Sprzątali teren wokół murów obronnych

  • 16.02.2020, 17:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sprzątali teren wokół murów obronnych fot. dost.
Drugim etapem akcji gryfińskiej Młodzieży Wszechpolskiej było posprzątanie zanieczyszczonego terenu wokoło fragmentów murów obronnych. Prace porządkowe wykonano 15 lutego 2020 r.

-Zebraliśmy tam 8 pełnych worków śmieci,a oprócz nich zdezelowane sprzęty gospodarstwa domowego oraz pozostałości po pracach budowlanych. Akcja "Kocham Polskę" spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem mieszkańców Gryfina, za co serdecznie dziękujemy - mówi Maciej Waliński.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

##############
############## 20.02.2020, 18:11
Gdzie ukrył się złodziej ? Gdzie go schowaliście ?
Zdziwiony
Zdziwiony 20.02.2020, 12:00
Zdziwiony jestem waszymi komentarzami. Dobrze,że oprócz "przebieranek" zrobili coś pożytecznego. Zdziwienie budzi dopiero liczba sprzątających. Chyba młodzież z Gryfina nie bardzo garnie się do tej organizacji szumnie zwanej Młodzież Wszechpolska. W porywach doliczyłem się, że "organizacja" wraz z przewodniczącym jego zastępcą oraz skarbnikiem i sekretarzem liczy całych czterech członków. Nasuwa się refleksja "jaka młodzież i jej patriotyzm - taka i na miarę możliwości ich liczba.
volvo
volvo 17.02.2020, 21:42
Dali przykład tercetowi jak zachować się trzeba! Brawo! Prawdziwi lokalni patrioci!
git
git 17.02.2020, 21:31
To działanie polityczne, wiec komentarze też są polityczne więc z zasady ze sprawiedliwością i realiami nie mają nic wspólnego.
ciekawy
ciekawy 17.02.2020, 20:06
Ten w copce i kapturze to [email protected] czy tylko tak siedzi?
gryfiniak
gryfiniak 17.02.2020, 11:14
I to jest działanie godne naśladowania. Brawo!
Twój Stary pijany
Twój Stary pijany 17.02.2020, 10:54

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Adolf
Adolf 17.02.2020, 10:45
88 ! Porządki należy zrobić ze wszystkimi śmieciami w polskiej krainie. będą kolejne etapy. Bóg jest z nami.
Pedofil w kiecce
Pedofil w kiecce 20.02.2020, 18:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Annalista  fasci
Annalista fasci 17.02.2020, 14:39
Bierzemy się za resztę śmieci. Polska rzesza musi być kryształowo czysta.
Herman . 88  !
Herman . 88 ! 17.02.2020, 11:16
óg katolicki, kler, starzy parteigenosse i my.
Heil Donald
Heil Donald 17.02.2020, 09:05
To Kotulina z marszem kobiet tak nabrudziły .
KOR
KOR 17.02.2020, 09:09
A co? Faszyści teraz uwzięli się na nią?
mieszkanka
mieszkanka 17.02.2020, 08:26
Posprzątajcie jeszcze ul. Krasińskiego koło sklepu u Darka!!! Tam to dopiero jest smieci
rycerz
rycerz 17.02.2020, 09:08
Zgłoś się do PUK.
Brawo Brawo
Brawo Brawo 17.02.2020, 00:11
Nareszcie więźniowie w ramach resocjalizacji są odpowiednio wykorzystani, nieprawdaż ?
heh
heh 17.02.2020, 10:26
Dziarski żart brawo.
Adolf
Adolf 16.02.2020, 22:29
88 ! Pozdrawiam moich partigenosse. Zbudujemy nową Polską Rzeszę (rzeczpospolitą, republikę).
Pani Krysia
Pani Krysia 16.02.2020, 22:17
Ten w kapturze to jakiś dziwny , czy jest dozwolone wykorzystywać *** *** do prac porządkowych ?
rumburak
rumburak 16.02.2020, 22:15
Co to za geye?
Nadzieja
Nadzieja 16.02.2020, 20:12
No... może jeszcze z nich kiedyś coś będzie.... Więcej z tego pożytku.. niż z szerzenia nienawistnych, antyunijnych, czy rasistowskich haseł.
kto ich tam wie
kto ich tam wie 16.02.2020, 20:24
Nadzieja, że się zmienią?
Zwykły Polak
Zwykły Polak 16.02.2020, 19:24
Zaśmiecili teren plakatami. No ale jest pewna zmiana do wczorajszych zdjęć. Nie ma na nich złodzieja.
Waldek
Waldek 18.02.2020, 15:25
Widać jaki jesteś bohater ,, zwykły polaku" fajnie kogoś oczerniać i chować się za kurtyną Internetu.
Waldek
Waldek 17.02.2020, 20:25
Zwykły Polaku proszę o odpowiedź skoro publicznie nazywasz kogoś złodziejem miej odwagę dokończyć
Waldek
Waldek 17.02.2020, 19:17
Kto jest tym złodziejem?
Pikuś
Pikuś 16.02.2020, 18:49
Brawo Młodzież! Szacun się należy. A teraz te śmieci zanieście i wysypcie burmistrzowi na biurko jako świadectwo jego dbałości o to miasto i historię. Lub też poczekajcie do sesji rady, będzie bardziej medialnie i widowiskowo!
nn
nn 16.02.2020, 18:18
Jedyna dobra alternatywa to Konfederacja, bandzie czworga to ja już podziękuje. Ich miejsce jest na Rakowieckiej. Miłego życia :)

obrońca zabytków
obrońca zabytków 16.02.2020, 17:55
A Sawaryn sprzątnie nam ze swoją ekipą tak mury, że ich w ogóle nie znajdziemy!

Pozostałe