Sklepowe koszyki do przewozu trzody chlewnej? - pyta czytelnik

  • 17.02.2020, 18:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sklepowe koszyki do przewozu trzody chlewnej? - pyta czytelnik
Dzisiaj (17 lutego 2020 r. - przyp. red.) robiąc zakupy w jednym z gryfińskich marketów przy ulicy Flisaczej (...) zwróciłem uwagę na tragiczny stan wózków sklepowych. Wózki są zabrudzone, są na nich resztki pleśni, jedzenia itp. Czy jest to normalne w dobie szerzących się chorób zakaźnych? Przecież wózki służą do przewozu ŻYWNOŚCI! Czy kierownictwo sklepu nad tym panuje? Dalszy komentarz zostawiam dla redakcji - pisze do nas pan Janusz i przesyła zdjęcia.

My nie zgadzamy się z tytułem maila. Jednak stan wózków sklepowych rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (77)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Część ! Tu Sławomir !
Część ! Tu Sławomir ! 18.02.2020, 11:39
Jednak przyjadę do Gryfina na zakupy jak koszyki umyliście
Kupujący
Kupujący 18.02.2020, 11:20
Ostatnio robiłem zakupy w lidlu zaskoczyło mnie to jak pewne małżeństwo woziło w wózku dziecko z wyglądu 6-7 lat co mnie zaskoczyło że obok chodził ochroniarz i nie zwrócił na to uwagi.
Wózki służa do przewozu art. spożywczych.
Dyl
Dyl 18.02.2020, 09:54
W gryfińskim Inter Mache, też co jakiś czas wjeżdża z zaplecza na sklep, wózek wędzarniczy z odgrzewaną wędliną udającą świeżą w asyście uśmiechniętych masarzy ? he,he
 
Miło zobaczyć !!
Miło zobaczyć !! 18.02.2020, 09:44
OOO i Panie z sanepidu dziś się pojawiły w markecie cóż za wizyta ! Szkód że dopiero po artykule
Gryfinianka
Gryfinianka 18.02.2020, 09:25
A kto ten syf robi??? Ludzie sami robią syf a później najlepiej dać do gazety.
pleba
pleba 18.02.2020, 09:38
A dzie dać jak nie do gazety ! może na tace księdzu ? milcz kobieto
klientka
klientka 18.02.2020, 09:30
Kto według ciebie zrobił rdzę w tych koszykach? Są ludzie, którzy biorą pieniądze aby syfu nie było. Jakiś poziom higieny obowiązuje!
Nie każdy może być kierownikiem / czką
Nie każdy może być kierownikiem / czką 18.02.2020, 09:41
pewnie masz rację ktoś za coś bierze kasę a w dupppie ma zakres obowiązków
i co można ?
i co można ? 18.02.2020, 09:00
Koło kity się zapaliło i widzę że koszyki już pomyte !!
hm
hm 18.02.2020, 09:50
To powinien być standard a nie wielkie wydarzenie. Raz w tygodniu myjka.
punkt
punkt 18.02.2020, 09:18
I bardzo dobrze!
?
? 18.02.2020, 07:04
Tak trudno przejechać je myjką wysokociśnieniową?
Przestroga
Przestroga 18.02.2020, 06:49
Dziwne zwyczaje panują w tym markecie
na promocji wędliny które są już stare jest to normą ! Wciska się ludziom ciasto nie świerże gdzie w koszach stoi dopiero co przywiezione ! Żeczy pieczone np.udka i.t.p na mięsnym są pieczome bo już termin ich życia się kończy !
W pojemnikach ryby ,kopytka ,sałatki wyschnięte !! Masakra
K.
K. 18.02.2020, 05:16
Janusz zrób zdjęcia swojego mózgu a zobaczysz jak tam PUSTO JEST.
v
v 18.02.2020, 09:42
do K - chyba twuj stary za dzieciaka do wanny ci właził ? i lubisz taki syf
PuK
PuK 18.02.2020, 01:12
A może to są śmietniki na odpady biodegradowalne, a czyste są na selektywne.
Ochrona
Ochrona 18.02.2020, 01:10
Kiedyś widziałem jak bezdomny puścił pawia do takiego koszyka i go nawet nie umył.
Mama
Mama 18.02.2020, 01:09
Moje dzieci wróciły z wakacji i mają wszy i mendy, bo jeździły w takich koszykach
Klientka
Klientka 18.02.2020, 01:08
Teraz już wiem dlaczego mnie a p i czka swędzi
Ciec z interu
Ciec z interu 18.02.2020, 00:06
Kierownika *** porsche lub audi jest czysciutkie
trzoda
trzoda 17.02.2020, 22:11
Nikotański musi odejść!
wydział promocji i komunikacji
wydział promocji i komunikacji 17.02.2020, 22:49
Prawdziwa trzoda żeby tak mówić
CZĘSTOTLIWOŚC  TO  JEST  BÓG HA A AH A
CZĘSTOTLIWOŚC TO JEST BÓG HA A AH A 17.02.2020, 22:00
https://youtu.be/8FB9GYkIT3E H AH AHA
AJWAJ ALEUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALEUJA I DO PRZODU 17.02.2020, 22:05
A TU MACIE SKLEPIENIE NIEBIESKIE HAHA AHAH https://youtu.be/V1bFr2SWP1I?l…
sklepienie
sklepienie 17.02.2020, 22:12
Niebieściński musi odejść
Marek
Marek 17.02.2020, 21:56
Dobre porównanie czytelnika jeśli chodzi o tytuł! Od dawna nie mogę na tom patrzeć!
ZIEMIA JEST  PŁASKLA HA HA AHA HA
ZIEMIA JEST PŁASKLA HA HA AHA HA 17.02.2020, 21:51
NIE MACIE POJECIA W JAKIM EKOSYSTEMIE ZYJECIE JAK ZIOŁA I JAK IC CZĘSTOTLIWOSC WPŁYA NA WASZE ZDROWIE I SAMOPOCZUCIE FAZY KSIEZYCA ODLEGŁOSC SŁOŃCA WSZYSTKO GRA ROLĘ HA AH AH
Brak zdania
Brak zdania 18.02.2020, 01:00
a ty bezradny nie możesz wpłynąć na jednego człowieka , pleciesz jak mesjasz ale wszystko to co wygooglujesz.
Faza księżyca
Faza księżyca 17.02.2020, 22:12
Niketoński musi odejść!
Grazyna
Grazyna 17.02.2020, 21:27
Zamiast powiedzieć słowo "przepraszam" to jeszcze taki hejt na zwracającego uwagę. Nie rozumiem!
Rozumiem
Rozumiem 17.02.2020, 22:13
Niepieściński musi odejść!
Nachbar
Nachbar 17.02.2020, 20:21
Wystarczy popchnac wozki do myjni samochodowej, ktora jest na tym samym pacu i wymyc pod cisbieniem.
ciśnienie
ciśnienie 17.02.2020, 22:14
Niekochański musi odejść!
sęk w tym
sęk w tym 17.02.2020, 20:34
Ktoś musi wydać polecenia a najwyraźniej łowy nie ma.

Pozostałe