Podpisy poparcia dla kandydatki na prezydenta RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej będą zbierać w Gryfinie

  • 16.02.2020, 15:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podpisy poparcia dla kandydatki na prezydenta RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej będą zbierać w Gryfinie fot. dost.
W poniedziałek 17 lutego 2020 r. przeprowadzona zostanie akcja zbierania podpisów poparcia dla kandydatki na prezydenta Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. w okolicach Placu Barnima w Gryfinie w godzinach 16.00-17.00

Akcja zorganizowana będzie w okolicach placu Barnima w Gryfinie w godzinach 16.00 - 17.00.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (98)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

eMeM
eMeM 19.02.2020, 19:44
Jak czytam te wszystkie Wasze komentarze to mam tylko głęboką nadzieję, że doczekam czasów kiedy wymrą zarówno uczestnicy ubiegłych czasów - komuniści jak i ich przeciwnicy a schedę po nich przejmą następne pokolenia, które jak pokazuje rzeczywistość mają już mocno rozproszone zarówno ambicje jak i pamięć. Szkoda prądu na dalsze komentowanie.
Gość
Gość 17.02.2020, 22:56
Dalej słuchaj propagandy TV czyli t.z.w publicznej !! To może zwolennicy pisowskiej władzy dodatkowo dopłacą na wspaniałe programy pana Kurskiego. Przecież" głupi lud..." powiedział pan Kurski !! Póki co TV dostała dwa miliardy aby popychać propagand PISU a ty wyborco umieraj!! Ale to dotyczy również was zwolennicy totalitarnej władzy. Ja rezygnuję z abonamentu i ani grosza więcej!! Z tego tytułu czuję ulgę, że chociaż częściowo nie finansuję wyjątkowo obiektywnych dziennikarzy i ich programów publicystycznych w TV !!
Ide siku
Ide siku 17.02.2020, 23:21
Idz jednego przyglupa mniej
lina
lina 17.02.2020, 22:45
Ja swój podpis złożę. I podpisze każdemu, kogo uważam za rozsądnego. ALe znaczego na wyborach postawię tylko jeden.
Gość
Gość 17.02.2020, 21:37
Tym razem to nie jest wybór pomiędzy Kidawą a Dudą a wybór pomiędzy wyjsciem z Unii i poslusznemu łamaniu konstytucji na komendy z Nowogrodzkiej a pozostaniem w Unii i nie słuchania wrzasków prezydenta.Jasne że dla swojego guru jest najlepszym kandydatem na prezydenta bo jest posłuszny i bez własnego zdania.
Nima pieniedzy i nie bedzie os ,Rudy Tusk
Nima pieniedzy i nie bedzie os ,Rudy Tusk 17.02.2020, 22:08
Ta wasza propaganda sie nudna zrobila co wybory straszycie z wyjsciem z uni ,ludzie opamietajcie sie wasze grozby sa nic nie warte.Z tego co widac co wybory tracicie jakiegos przewodiczacego jestescie slabi i tyle.,Brak pomysly brak planu tylko ujadacie i wstyd sobie przynosicie klamstwami i probujecie kossztem Polski dorwac sie do koryta.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU HA AH AH 17.02.2020, 19:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

głos rozsądku
głos rozsądku 17.02.2020, 18:28
Kiedy pani Małgorzacie Czytamzkartki zabiorą kartkę to pani Małgorzata nie będzie wiedziała co powiedzieć.
były.
były. 20.02.2020, 09:45
Dobrze że za "poprzednich władz " nauczyłeś się P I S a ć!!!!!
Git
Git 17.02.2020, 15:56
Ich program to tvn i tvn 24 i szczujna na Polske ,nie dzieki z kapusiami przy jednym blacie nie siadam
strach?
strach? 17.02.2020, 13:47
Ależ się trolle boją. Przodkowie - premier Grabski, prezydent Wojciechowski.
A Kaczyński kogo pokaże? Wujków ojca?

Tylko nie mówcie, że dla PiS przestali liczyć się przodkowie - swego czasu dziadka z Wermachtu wyciągano jako określenie kandydata - zapominając obłudnie, że obywateli polskich z terenów uznanych za Rzeszę wciągano do niemieckich formacji bez pytania - inaczej cała rodzina dostawała czapę...
Bez programu
Bez programu 17.02.2020, 13:13
Oddasz głos na Kidawę a otrzymasz Tuska.
Uuuuuu
Uuuuuu 17.02.2020, 22:10
Razem w pakiecie z rostowskim ha ha
CCCP = PO
CCCP = PO 17.02.2020, 11:54

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do kmiota
do kmiota 17.02.2020, 11:35
...no to wytresowaliście sobie społeczeństwo pisowskie , "sama kultura i inteligencja " nawet nicki odp. dobrane ... cha cha cha
Dr kmiot
Dr kmiot 17.02.2020, 11:28
kandydatka na prezydenta RP, raczyła na konwencji rzec, że wiedzą jak posprzątać w naszym kraju. Szanowna Pani, nie da się robić gruntownych porządków, pozostawiając w zakamarkach domu tzw. "przydasie". Takimi przydasiami są m.in. ci "niezawiśli" sędziowie, których z taką determinacją bronicie. Te przydasie - przydają się starej jeszcze funkcjonującej pod różnymi płaszczykami postkomunie, ich ciemnym interesom i dla różnych podmiotów, które nie potrafią funkcjonować gospodarczo z zachowaniem obowiązującego prawa.Tego właśnie bronicie. Mierzi mnie natomiast to powtarzanie przez wielu polityków opozycji, że w palestrze sędziowskiej obecnie jest już niewielu z czasów PRL. No tak, tych wiekowych niema wielu, ale czyż nie ma wśród sędziów ich dzieci, wychowanków na doktrynach wówczas obowiązujących, którzy miast stosować w orzekaniu prawo obowiązujące stosują prawodawstwo równoległe powstało na skutek interpretacji do interpretacji, które z ustanowionym prawem nie mają już nic wspólnego? To że ktoś jest młody ie oznacza, że nie nabył skrzywień odbiegających od praworządności. Praworządność to bowiem wykonywanie istniejącego prawa, a nie tego co się wydaje komuś i mieniącemu się, że jest mądrzejszy. Dlaczego w zamierzchłych czasach ludzie potrafili żyć bez wielkich sądów? Odpowiedź jest prosta, bo ich wzajemne relacje opierały się o doświadczenie życiowe i poszanowanie drugiego człowieka. Spory rozstrzygano "na chłopski rozum" - nie mylić z PSL-owskim. Z tego życiowego doświadczenia wzięło się stwierdzenie, że "Ryba psuje się od głowy". Te wszystkie lamenty polityków opozycji, że działania ustawowe w sprawie sądów prowadzone przez PiS nie dają korzyści przeciętnemu obywatelowi RP w świetle przytoczonej mądrości ludowej nie mają potwierdzenia. Nie można leczyć choroby, jeśli pacjent ma głowę napraną negatywnymi myślami, bądź w głowie nie ma wiary w skuteczność leczenia. Taki efekt właśnie próbują wywołać politycy opozycji wraz z lewackimi eurokratami w głowach Polaków. Co gorsza w pewnej części społeczeństwa taki stan "hipnozy" udało się im osiągnąć. Teraz nadzieja, że sztab PAD wraz z samym pretendentem do reelekcji odnajdzie tej "pstryk", aby naszych rodaków tych, którzy chcą się wyleczyć, z tej hipnozy obudzić. Efektem tego przebudzenia winna być wygrana PAD w I turze wyborów, tj. 10 maja 2020r. Nie ma co wydłużać terapii leczniczej płacąc za II turę wyborów. "Jeszcze Polska nie zginęła..."
Sauron
Sauron 17.02.2020, 12:00
Kandydatka NIE ukrywa że gdyby wygrała wybory Prezydenckie jest skłonna do zrealizowania zamachu Stanu. To już ją eliminuje z reprezentowania takiego stanowiska !
zaniepokojony
zaniepokojony 17.02.2020, 12:21
Sauron sam sobie stawiasz kłamliwe tezy i sam na nie odpowiadasz. Czy ty leczysz się psychiatrycznie?
Dr kmiot
Dr kmiot 17.02.2020, 13:30
Mylisz sie czerwony pajaku
Sauron
Sauron 17.02.2020, 11:23
Tylko osoby o bardzo niskim poziomie intelekualnym lub bardzo wrogie wobec naszej ojczyzny mogą chcieć aby na urzedzie prezydenta RP była tak prymitywna nieudolna osoba jak ta kobieta Która moim zdaniem nie nadaje sie nawet na wiejskiego sołtysa
Sauronek
Sauronek 17.02.2020, 11:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Kmiot
Kmiot 17.02.2020, 11:10
brawo,wlaśnie gdyby natura chciała to Pani mogłabybyć mądrą kobieta ale nie chciała wiec pani się stara udawać i tę nature poprawiać w intelekcie i słownictwie.naprawdę straciła Pani wizerunek rozsądnie umiarkowanej polityk środka.teraz jest Pani miotającą się czarownicą,powtarza Pani dyrdymały równie prostackich kolegów.No arłukowicz toz to kmiot i burak straszny,intelektem nie grzeszy.Najlepiej Pani zrobi nic sie nie odzywając ,natomiast inwestując w nowe okulary i kostiumy.to szczyt Pani osiagnięć.Pani pochodzenie szczytne i zacne nie przekłada się na Pani patriotyzm ani sławę.Wstyd przynosi Pani swoim przodkom,proszę szybko się z tego wymiksować.Już widzę jak Pani prowadzi ważne rozmowy z politykami z USA czy ze wschodu.Kobito kończ,wstydu oszczędż
do płatnego trolla
do płatnego trolla 21.02.2020, 16:50
I tu widać szczujnię pisiajów.
ja
ja 17.02.2020, 11:09
Dajmy ludziom wolność wyboru. Zobaczymy ilu będzie chętnych dziś na Placu Barnima.
Sauron
Sauron 17.02.2020, 11:00
Na debatę z Małgorzatą Kidawa-Błońską Andrzej Duda nie powinien zgodzić się POD ŻADNYM POZOREM! ------ Już widzę, co by się potem działo w antyrządowych mediach: feministki oświadczyłyby, że było to „pastwienie się nad kobietą” (nagle: płcią słabszą, zwłaszcza intelektualnie); wrzask podnieśliby wszyscy lewicowcy i lewacy (kto dopuścił do tak otwartego głoszenia skrajnych poglądów narodowych, szowinistycznych, i … prospołecznych), o postkomunistach wspominać nie warto. -------- Generalnie, nawet gdyby debata miała odbyć się w TVN24, a prowadzącą byłaby Monika Olejnik, MIAZGA zrobiona z pani Małgorzaty mogłaby doprowadzić do prawdziwej (nie tylko medialnej) wojny domowej. Dla tzw. totalnej opozycji byłaby to ZNIEWAGA wołająca o pomstę (nie tylko do nieba). --- A przecież nie o to chodzi panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie :)
ktos
ktos 17.02.2020, 22:35
Zadnej debaty nie bedzie Pan prezydent unika debat bo obawia sie nie wygodnych pytan
Jojo
Jojo 17.02.2020, 23:36
Nie uzywa kartki lub promptera masz racje
krótko
krótko 17.02.2020, 11:07
Nie trolle pisaków, takie jak Sauron, będą wyznaczali jaka ma być w demokratycznym państwie debata.
obłuda pisowska w akcji
obłuda pisowska w akcji 17.02.2020, 10:53
Jak prezydenta Komorowskiego wysłani przez posłankę PiS zadymiarze obrażali - wicepremier Gliński odpowiedział - "wytresujcie sobie społeczeństwo".
Teraz nagle wrażliwi się zrobili na "obrazę urzędującego prezydenta".
Pisowski fałsz i obluda...
Dyl
Dyl 17.02.2020, 10:35
Duda i Kidawa -Błońska nie zasługują na prezydenturę.
PO ,PiS, i ich komisarze polityczni zwani potocznie Marianami, to obciach i zagrożenie dla Polski i Polaków.
Marian
Marian 17.02.2020, 10:19
Mu byli UBowcy i SBcy i PZPRowcy apelujemy:Opozycja Totalna musi jak najszybciej odebrać władzę PISowcom. Kiedy PO, Nowoczesna, SLD, PSL i Wiosna odzyskają władzę trzeba jak najszybciej: 1 Zlikwidować 500+ z którego korzysta patologia i biedota. 2 Przywrócić wiek emerytalny 67 lat a nawet podnieść do 70 lat. 3 Przywrócić niesłusznie zabrane emerytury funkcjonariuszom SB - zapracowali na nie. 4 Wprowadzić małżeństwa homoseksualne i adopcje przez nie dzieci - koniec z dyskryminacją. Dzieci z rodzin homofobicznych należy oddawać pod opiekę postępowych par homoseksualnych, żeby wyrosły na porządnych ludzi. 5 Przyjąć 70 tysięcy uchodźców, na których zgodziła się premier Kopacz. Jeżeli Unia będzie chciała żebyśmy przyjęli więcej, należy się zgodzić. 6 Zakończyć konflikt z Unią i Niemcami. Nie może być tak żeby Polska sprzeciwiała się postanowieniom Brukseli i Berlina. Niemcy najlepiej zadbają o nasze interesy. 7 Zlikwidować tą bezsensowną komisje Jakiego, która gnębi ludzi i prześladuje Panią Prezydent Warszawy. 8 Przywrócić wolność sądów. Sędziowie nie mogą odpowiadać za swoje wyroki, są przecież niezawiśli. 9 Zlikwidować IPN. Jak wyglądała nasza historia powiedzą nam Niemcy, Żydzi, Ukraińcy i Rosjanie. Oni wiedzą najlepiej, nie ma sensu kłócić się z nimi o jakieś stare bzdury. 10. Zlikwidować CBA, i innych tajniaków, którzy czepiają się o jakieś bzdety z VATem. Za PO i PSL nikomu to jakoś nie przeszkadzało. 11. Wszystkie kościoły zamienimy na ośrodki propagowania ideologii LGTBQ+. Zakażemy pielgrzymek, na które chodzi wyłącznie Ciemnogród a zamiast tego będziemy dotować Tęczowe Parady Równości w każdym mieście i wsi. 12 Zlikwidujemy płacę minimalną. Skończą się te brednie Kaczora o 3000 czy 4000 tysiącach pensji dla plebsu. Robole mają zarabiać tyle ile zgodzi się zapłacić pracodawca. 13 Przywrócimy handlowe niedziele a sklepy będą otwarte także we wszystkie święta. My nie obchodzimy żadnego bożego narodzenia ani dnia niepodległości. To nie nasze święta, więc mamy prawo w te dni robić zakupy. Jestesmy pewni, ze kiedy opozycja przejmie władze bardzo szybko wprowadzi to wszystko w życie. „Pamiętajcie głosujcie na PO, Nowoczesną, Wiosnę, SLD i PSL

Sauron
Sauron 17.02.2020, 11:02
Czerwony kumuch taka prawdziwa opozycja,za swoich czasow bili pederastow a teraz trzymaja sie razem nie wspomne jak komunisci zabijali Polskie Dzieci w tyl glowy pach
łowca trolli
łowca trolli 17.02.2020, 11:11
Sauron jeśli wypisujesz takie antychrześcijańskie rzeczy to jesteś jednak oszołom.
Haha
Haha 17.02.2020, 10:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

tylko nie mów nikomu...
tylko nie mów nikomu... 17.02.2020, 10:55
Gościu ale masz zryte pod łbem. Ale z tymi kościołami jako miejscami "edukacji seksualnej dzieci" to ci się udało, proroku...

Pozostałe