Prezydent Andrzej Duda zapowiada wizytę w… Gryfinie

  • 15.02.2020, 15:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Prezydent Andrzej Duda zapowiada wizytę w… Gryfinie
Dudabus wraca na drogę. Dzisiaj 15 lutego 2020 r. w Warszawie podczas konwencji prezydenta Andrzeja Dudy ubiegającego się o reelekcję, padła nazwa „Gryfino”.

-Taki czas, więc ruszam w Polskę. Prezydent powinien rozmawiać z rodakami. Ludzie powinni spotykać się z prezydentem. Będę więc jeździł po całej Polsce od Wisły do Juraty, od granicy słowackiej i czeskiej po północ Polski, w najdalej wysunięte miejsca. Podróżuję i będę podróżował od Włodawy do Bogatyni, od Gryfina i Świnoujścia do Puńska – powiedział dzisiaj podczas konwencji wyborczej Andrzej Duda.

Wygląda więc na to, że DUDABUS zawita do Gryfina. Przypomnijmy, że prezydent przyjechał niedawno do Nowego Czarnowa z okazji podpisania kontraktu na budowę dwóch bloków gazowo-parowych w Elektrowni Dolna Odra.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (126)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pikuś
Pikuś 22.02.2020, 03:52
Same plagi egipskie na to Gryfino. Jak nie burmiszcz niemota i leń to vicki dobrane wg katalogu tanich wyprzedaży.... To teraz centralny notariusz pisiorów się zwala
smaks
smaks 22.02.2020, 09:18
NIe chcesz, to nie przychodź. Po co wylewasz tu swoje żale. Masz pewno swojego kandydata.
epo
epo 21.02.2020, 10:12
"Fakt" wylicza kryzysy, z którymi w ostatnich dniach musi mierzyć się partia rządząca: afera wokół Mariana Banasia, rozłam wewnątrz Zjednoczonej Prawicy, destabilizacja służb i sprawa "agenta Tomka", wojna o sądy, wulgarny gest posłanki Joanny Lichockiej w Sejmie: piszą na interia,pl

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/prasa…
Turek
Turek 20.02.2020, 22:02
Dzisiaj pan Andrzej Duda był w Turku. Podszedł do mównicy, a na mównicy miał napisane: TUREK! :))))))))))))))))
M
M 19.02.2020, 16:24
Szybko podajcie date bo musze zaplanowac !
spokojny
spokojny 20.02.2020, 21:13
SPokojnie, jeszcze sporo dni do końca kampanii!
tylko pytam
tylko pytam 18.02.2020, 12:08
A czy w Gryfińskim PiS nie ma nawet ludzi aby legalnie pozbierać podpisy na ulicy?
ja
ja 19.02.2020, 10:40
zrobią hurtem jak z listami do KRS
konkretny
konkretny 17.02.2020, 22:15
A dokładna data wizyty kiedy zostanie podana?
kalendarz wyborczy
kalendarz wyborczy 17.02.2020, 22:22
Dopiero ustalona zostanie.
A MNIE MOŻESZ SKRYMINALIZOWAĆ HA AH AHA AH ZA TEN WPIS AH AHA HA POZDRAWIAM…
A MNIE MOŻESZ SKRYMINALIZOWAĆ HA AH AHA AH ZA TEN WPIS AH AHA HA POZDRAWIAM 17.02.2020, 20:53
OTWORZYŁEM CI OCZY JEDRKU Z *** HA AH AH NASZ PREZYDENCIE HA AH AHA AH H JAJA TRZEBA MIEĆ JAJA HA AH AH
czytadło
czytadło 17.02.2020, 20:10
Słabością prezydenta Dudy jest " potencjalna śmieszność kandydata PiS - ma on bowiem predylekcję do strojenia min, wzruszania się swoimi przemówieniami, czułostkowości na granicy kiczu (....) Duda jest po prostu na wielu ujęciach zabawny, a nawet pocieszny, by wspomnieć zdjęcia z rozgrzewki do marszu z kijkami, czy kultowe już - selfie z koniem w tle". Tak słabości prezydenta Dudy analizuje profesor Marek Migalski.
Jak wyglądałby opis Biedronia
Jak wyglądałby opis Biedronia 18.02.2020, 23:09
No to znajdź lepszego kandydata w tym kraju nie ma .
Pikuś
Pikuś 22.02.2020, 04:29
Każdy inny.
Wiatr historii
Wiatr historii 17.02.2020, 22:20
Nikotyński musi odejść!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU HA HA AH AHA
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU HA HA AH AHA 17.02.2020, 19:36
a o d perzydenta wymagam elementarnych zasad konstytucji ha ha ah TEJ SLD OWSKO MASOŃSKIEJ Z WWF WIELKIEJ LOŻY FRANCJI HA HA AHA AH ORANGE NASAU HA HA AH CIECIU POLINU PRACUJESZ DLA TYCH SAMYCH LUDZI OTWÓRZ OCZY PODDAŃSKA CIOTO NARÓD CI DAŁ WŁADZĘ TO Z NIEJ KORZYSTAJ HA AH AHA HA ŻYJĘ SIĘ TYLKO RAZ HA AH AHA HA TRZEBA MIEĆ JAJA NIE WYDMUSZKI HA HA AHA HA AH BARANÓW NIGDY NIE DOCENIALI CI Z THE BLACK NOBILITY HA HA AH AH PS GRYFINO WITA PREZYDENTA NIE CIOTĘ MASOŃSKICH BARANÓW HA HA AH AH HA HA AH AHA MANOIOS MED FHEFHA KED HA HA HA AH NIE NIEWOLNIK EGIPSKI Z BARTKOWA HA HA AH AH
Sfinks z Bartkowa
Sfinks z Bartkowa 17.02.2020, 22:22
Niepieściński musi odejść!
proszę o wybaczenie za ajwaja
proszę o wybaczenie za ajwaja 17.02.2020, 20:05
Proszę nie słuchać Ajwaja on jest chory z nienawiści, nawet na swoją rodzinę nadaje!
KOSZER JAJA
KOSZER JAJA 17.02.2020, 20:41
TY ZA GŁUPI JESTEŚ DO AJWAJA HA AAH
WYBACZCIE MI  HA HA HA AH
WYBACZCIE MI HA HA HA AH 17.02.2020, 20:18
CO NAPISAŁEM COŚ WBREW HA HA AH A BRWI MAM PO WIECZORKACH HA HA AH AH RUDE I DŁUGIE HA AH AHA PRZEPRASZAM WIECZORKÓW ŻE JESZCE NIE ZDECHŁEM I NIE DAŁEM SIĘ ZABIĆ HA HA AHA H
Lokis
Lokis 17.02.2020, 22:23
Niebotyński musi odejść!
ajwaj aleluja i do prtzodu ha ah aha ha
ajwaj aleluja i do prtzodu ha ah aha ha 17.02.2020, 18:19
ja tam do steklinka ***em dojadę tym koszernym a kuduk bedzie kierowcą gdzioe jest mucha prezydenta koszer drucha hya ah ah mamy tam spędy z nadodrzańskiego ha ha ah aha puki wojtek czajkowski był prezesem to bywałem na tych spedach ah ah ah mój sasiad z WSI ha ah aha h POGODNO HA HA AH kocham wszystkich z nadodrzańskiego pomimo nieliczni wiedzieli z kim maja do czynienia ah ah ah dla tego koła dam się zaruchać sejmowo z ***em woieczorkiem zwanym ha ha ah a po śmierci WACKA i wojtka od***o mi po całosci ah aha h czas ustawy zmieniać o je banych obszarnikach ah aha ha ah ten z PIS miał rację ha ah ah
88
88 17.02.2020, 06:18
Nie jestem sympatykiem PiS, ale jak do wyborów wyasfaltują nowym dywanikiem ul. Łużycką to zagłosuję na prezydenta Dudę.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 17.02.2020, 18:45
ty zobacz jaki syf masz do prowidentu ha ha ah o dalszych syfach nie wspomnę ha ah ah
tak
tak 16.02.2020, 23:21
Przewodnicząca Komunistycznego ZPP zwiazku patriotów polskich Wanda Wasilewska na terenie Komunistycznej Rosji utworzyła LWP Ludowe Wojsko Polskie i wysłała je do Polski a sama została w Rosji z misją utworzenia Komunistycznej Polski Stalin pomógł i dał swoich oficerów do polskiego wojska wszystko się udało Komunistyczna PZPR liczyła ponad 3 Mln Ludzi ale powstała 10 Mln Katolicka Solidarnośc i utworzyła nowe Panstwo Katolicką Polskę Dzisiaj to Uprawnieni Wyborcy Głosują która Partia będzie rzadzic przez 4 lata Nasza Ojczyzną
88
88 17.02.2020, 07:22
To nie tak jdo końca. Nie wiem jakie intencje naprawdę miała Wasilewska, ale dzięki utworzeniu na terenie ZSRR / nie Rosji/ LWP, tysiące ludzi mogło wrócić do Polski i uniknąć śmierci dla siebie i swoich rodzin. Te 3 mln członków PZPR, wcale nie oznaczało , że wszyscy byli komunistami. Zdecydowana wiekszość to ludzie którzy w II RP byli z nizin społecznych bez perspektyw na zmianę swojego losu. To była ich jedyna szansa i ją wykorzystali. Dzięki PRL mamy teraz w obiegu politycznym, społecznym , naukowym, ludzi o takich szlacheckich i ziemiańskich nazwiskach jak
Duda, Mucha, Wasserman, Budka, Warchoł, Kaczyński, Szydło, Pupa, Ziobro, Kukliński, Pawłowicz, Piotrowski. Teraz oni są pany, ale to dzięki swoim dziadkom , dzisiaj nie wyrzucają gnoju z obory i nie siedzą z czapką pod kościołem. Solidarność to ruch społeczny robotników pod który podłaczył się Kościół i humanistyczna inteligencja tzw. styropianowców którzy teraz są kombatantami.
Dzisiejsze ViPy to w zdecydowanej wiekszości potomkowie dawnych członków PZPR, kończyli elitarne studia na które bez punktów, łapówki , znajomości albo partyjnego polecenia, nie był szans sie dostać ludziom spoza ówczesnego TWA. Ci ludzie jak będzie trzeba potępią swoich najbliższych jak marszałek Sejmu Terlecki swojego ojca Olgierda, który zgodził się na współpracę z bezpieką w zamian za uratowanie Rysia od więzienia za handel narkotykami i śmierć studentki.
Możecie różnie oceniać Aj Waja, ale on niezależnie od swoich prywatnych , rodzinnych porachunków, pisze prawdę. Polską rządzili, rządzą i będą rządzić koniunkturaliści i nie dajcie sie zwieść ich obiecankami, religijnością i pseudopatriotyzmem.
Roman
Roman 16.02.2020, 21:45
Mamy kierowniczą rolę partii i jej wodza nad prezydentem, który stał się podnóżkiem, nad stanowiącym popychadło rządem nad parlamentem i sądami, które mają służyć interesom partii - tak ocenia obecną władzę prof. Roman Kuźniar. Czytam właśnie o tym w Newsweeku.
Halo
Halo 16.02.2020, 22:48
Poczytaj wybiorcza lepszych bajek sie dowiesz
no no
no no 16.02.2020, 19:20
A ja nie będę brzydko pisał bo mnie aresztują za brak patriotyzmu
ja
ja 16.02.2020, 20:09
a ja będę pisał .Mam bardzo złe zdanie o wyPAD.znowi yilko wybrani będą mogli rozmawiać.Powiedział bym że kiedyś powiedzeniem "ojczyznę dojną...." pomylił końcówkę .powinien powiedzieć "...racz nam dać panie.
skanduję
skanduję 16.02.2020, 18:03
Jarosław, Jarosław, Jaaaaaroslaw!111
pytanie
pytanie 16.02.2020, 18:00
Dlaczego Jarosław nie kandyduje?
Men
Men 16.02.2020, 16:23
Tyle by się chciało napisać a trzeba się powstrzymać niestety, żeby nie wylądować w sądzie ;) Podziwiam odważnych w komentarzach i pozdrawiam :)
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 16.02.2020, 16:17
https://youtu.be/b3TPliAHyi8 HA HA AH PODTRZYMAJ RODZINNA TRADYCJĘ HA HA AH
KOD  KASA ORAZ DIL
KOD KASA ORAZ DIL 16.02.2020, 15:45
PONOĆ KIJOWSKI MA WPASC https://youtu.be/WZjuCPC5hXE Z FAKTURAMI DO STAROSTWA HA HA AH
Lipman
Lipman 16.02.2020, 15:28
Biedroń, kotulanka i reszta lewackich wynaturzeń to marionetki komucha Czarzastego i Wojtka Długoborskiego. Dziwię się tej kotulance co jej obiecali lub co przykryją komuchy posłance kotulance?
Do Lip...
Do Lip... 16.02.2020, 17:30
pożyjemy i zobaczysz i zapamiętaj za jakiś czas i wtedy przyznasz mi rację najgorzej jak zło jest opakowane w pękną fasadę a z tyłu bagno które popierasz ślepcze.

Pozostałe