Dziękują za popieranie kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na prezydenta RP. Zapowiadają kolejne takie akcje

  • 18.02.2020, 07:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziękują za popieranie kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na prezydenta RP. Zapowiadają kolejne takie akcje fot. dost.
Akcja zbierania podpisów popierających kandydaturę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na prezydenta RP została przeprowadzona w poniedziałek 17 lutego 2020 r. Na placu Barnima w Gryfinie spotkaliśmy mnóstwo osób, które chętnie rozmawiały z nami na tematy między innymi dotyczące kampanii. Pozytywny odzew przeszedł nasze oczekiwania, a przekrój wiekowy zainteresowanych był bardzo szeroki. Uśmiechów nie zabrakło, mimo że pogoda nas nie rozpieszcza. Wiało na potęgę.

Cieszymy się, że mogliśmy z Państwem porozmawiać i dziękujemy za każde okazane wsparcie - podpisy oraz chęć pomocy przy rozmieszczaniu banerów. Mamy nadzieję, że banery wkrótce dotrą do nas, a następnie w Państwa ręce.

Wszystkich zainteresowanych, których nie udało nam się dzisiaj spotkać, informujemy, że kolejne akcje będą organizowane w najbliższym czasie.
Dziękujemy tym gryfinianom, którzy już złożyli podpis i zachęcamy kolejnych.


radny Rady Powiatu w Gryfinie
Hubert Andrych

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (117)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

spinka
spinka 22.02.2020, 21:37
I proszę! Zapowiadali i słowa dotrzymali!
oneciarz
oneciarz 21.02.2020, 17:11
Dużo ciekawsze rzeczy można dziś wyczytać. Chodzi raz o zastraszanie, ale jest dużo grubsza sprawa dotycząca okolicznosci smierci, jesli sie to oczywiście potwierdzi. Po przeczytaniu nogi mi sie ugięły gdzie ja żyję?! To są naprawdę mocne rzeczy. Nawet Rada Europy zajęła się tą sprawą.

A piszą o dziennikarce tak: Przypomnijmy, że w rocznicę śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza dziennikarka ujawniła w swoim reportażu wyniki śledztwa. Jak ustaliła autorka reportażu, zabójca Adamowicza Stefan W. dokładnie zaplanował zbrodnię i znał jej konsekwencje. Jego czynami miała kierować nienawiść do Platformy Obywatelskiej oraz przychylność wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

Dziennik pisze, że według biegłych ze szpitala przy Areszcie Śledczym w Krakowie był niepoczytalny. "Tylko, że Stefan W., jak ustaliliśmy, zabójstwo dokładnie zaplanował" - dodaje gazeta, wskazując, że mężczyzna kupił nóż, trenował zadawanie ciosów, a dziesięć dni wcześniej napisał do kolegi, z którym siedział w więzieniu: "Mówię ci, dopinam jeszcze kilka rzeczy i wracam na dożywotkę. Będzie roz***dol. J***ć wszystkich złodziei, niech żyje Prawo i Sprawiedliwość!". I jeszcze: "Całe życie wygrywałem, teraz też tak będzie".

Jak kilka dni temu dowiedział się od rzeczniczki prokuratury Grażyny Wawryniuk, lokalny portal Strefa Prestiżu, Prokurator Okręgowy w Gdańsku podjął decyzję o wszczęciu śledztwa w sprawie rozpowszechniania publicznie, bez zezwolenia, wiadomości z postępowania przygotowawczego, to jest o czyn z art. 241 kodeksu karnego.

O tym jak na to zareagowano opisuje onet. Jeden zgłównych artykułów teraz.
Kotlet
Kotlet 21.02.2020, 14:59
Zabawna jest ta kampania. Opozycja zamiast wspierać swoją kandydatkę, jeździ za prezydentem Dudą, a Kidawa-Błońska spaceruje sama jak we mgle. Tusk zapewne też wesprze tylko Prezydenta. Wymarzona najglupsza opozycja jaką można sobie wyobrazić.
ciekawy
ciekawy 21.02.2020, 13:14
Zdjęcie nr.2 To pod sądem już nie protestują?
Tadek
Tadek 21.02.2020, 12:53
Ten fragment jest najciekawszy
Kidawa-Błońska funkcjonuje w polityce od niemal dwóch dekad. I – co również nie podlega dyskusji – pnie się w górę. Dziś jej sukces może postawić realną tamę planom rządu, a tym samym przyczynić się do rozpadu Zjednoczonej Prawicy. Co więcej, może także doprowadzić do fundamentalnej zmiany w Platformie Obywatelskiej. Zwycięstwo Kidawy-Błońskiej dałoby bowiem Borysowi Budce i jego zapleczu mocny mandat do personalnego i organizacyjnego przeorania największej partii opozycyjnej. Tak oto „dobrze wychowana pani z dworku” może doprowadzić do rewolucji w polskiej polityce. Co jeszcze ma w sobie Kidawa-Błońska – poza znajomością porcelany i dobrymi manierami – że utrzymuje się w polityce tak długo?
To tak a propos artykułu w ocecie.
hiahiahia
hiahiahia 21.02.2020, 13:16
,, Co jeszcze ma w sobie Kidawa-Błońska – poza znajomością porcelany i dobrymi manierami'-Kidawa Błońska ma jeszcze w sobie kartkę do czytania,bo bez kartki to ni hu hu.
jednak jest zasadnicza różnica
jednak jest zasadnicza różnica 21.02.2020, 13:21
Lepiej przemyśleć i potem przeczytać z kartki niz dukać stroić głupie miny i popidsywac każda kartkę podsuniętą przez prezesa.
cytat
cytat 21.02.2020, 12:27
W artykule "Kidawa-Błońska - przypadkowa kandydatura z dużą szansą na sukces" czytam: "Kidawa-Błońska funkcjonuje w polityce od niemal dwóch dekad. I – co również nie podlega dyskusji – pnie się w górę. Dziś jej sukces może postawić realną tamę planom rządu, a tym samym przyczynić się do rozpadu Zjednoczonej Prawicy."
dodatek
dodatek 21.02.2020, 12:32
- PiS […] ma wielki problem z Małgorzatą Kidawą-Błońską. Nie wiedzą, jak jej przyłożyć. Cały aparat hejtu był przygotowany na Donalda Tuska. Jej trudno coś zarzucić - mówił ostatnio Borys Budka.
cytat
cytat 21.02.2020, 12:25
Jeszcze kilka miesięcy temu wielu zwolenników opozycji czekało na przyjazd zaprawionego w bojach rycerza na białym koniu. Dziś okazuje się, że tamę planom Jarosława Kaczyńskiego – jednego z najskuteczniejszych, ale i najbardziej bezwzględnych polityków w historii III RP – może postawić pani, która raz, w przypływie ogromnej złości, stłukła porcelanowy talerzyk prababci - pisze Łukasz Pawłowski dla "Kultury Liberalnej" przeczytac o tym mozna w dzisjszym onecie w artykule poid tytułem "Kidawa-Błońska - przypadkowa kandydatura z dużą szansą na sukces".
sauron
sauron 21.02.2020, 10:42
Kidawie już się tak porąbało w głowie, że Platforma przydzieliła jej na stałe lekarza, który bez przerwy jeździ z nią po kraju. Gdzie jest Program Totalna Opozycjio z Zagranicy gdzie Program dla Polakow?
......
...... 20.02.2020, 18:25
Kidawa-Błońska zaliczyła w Pucku falstart. Coś kobiecie pokręciło się w głowie
.....
..... 20.02.2020, 18:14
jeszcze by się jej przydała odrobina inteligencji i kultury osobistej. Polska nie potrzebuje rynsztokowej kultury spod budki z piwem, a z taką "kulturą" kojarzy mi się KIDAWA BŁOŃSKA!
Ewa
Ewa 20.02.2020, 18:53
nie, no. Kultura , jaką prezentuje jedynie słuszna partia, zwłaszcza w Sejmie, jest powalająca.
dr motte
dr motte 20.02.2020, 17:27
Otwartość na dialog? To tylko w półświatku frakcji totalnej opozycji. Tam aż roi się od przeróżnych często kanapowych organizacji, grup, partyjek. A każda ma swoich kacyków. Największa jest PO i jej kacyki mają najwięcej do powiedzenia w tym szambie. Pani kandydatka na "prawdziwego prezydenta" w tym środowisku bryluje. Bryluje totalnie. A jak wygląda ich dialog z innymi, z tymi których nienawidzą, których zwalczają i oczerniają - pokazali w Pucku podczas obecności tam Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Zwłaszcza Kidawa-Błońska, która zadowolona, że tak fajnie się udało i było słychać, obściskiwała się z KODowskimi zadymiarzami. To był prawdziwy pokaz jak ona rozumie dialog i tolerancję.

Przyjmij jeden nick
administrator
a'propos wpisu pod nickiem z godz. 17.27
a'propos wpisu pod nickiem z godz. 17.27 20.02.2020, 17:53
I w ten sposób admin wytropił trolla internetowego, który za pieniądze rozsyła faknewsy na kandydata na prezydenta. Brawo! Proszę jednak o wskazanie pod jakimi jeszcze nickami ukrywa się ten troll, który wyraźnie pachnie "stajnią trolli ministerialnych".
Sauron
Sauron 20.02.2020, 16:09
Zieloni ustalili, że są 53 płcie, to partyjka lewacka popularna w Niemczech u nas na szczęście marginalna. Jego reprezentantem u nas był Anna Grodzka vel Krzysztof Błędowski przybudówka Palikota. Są sponsorowani z Niemiec. Tacy popierają Kidawę, sama komuna i wszelkiej maści Popaprańcy.
Bags
Bags 20.02.2020, 17:32
Głowa kapusty jest zielona, poparcie zrozumiane. Poziom intelektu też się zgadza kidawa tez jest zielona.Zieloni to niedojrzali czerwone pajaki.
kropka
kropka 20.02.2020, 16:40
Sauron ty nie jesteś czasami trollem i nie płacą ci za powielanie kłamstw? Bo chyba z własnej głowy tych bredni nie bierzesz.
Akwi a kwik kidawka
Akwi a kwik kidawka 20.02.2020, 16:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kobieta i mezczyzna rowna sie dziecko
kobieta i mezczyzna rowna sie dziecko 20.02.2020, 11:51
Polska może być tama dla „tęczowo-czerwonej zarazy”, która opanowuje kontynent, a teraz chce zniszczyć Polskę ! Nigdy więcej bandyckiej postkomuny oraz akolitów okrągłostołowych przy „sterze”. Chcemy być wolnymi Polakami, a nie europejskim niewolnikami!
,.........
,......... 20.02.2020, 09:22
Przyznaję , że to mnie nie dziwi. Przecież nie można zakładać , że wszyscy wyborcy PO to niedorozwinięci idioci. Przecież przynajmniej część z nich może obserwować " wyczyny " kandydatki PO na prezydenta i wyciągać z tych obserwacji własne wnioski. Wnioski , które być może skłonią ich do głosowania na tego czy innego kandydata. Wszak ci wyborcy mają wolny wybór mimo tego , że żyją w Kraju " zamordyzmu " i Kraju w którym " łamana " jest demokracja. Tylko tak się składa , że tą demokrację to łamią sędziowie ze specjalnej kasty i członkowie opozycji totalnej.
do kasty jarkowej
do kasty jarkowej 20.02.2020, 11:25
"wytresujcie sobie społeczeństwo" rzekł wicepremier Gliński...
Czy naśladowanie Lichockiej przy prezydencie (urzędującym) to obraza majestatu państwa, czy "demokracja"?
do tego poniżej od szmaciarzy...
do tego poniżej od szmaciarzy... 20.02.2020, 00:21
„prawy” Annasz i Kajfasz, „lewy” Jezus z Nazaretu. Wybacz – wolę być po tej „lewej” stronie. Szczególnie jeśli historię „prawości” piszą Piotrowicze, Kujdy, i ten, jak mu tam szef Komisji Nadzoru Finansów, co go zamknęli...
stronnik
stronnik 19.02.2020, 19:40
Pierwotny, alias żródłowy, podział na prawicę i lewicę nie miał nic wspólnego z poglądami politycznymi i koncepcjami gospodarczymi. Najzwyczajniej dzielił ludzi na prawych - uczciwych - i lewych - nieuczciwych. Potem lewactwo - w swej nowomownej maestrii - wszystko poprzekręcało, ale ludzie w miarę zorientowani nie gubią się w gąszczu lewackiego krętactwa. Fakt, że jakiś moralny szmaciarz twierdzi, że jest prawy jeszcze go prawym nie czyni. Wręcz przeciwnie - coraz bardziej spycha szmaciarza na lewo. Bo lewy, im bardziej udaje prawego, tym bardziej jest lewy.
do prawicowego szmaciarza...
do prawicowego szmaciarza... 20.02.2020, 00:22
Pierwotny podział na „prawych” typu zdrajcy, pijacy, tyrani, kaci chłopów pańszczyźnianych – za to z „herbem” i na „lewych” – tych, co walczyli przeciw niesprawiedliwości społecznej. Idea lewicowa to czyste chrześcijaństwo. Idea – powtarzam, a nie to, co się później porobiło – poniekąd również w opozycji do Kościoła „herbowego” i z wyzysku biednych się utrzymującego..
Sauron
Sauron 20.02.2020, 08:50
Nie ublizaj lewicowy szmaciarzu i przestan chlac za 500 plus to nie dla ciebie pieniadze łazarzu
Łazarz
Łazarz 20.02.2020, 11:29
Łazarz - to ten, co nie doczekał dwóch miliardów na ówczesny NFZ? Bo Annasz z Kajfaszem woleli "poświęcić jednego"? Żeby mieć dobry "pi-ar"?
komiks
komiks 19.02.2020, 15:57
Jeszcze nie podpisałam ale przy najbliższej okazji jak najbardziej.
Ciekawa
Ciekawa 19.02.2020, 14:05
Zastanawiam się dlaczego ludziom nie przeszkadza łamanie prawa, konstytucji czy trojpodzialu władzy. Czy nie uważacie, że władza w jednej partii to niebezpieczeństwo dla kraju? To już było. Chcecie powrotu minionego systemu?
Sauron
Sauron 19.02.2020, 14:55
Ciekawe pytanie ale co jak widze co sie dzieje w Francji palowanie ludzi w tym prawnikow sedziow strazakow i inwalidow to u nas i tak jest spokoj nie wspomne o wiezniach politycznych w Hiszpani
do prymitywa z pisowskiej trollowni
do prymitywa z pisowskiej trollowni 20.02.2020, 00:23
„więźniowie polityczni”? A spróbuj ogłosić oderwanie kawałka Polski od władzy w Warszawie – to będziesz miał i w Polsce więźniów. Niezależnie, czy to byłby Śląsk, Bieszczady, Gryfino czy Sejny...
A porównywanie walki z niszczycielami restauracji, siedzib banków, firm z legalnymi i spokojnymi demonstracjami świadczy tylko o twoim prymitywizmie.
To jak nazwać ustawkę kiboli „legalną zabawą” a akcję policji „zamachem na wolność”...
Sauron
Sauron 20.02.2020, 12:43
Jak dla ciebie szmaciarzu wtargniecie do sadu i palowanie adwokatow lub sedziow i nie wspomne o inwalidach na wozkach plus protestujacych strazakow we Francji jest ok. .Ty jeses narkoman hahahha
ja
ja 19.02.2020, 13:59
Poparcie dla Andrzeja !!!

Pozostałe