Problemy seniorów poruszane na spotkaniu z Biedroniem [WIDEO]

  • 15.02.2020, 14:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Problemy seniorów poruszane na spotkaniu z Biedroniem [WIDEO] igryfino (arch.) Na zdjęciu z Robertem Biedroniem Ewa Lewczuk (z lewej) i Katarzyna Kotula.
Dziś 15 lutego 2020 r. odbywa się konwencja wyborcza Roberta Biedronia - kandydata Lewicy na prezydenta Polski. Dzisiaj Robert Biedroń jest w Świdnicy. Niedawno był w Gryfinie i tam zostały poruszone m.in. tematy dotyczące dla seniorów. Pytanie zadawała Ewa Lewczuk z nieformalnego stowarzyszenia wspierającego chorych i seniorów oraz kierującego wolontariuszami.

Oto co w tej sprawie zostało powiedziane w Gryfinie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

O czym jeszcze Robert Biedroń mówił w Gryfnie zobacz tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35271,biedron-ostro-o-prezydenturze-i-konstytucji-co-powiedzial-w-gryfinie-wideo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (101)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawe
ciekawe 18.02.2020, 10:48
- W piątek na antenie TVP został wyświetlony materiał, w którym pokazywane jest zdjęcie Roberta Biedronia, na którym ma podniesioną rękę, sugerując, że on "hajluje". Opublikowałem to samo zdjęcie, ma na nim dwie ręce podniesione - pozdrawia ludzi. Przycięto zdjęcie, dlatego dziś złożymy zawiadomienie do KRRiTV o naruszeniu standardów przez TVP - poinformował Krzysztof Gawkowski (Nowa Lewica) w programie "Tłit". - Pozew będzie przeciwko telewizji, bo nie wiem, kto montował ten materiał. Mam nadzieję, że TVP to ustali. Będziemy się domagać sprostowania na antenie. Bo to nieuczciwe. Jak można tak robić? W TVP nie ma żadnych zasad. Jest tylko jedna - wspierać PiS, bo za to bierzemy kasę - dodał.
Tak pisza na WP
Zosia
Zosia 18.02.2020, 01:46
A ja tam, się podmywam cocacolą i nie używam antykoncepcji wbrew kościołowi
Arab
Arab 18.02.2020, 01:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

strachliwy
strachliwy 17.02.2020, 17:57
Byłem zawsze za Biedroniem.Przed nim nigdy bo trochę obawiam się o swoje intymne bezpieczeństwo.
ET
ET 17.02.2020, 21:50
Czy wy tylko o doopach potraficie rozmawiać a nie o poważnych dla państwa sprawach?
Szlachta
Szlachta 18.02.2020, 01:43
Państwo jesteście do ***
berber
berber 17.02.2020, 15:16
A czytaliście ostatni sondaż Centrum Bajania Oficjelów Smoleńskich?
odp do" dyl"
odp do" dyl" 17.02.2020, 13:16
"No i głupota zabrała się do myślenia " p Dyl !
Dyl
Dyl 17.02.2020, 10:29
"Ewa Lewczuk z nieformalnego stowarzyszenia wspierającego chorych i seniorów oraz kierującego wolontariuszam i" - ha,ha,ha,ha
Nie ma czegoś takiego. Albo jest stowarzyszenie, albo go nie ma.
😅
😅 17.02.2020, 15:23
Albo sie ma wiedze i sie pisze, DYL , albo sie milczy,bo nie ma pojecia o czym pisać. Idiotów nie sieja,oni sami sie rodza
fakty mówią same za siebie
fakty mówią same za siebie 17.02.2020, 11:06
Jak nie ma - Dylu - jak jest i działa?! To, że formalnie w papierach nie funkcjonuje jako organizacja, to nie znaczy, że może pomagać. A to oznacza stowarzyszenie nieformalne.
Dyl
Dyl 17.02.2020, 15:03
PW systemie prawnym nie ma przepisów, które wprowadzałyby nakaz prowadzenia działalności społecznej w określonej, sformalizowanej formie. Nie ma zatem przeszkód, aby w określonych ramach działalność społeczna była prowadzona przez grupy nieformalne tzn. nigdzie niezarejestrowane, których źródłem są najczęściej ustne porozumienia określonej grupy osób. Z braku rejestracji w odpowiednim rejestrze, wynikają pewne trudności związane z prowadzeniem działalności. Grupa nieformalna nie może zatem liczyć na dotacje ze źródeł krajowych, czy europejskich. Nie może założyć konta itd., oznacza to, że w ogóle nie funkcjonuje w obrocie prawnym. Wydaje się jednak, że są to przeszkody, które przy zastosowaniu właściwych narzędzi można pokonać. Po pierwsze, w imieniu i na rzecz grupy nieformalnej może występować jedna z osób do niej należąca. Nie będzie to jednak pełnomocnictwo, ponieważ grupa nieformalna nie może udzielić pełnomocnictwa. Trzeba w związku z tym zauważyć, że osoba reprezentująca grupę nieformalną na zewnątrz działa de facto w swoim imieniu i na własną rzecz. Nie zawsze będzie to zatem dobre rozwiązanie. Czasami pomocne może okazać się zwrócenie o pomoc i współpracę do innych, istniejących formalnie organizacji np. ochotniczych straży pożarnych, których zaangażowanie może wnieść nowe możliwości działania, jakich grupa nieformalna nie jest w stanie przedsięwziąć np. staranie się o uzyskanie określonej dotacji. Podobny skutek może przynieść współpraca z władzami samorządowymi, lub jednostkami pomocniczymi samorządu np. sołtysem.
Grupy nieformalne należy zatem traktować jako ważny segment działalności społecznej na wsi, trzeba jednak pamiętać, że taka grupa w sensie prawnym nie istnieje.
Dostałem burę, muszę p. Ewie odpuścić. Nie będę sie już nad nią znęcał. Niech połamany anioł działa.
Pp
Pp 17.02.2020, 17:13
Hehehe , dobre " współpraca z władzami samorządowymi " dobre, masz poczucie humoru. Jak do tej pory działają w województwie nawet i świetnie radzą sobie bez dotacji gminnych. Pracują na siebie,nie na władze tego miasta.
PS a Anipł jest potłuczony ,nie połamany, ale ty lubisz zmieniać fakty
wic
wic 16.02.2020, 23:19
nauczyciel w szkole pyta się dzieci jaki mamy ustrój no Socjalizm a potem Jasiu mówi że komunizm nauczyciel się odwraca od tablicy i mówi że do komunizmu to ja nie dożyję no i wy też a Jasiu pyta dlaczego no Jasiu chciałbyś aby twoja zona jeden dzień była u twojego kolegi a drugi dzień u ciebie no Jasiu znowu się pyta a proszę Pana a dzieci czyje by były nauczyciel odpowiada no Jasiu no jak to czyje przecież wszystkie by były twoje to ja Proszę Pana takiego Komunizmu nie chcę
ja
ja 17.02.2020, 05:29
to ktoś jeszcze wierzy w te bzdury o wspólnych żonach.Co za idiota.Obudż się XXI wiek
menc
menc 16.02.2020, 23:11
DługoPiS. Tylko dlaczego mam cierpieć za ich niekończące się błędy. Mam tego dość. Teraz nawet na diabła zagłosuję.
do niektórych komentujących
do niektórych komentujących 16.02.2020, 21:02
Dlaczego tak ziejecie nienawiścią? Jesteśmy jedyną, wielką, ludzką rodziną :) Szanujmy się ludzie.
kilon
kilon 16.02.2020, 17:36
Zajmijcie się lepiej panem Banasiem!
Gość
Gość 16.02.2020, 17:51
Banaś nie ma żadnych zarzutów prokuratorskich a skoro macie coś do Banasia to dlaczego opozycja nie poparła PIS w głosowaniu i aby odwołać Banasia??tylko przeciw odwołaniu??hipokryci!A dla przypomnienia w Senacie są posłowie PO:Gawłowski i Kwiatkowski z zarzutami prokuratorskimi i Co??.Zanim coś napiszesz, dowiedz się jak jest naprawdę. Naszym Prezydentem Jest i będzie Prezydent A.DUDA:)
🤗
🤗 20.02.2020, 09:36
No widzisz gościu ,a jednak nie czekaliśmy długo . Już p Banasiowi dobrali się do d.py hahaha
też gość
też gość 16.02.2020, 19:12
A dlaczego nie ma zarzutów? Bo kruk krukowi oka nie wykole.
Pindol
Pindol 16.02.2020, 17:18
Gdzie ten Biedroń na Prezydenta dopiero by komuś du.... pękła
Do Pindola i innych podobnych
Do Pindola i innych podobnych 16.02.2020, 17:49
Oj,żeby ci coś nie pękło jak dostaniesz wezwanie do sądu....
Bizon
Bizon 16.02.2020, 17:55
Straszyć to ty możesz ***ie ale wnuki lub swoje dzieci komuchu
Lump
Lump 16.02.2020, 20:58
Bizon Dobrze gadasz
do lumpa
do lumpa 17.02.2020, 07:58
no i widać kto tu tak rzuca inwektywy same LUMPY
do troglodyty
do troglodyty 16.02.2020, 17:21
I po co te prymitywne komentarze troglodyto.
CYRK  W PROWINCJI POLIN
CYRK W PROWINCJI POLIN 16.02.2020, 16:01
https://youtu.be/1p3HOyB-MqU HA HA AH TW ZNAK
Senior
Senior 16.02.2020, 14:52
Pani Ewo co się dzieje , wspiera p. Biedronia , obrzydliwość , skandal ,dużo p. traci
Pro bono
Pro bono 16.02.2020, 17:47
Porada gratis dla seniora.
Gostek,odfanzol się od P Ewy, z kimkolwiek się pojawi, ty jesteś niezadowolony. Sorry,ale jak masz prawo tak się zachowywać to powiedz to kobiecie osobiście ,jak masz jaja, a nie w internecie. Zachowujesz się jak wydmuszka !
moim zdaniem
moim zdaniem 16.02.2020, 17:34
To że się wymienia poglądy na politycznych spotkaniach nic nie znaczy, oprócz tego, że ktoś interesuje się polityką. To nie było spotkanie zwolenników, a spotkanie otwarte. A jak ktoś wyszedł przekonany to już plus dla kandydata.
Val De Mar
Val De Mar 16.02.2020, 14:13
Aż mi się wibrator w du**k u urwał !
Knagulec
Knagulec 16.02.2020, 17:13
gdzie do ch...a ale szopa
gość
gość 16.02.2020, 13:59
białe kłamstwa wyborcze i tyle.. pod głosy emerytów. Wiadomo, że poglądy tego śmiesznego facecika wspierają młodych i nowoczesnych LGBT. A nie tradycję, wiarę, patriotyzm tak zakorzenione w starszym pokoleniu
Bułat
Bułat 16.02.2020, 12:26
Nowoczesny i postępowy Biedroń, kandydat na Prezydenta właśnie zatrudnił na swojego doradcę do spraw bezpieczeństwa wieloletniego działacza komunistycznego, doktora w Wyższej Szkole Nauk Społecznych przy KC PZPR, inspektora w instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR w Warszawie a także I sekretarza KW PZPR w Bydgoszczy. Zobaczymy ile zdobędzie głosów w Gryfinie. To będzie świadectwem ilu komuchów, UBeków i ich rodzin jest w tym mieście.
Marsz marsz Dabrowski
Marsz marsz Dabrowski 16.02.2020, 11:21
Glosowac na matko takiego zwyrodnialca co wlasnej matce szczenke zlamal na taka ciotee.....i ten pedal ma decydowac o bezpieczenstwie Polski haha ,ukraina nas zje ,gospodarka padnie na ryj bedziemy w Bialorusi pracowac,komuna pozamyka nas do wiezien jak sie zle spojrzymy na zboczencow
Knagulec
Knagulec 16.02.2020, 21:01
Dobre dobre
Pytam
Pytam 16.02.2020, 10:37
Lubię lewicowców. Bardzo często podnoszą głos i rzucają frazesami typu:" Potrzebne są TANIE mieszkania! Potrzebne są miejsca pracy! Trzeba zbudować to i tamto". Na co ja się pytam: Co to znaczy tanie? Gdzie zbudować tanie mieszkania w Gryfinie? W Nowym Czarnowie, żeby nikt nie chciał tam mieszkać? No i kiedy otworzysz firmę aby dać ludziom pracę i im godnie zapłacić?
no no
no no 16.02.2020, 10:35
wyjątkowo piękne selfi pani Ewo

Pozostałe