Dwa nowe sklepy Dino otwarte

  • 15.02.2020, 13:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dwa nowe sklepy Dino otwarte Nowy sklep Dino w Gryfinie otwarto przy ul. Jana Pawła II
To ostatnio najbardziej prężna sieć w naszym powiecie, jeśli chodzi o otwieranie nowych sklepów. W ostatnim czasie sieć Dino otworzyło swoje placówki w Gryfinie i Starym Czarnowie. Na towar i pracowników czeka jeszcze Lubanowo. Obiekt jest już prawie gotowy.

Niemal we wszystkich 9 gminach naszego powiatu powstały sklepy Dino, a jeszcze parę lat temu mało kto u nas słyszał o takiej marce. Nie ma takiego sklepu jeszcze  gmina Widuchowa. Ale to chyba tylko kwestia czasu... W gminie Gryfino są dwie placówki (oprócz tej przy ul. Jana Pawła II, jest jeszcze w Gardnie). W gminie Banie, po zakończeniu inwestycji w Lubanowie, też będą dwa sklepy sieci Dino.

Dino na lokalnym rynku powoli zaczyna skutecznie konkurować z Biedronką, Lewiatanem, ODIDO czy Intermarche.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 21.02.2020, 18:07
fajny sklep i miły pan siedział dzis przy kasie POZDRAWIAM ha ha ah ah dla jednego co robię tam zakupy to dla tego soku z jabłek macie niepowtarzalny sok z jabłek ha ha ah
ossa
ossa 20.02.2020, 20:57
Dziś kupiła piękny schab z kością za 11.99!
klientka
klientka 17.02.2020, 21:51
Była. Widziałam. Pójdę ponownie.
Generał
Generał 16.02.2020, 21:49
Ja pamiętam w netto taki zwany "DJ" z Gryfina, oblizywał ogórki i krojone arbuzy a później nagrywali filmy jak ludzie kupują , może ktoś ma dostęp do nagrania i wrzuci film.
my
my 16.02.2020, 21:39
czy ktoś wie kiedy w Lubanowie otworzą
Ja tam już mieszkam i zgłaszam zasiedzenie
Ja tam już mieszkam i zgłaszam zasiedzenie 16.02.2020, 21:52
Dzisiaj o 03:00 nad ranem będzie otwarte ale od tyłu nie ma towaru więc można wykręcać żarówki.
Pawel
Pawel 16.02.2020, 19:45
Witam nowe sklepy otwierają a pracowniku kasy wieczej nie dają i premie zabierają a robić mósza za pięciu masakra coś wiem na ten temat moja żona tam pracuje
Pijaku
Pijaku 16.02.2020, 21:15
analfabetą nie płacą
Ja
Ja 16.02.2020, 14:54
W Gryfinie dzien po otwarciu poszlam z rodzina z ciekawosci....ogromne ogromne rozczarowanie towar jak wszedzie ,ceny nie zachecajace i nawet na otwarcie zero promocji zachety by klient przyszedl i wrocil

gospodyni
gospodyni 16.02.2020, 15:49
A ja byłam i zrobiła dobre zakupy. Zwłaszcza mięso było oki. Tak że polecam.
ja
ja 16.02.2020, 10:11
No i nareszcie się coś dzieje bo ja lubię jak się dzieje budują chłopaki jak cho ho widzę po drodze do pracy. Same przystojniaki.
Jamno-Łabusz
Jamno-Łabusz 16.02.2020, 09:49
Jamno w Koszalinie pustynią handlową .Dino by tam ułatwiło życie
Anonimo
Anonimo 15.02.2020, 22:11
A Wypłaty pracowników to głodowe pensje. Najgorszy pracodawca w Polsce.
A poszła po śmietnikach
A poszła po śmietnikach 16.02.2020, 21:39
3000 zł plus 500+ do [ 2 ] to ci jeszcze mało wy złodzieje !
Alicja
Alicja 15.02.2020, 20:28
Widuchowa się kłania. My też chcemy i prosimy.
dno
dno 16.02.2020, 08:06
ania ci postawi bo nudzi się!!!!!!!!!!!!!!! bawi sie tylko a autobusu do Czarnówka nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!
Motylek243
Motylek243 15.02.2020, 19:38
Jeszcze tylko wypłaty niech zrównaja z biedronka czy lidlem to będzie ok a nie za najniższą każą pracować
Szew
Szew 16.02.2020, 21:41
Pokażesz cy cki zrobisz utarg to będzie premia, za taniec na ladzie jest ekstra premia , obrzyny z zamszowej kiełbasy dla psa.
Ja
Ja 16.02.2020, 14:56
Do motylka 243 najnizsza jest w wielu miejscach pracy a w Dino sie nie przemeczaja
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.02.2020, 17:56
Czekamy na sklep w Widuchowej kiedy postawią
Architekt
Architekt 16.02.2020, 21:43
Widuchowa ma być rozebrana , cegły i krawężniki pójdą na najwyższy wieżowiec w Wawie,
widuchowa
widuchowa 15.02.2020, 17:46
bardzo byśmy chcieli taki sklep bo bida w tej naszej Widuchowej,a jako gmina mamy jadnak 14sołectw
Gestapo
Gestapo 16.02.2020, 21:45
Macie też sołtysów co nic nie robią tylko całymi dniami zdjęcia robią sąsiadom
Mira
Mira 15.02.2020, 15:47
Nie byłam tam jeszcze. Mam trochę daleko z dołu.
..........
.......... 15.02.2020, 15:40
Najdroższy sklep w mieście!!!
Gang Olsena
Gang Olsena 15.02.2020, 15:23
zaraz je obrobią to norma
DziOrkacz
DziOrkacz 16.02.2020, 21:46
Lepiej szybciej niż wcale !
Halo
Halo 15.02.2020, 14:51
Codzienie jestem W dino w Gryfinie zachecam nie ma warzyw z plesnia jak np Lidlu i o wiele taniej niz wszystkich sklepach.
zainteresowana
zainteresowana 15.02.2020, 14:09
Jak jest dobra promocja to dawajcie znać!
Zainteresowany
Zainteresowany 16.02.2020, 21:56
Jest promocja na zielonego ogórasa z rozporasa z wąsem
Knagulec