Wiedzą kiedy będzie święto miasta

  • 18.02.2020, 12:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiedzą kiedy będzie święto miasta igryfino (arch.) Cleo podczas zeszłorocznego występu w Moryniu.
W Moryniu już wiedzą. W Cedyni już też. W Gryfinie raczej nie. Jarmark Moryński będzie 17-18 lipca 2020 r. Na razie pewny jest Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko. W Cedyni świetować będą w przedostatni weekend czerwca. Na pewno będzie inscenizacja bitwy 972 roku. A co z Dniami Gryfina?
1. Jacy artyści (w tym zespoły) wystąpią podczas Dni Gryfina 2020 (w poszczególnych dniach)
2. Ile dni będzie trwało święto miasta i gdzie będą zorganizowane koncerty?
3. Jakie szczególne atrakcje oprócz koncertów zostały zaplanowane na Dni Gryfina 2020?
Takie pytania wysłaliśmy ponad miesiąc temu do władz Gryfina. Na konkretne odpowiedzi jeszcze czekamy.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kike
kike 19.02.2020, 14:25
Proponuję wydać pieniądze na ścieżki piesze i rowerowe na Międzyodrzu w naszej okolicy ?
grypser
grypser 19.02.2020, 00:03
W Gryfinie jest chaos nie wiadomo kto rządzi i kto wydaje pieniadze i nie ma żadnego planu.
Brawo nieudolni
Brawo nieudolni 18.02.2020, 17:41
Dni Gryfina otworzy Srutututu. Program już jest. Dziurę pomiędzy Wełtynianką a Gardnianką wypełni Borzymianka. A Jeremi z I b na koniec puści bąka. Będzie dodatkowa atrakcja: wyciąganie zatopionej barki - odc. 93.
Roman
Roman 18.02.2020, 16:42
Ci panowie raczej nic dla mieszkańców nie zrobią. Redakcja czeka miesiąc na odpowiedź bo nie mają co napisać. Majówki nie będzie, sąsiednie gminy zapraszają.
Wódz
Wódz 18.02.2020, 16:26
Zespoły disco polo.
Nic kreatywniejszego być nie będzie.
Maj nie zajac
Maj nie zajac 18.02.2020, 14:13
To poczekacie do maja i na scenie siem okaże ..
Abc
Abc 18.02.2020, 13:35
Jacy włodarze takie Dni Gryfina!! DNO!!
gryfik
gryfik 18.02.2020, 13:30
Cleo nie przyjedzie bo opna kosztuje, a pieniądze w budżecie roztrwonione!
ha ha
ha ha 18.02.2020, 13:21
Jacy artyści (w tym zespoły) wystąpią podczas Dni Gryfina 2020
W pierwszy dzień wystąpi AJWAJ, w drugi KNAGULEC a w trzeci GUMOWIEC.
no tak
no tak 18.02.2020, 13:29
Tak tylko na to stać Nikitińskiego, który odpowiada za DG 2020.
:)
:) 18.02.2020, 12:57
Chyba, im później tym gorzej :D
pik
pik 18.02.2020, 12:54
Im później tym drożej. Może o to chodzi?!

Pozostałe