Koncert walentynkowy "Klara spotyka Edith i przyjaciół"

  • 14.02.2020, 19:55
  • Żródło: GDK
 Koncert walentynkowy "Klara spotyka Edith i przyjaciół"
Walentynkowy koncert w wykonaniu Klary Gmiter odbył się w czwartek 13 lutego 2020 r. w Gryfińskim Domu Kultury. Klara Gmiter to francuska aktorka i szansonistka. Występowała już przed gryfińską publicznością. Wiele koncertuje w Polsce, Niemczech i Skandynawii.
Podczas muzycznego wieczoru w GDK usłyszeliśmy program pt."Klara spotyka Edith i przyjaciół". Wybrane przez Klarę Gmiter utwory legend muzyki francuskiej złożyły się na wieczór pulsujący miłością, tragedią i nadzieją. Podczas koncertu usłyszeliśmy ponadczasowe dzieła takich artystów jak Barbara, Jacques Brel, Charles Aznavour, Serge Lama, Yves Montand oraz Edith Piaf.
Wielką niespodzianką dla widzów było wykonanie przez Klarę Gmiter na zakończenie koncertu a capella utworu "Co mi panie dasz" z repertuaru grupy Bajm. Wokalistka doskonale poradziła sobie z bardzo trudnym do wymówienia i zaśpiewania tekstem polskiej piosenki, za co została nagrodzona owacjami na stojąco.
Na scenie Klarze Gmiter towarzyszył Tilman Hintze, pianista berliński, na co dzień współpracujący z Uckermarkische Buhnen Schwedt.
Źródło: GDK

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

France
France 16.02.2020, 19:53
Może grać Edith.
copia
copia 16.02.2020, 21:20
Tylko po co druga Edith?
brawo
brawo 15.02.2020, 16:07
Prawdziwa Edith!
Wizzair
Wizzair 15.02.2020, 09:12
Artystka wystąpiła w kreacjach Eli Olszewskiej, extra
oklaski
oklaski 15.02.2020, 16:07
Brawo Wy!
eN
eN 14.02.2020, 23:11
Nieważne jest zakochanie, liczy się miłość - prawdziwa, ofiarna i wieczna, czyli trzy święta o takiej miłości: Boże Narodzenie, Wielkanoc i Wszystkich Świętych. W Walentynki pracuję: zamiatam, kopię ogródek i remontuję: walę tynki.
poważna
poważna 14.02.2020, 23:08
Przekaz dnia z sejmu zakochanym na dziś to gest posłanki z PIS.
sceptyk
sceptyk 14.02.2020, 23:07
Skromna liczba wpisów pod kilkoma tekstami o Walentynkach najlepiej pokazuje, czy mamy do czynienia z faktycznym świętem, czy też z faktem prasowym. To jest bardzo płytko istniejące zjawisko z pogranicza zjawiska medialnego i obyczajowego. Przypuszczam, że ten dzień jest ważny może dla 5-10% Polaków.
;)
;) 14.02.2020, 23:06
Wydarzenie roku
onyx
onyx 14.02.2020, 22:33
Płytę nabyłem.i zadowolony z niej jestem!
J
J 14.02.2020, 22:32
Piekny koncert
niezadowolony
niezadowolony 14.02.2020, 22:40
Teraz to musztarda po obiedzie. Trzeba było jakoś to zapowiedzieć. teraz to kto wiedział?!
nieogary
nieogary 15.02.2020, 11:00
Wszyscy którzy kupili bilety, które się wyprzedały niemal od razu?
po byku
po byku 15.02.2020, 11:25
Czyli kilkadziesiąt osób...
As
As 15.02.2020, 09:07
GDK zapraszał na swojej stronie internetowej
ops
ops 14.02.2020, 21:29
i to jest poziom a nie jakieś wypociny januszka j.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.02.2020, 21:23
https://youtu.be/Q6omsDyFNlk VIVA LA FRANCE HA HA AH https://youtu.be/scixjBIHmHY ha ha ah
Ja
Ja 14.02.2020, 20:32
Piękny koncert Klary,lubię takie klimaty.
walę te tynki!
walę te tynki! 14.02.2020, 20:18
Już mam dość jak słyszę dziś słowo WALENTYNKI!
gość
gość 14.02.2020, 20:07
Byłam i nie załuję!

Pozostałe