartek 13 lutego 2020 r. wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 124 pomiędzy Chojną a Mętnem. Dwa samochody osobowe w wyniku kolizji wpadły do przydrożnego rowu.

W zdarzeniu drogowym brały udział volkswagen passat i volkswagen golf. Na szczęście nikt nie został ranny. 

Policja przybyła na miejsce wyjaśnia przyczyny kolizji. Kierowcy przez pewien czas muszą się liczyć z utrudnieniami na tym odcinku drogi.

 

Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego czytelnika. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

spokojnie
spokojnie 17.02.2020, 12:55
Policja jeszcze nie określiła winy!
Czytelnik
Czytelnik 23.02.2020, 11:17
A co tu określać? Czarny vw uderzył w czerwonego i zadnej filozofii tu nie ma.
sarna
sarna 15.02.2020, 20:15
A ten za Baniami to śpi w samochodzie? I gdzie Jego tablice bo chcę zatankować?
wisłok
wisłok 15.02.2020, 13:13
Jak to mówią: szczęście w nieszczęściu.
Rej
Rej 17.02.2020, 22:04
I to duże!
zwykła kraksa
zwykła kraksa 14.02.2020, 09:36
Warto przy okazji tego wypadku przypomnieć że Nikotyński musi odejść!
kopeć
kopeć 14.02.2020, 08:15
Może jakiś zwierzak wyskoczył?
podejrzewam
podejrzewam 13.02.2020, 23:07
Tak to jest jak ktoś się wyrwie ze swojego naturalnego środowiska - kuchni, i szaleje...
Stop oszczerstwom
Stop oszczerstwom 14.02.2020, 13:53
Akurat Pani, która 'wyrwała się z kuchni' była poszkodowaną w całym tym zdarzeniu. A to wlaśnie nieomylny na drodze przedstawiciel płci męskiej stworzył zagrożenie dla życia i zdrowia.
Czasami takie Panie, które wyrwą się od kuchni, niejednego Pana na drodze by zawstydziły. A poszkodowaną znam prywatnie, nie zawiniła i jest dobrym i pewnym kierowcą .
women
women 13.02.2020, 23:34
Jest męska szowinistyczna ***!
rower
rower 13.02.2020, 23:05
I to się nazywa, , jazda bez trzymanki
kolizja
kolizja 13.02.2020, 21:40
Niepieściński musi odejść!
równanie
równanie 13.02.2020, 21:09
Niefortunny zbieg okoliczności = wypadek
rzekotka
rzekotka 13.02.2020, 23:09
Jaki zbieg okoliczności? Odczytywanie takich rzeczy z tekstów to jedna z podstawowych umiejętności uczniów podstawówek, ocenianych z języka polskiego. Na tobie widać chyba skutki wtórnego analfabetyzmu i czytania ściąg z lektur zamiast lektur. Głupoty i niekompetencji wielu kierowców nie da się opisać inaczej niż stosując takie retoryczne (rozumiesz słowo? wygoogluj) środki wypowiedzi. Swoją drogą mam czasem wrażenie, że niektórzy kierowcy nie mogli uzyskać prawa jazdy legalnie, tak karykaturalnie jeżdżą.

Pozostałe