Gazeta Chojeńska przestanie się ukazywać

  • 15.02.2020, 19:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gazeta Chojeńska przestanie się ukazywać
Z rynku zniknie tygodnik z najdłuższymi w powiecie tradycjami. Firma Gazeta Chojeńska i Robert Ryss przygotowują się do zaniechania wydawania tygodnika.

Pierwszy numer Gazety Chojeńskiej ukazał się w marcu 1990 r. Na początku był to dwutygodnik, a potem stał się tygodnikiem. Po trzydziestu latach wydawca decyduje się na zamknięcie tytułu. Prawdopodobnie nastąpi to w marcu 2020 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kids
kids 17.02.2020, 22:41
30 lat to młody wiek na umieranie.
modry
modry 20.02.2020, 16:33
Choroba nie wybiera...
komandos
komandos 17.02.2020, 20:55
To dłużej niż kwarantanna w Wuhan potrwa
Dominik
Dominik 17.02.2020, 17:28
Dzięki artykułowi o końcu wydawania tygodnika dowiedziałem się, że takie wydawnictwo w ogóle istnieje.
iza
iza 17.02.2020, 12:08
Który z komentujących kandyduje do prowadzenia gazety A może ty "ha ha ha/ Skończyłeś siedem klas ? Twoja mądrość powala.
gryfiniak
gryfiniak 16.02.2020, 21:19
Nie znam więc nie będę płakał.
czytający
czytający 16.02.2020, 18:59
A co będzie z p. Bogusiem składającym gazetkę. Chyba,ze emeryturka.
.
. 16.02.2020, 13:45
Ryss przechodzi do Gryfińskiej. Był w ich redakcji w tamtym tygodniu
Tomek
Tomek 18.02.2020, 12:08
Nie jest to jeszcze pewne. Robert zajmuje się nie tylko Gazetą Chojeńska ale też drukiem, projektowaniem. Może zostanie tylko przy tym. Dostał ofertę z GG ale nie podjął jeszcze decyzji
coulor
coulor 20.02.2020, 20:24
Może szukają zmniejszenia kosztów, ale Gryfińska jak drukowana w Chojnie nie będzie już kolorowa.
Kamil
Kamil 18.02.2020, 12:27
Że niby dwa bankruty razem?
kod
kod 16.02.2020, 20:28
przecież tam o zydach nie piszą..
Brawo
Brawo 16.02.2020, 15:54
Super. Nareszcie ktoś inteligentny ogarnie tę gazetę
hahaha....
hahaha.... 16.02.2020, 13:31
Z utęsknieniem czekamy aż z rynku zniknie N7DG oraz igryfino
no tak
no tak 16.02.2020, 13:41
Tylko, że to oni na dopingu ledwo przędą.
lokal biurw
lokal biurw 16.02.2020, 20:55
Kroplówka od władzy prędzej czy później się skończy i trzeba będzie żyć na własny rachunek.
balamutność
balamutność 16.02.2020, 13:15
Sami rzeście ich internetami wykończyli a teraz robicie pogrzeb?
Ryszard
Ryszard 16.02.2020, 10:49
Ludziom inteligentnym i z normalnymi pogladami takie rzeczy nie przeszkadzaja gdyż w tym kirunku idzie świat. Po co wycinać drzewa. Wszyscy przenosza się do internetu.Ale to wszyscy normalni, trzezwo myslacy ludzie wiedza no chyba ze mamy doczynienia z PIS-owcami z czarnogrodu lub niedobitkami postkomunistycznymi ktorym jeszcze gazety pisane cyrylica sie marza w kioskach z prasa itd.Pozdrawiam ludzi normalnych-Ryszard
notic
notic 16.02.2020, 10:45
Jest popyt więc jest podaż - podstawy ekonomii. Więc nie wiem co za problem i co za afera?? Po prostu nasza polska zaściankowość...
Gogolice
Gogolice 16.02.2020, 10:10
Wsłuchiwał się w głos władzy a nie słuchał czytelników, więc ich stracił.
Sambor
Sambor 16.02.2020, 10:05
Czy to w ramach repolonizacji mediów?
cudone władze
cudone władze 16.02.2020, 09:16
Już sam tytuł na okładce zdjęcia mówi komu w tyłek wchodzili.
kitka
kitka 16.02.2020, 07:59
świetna, cudowna, kapitalna wiadomość!!!! najlepsza jak na razie w tym roku!!!!!!!!!!!!!
lizak
lizak 16.02.2020, 09:14
To ty kitka jesteś Świstak z C24
dobrzy byli ale się skundlili
dobrzy byli ale się skundlili 16.02.2020, 02:53
To jeszcze była w miarę obiektywna gazeta jak pracował tam redaktor Wójcik. On jedyny potrafił obiektywnie przypier..lić. Po jego odejściu Ryss pogubił się. Zrobił się z niego służalczy władzy jaka by nie była. Dla niego tylko liczyło się zadanie burmistrza czy wójta i byle pieniążki były z reklamy do gazety.
wazelina
wazelina 16.02.2020, 03:01
Faktycznie wchodzili w tyłek władzom samorządowym i dwóm nacjom (zgadnijcie jakim).
kitka
kitka 16.02.2020, 08:00
idysz...to rodacy..
czytelnik
czytelnik 15.02.2020, 21:15
Kupowałem co tydzień dopóki nie stała się dziennikiem Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej. Rober Ryss = kompletny brak obiektywizmu.
Nemezis
Nemezis 15.02.2020, 20:48
Pan Ryss to jedyny człowiek w powiecie który ma jakieś pojęcie o dziennikarstwie. Te karierowiczowskie oszołomy z Gryfina i Cedyni mogą mu tylko buty czyścić.
buchacha
buchacha 16.02.2020, 14:05
Weź go Pawełku do umigu - konkursik ogłoszony. Co, nie nadaje się? Już zajęte?
szacunek dla drzew
szacunek dla drzew 15.02.2020, 20:19
Może się przeniosą do internetu?
many
many 15.02.2020, 20:08
Prawa rynku są nieubłagane!

Pozostałe