Miler robi pseudoranking. Ojciec na liście

  • 18.02.2020, 23:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Miler robi pseudoranking. Ojciec na liście
Tuba propagandowa władzy zrobiła ranking „najbardziej wpływowych osób z Gryfina”, gdzie Kamil Miler umieścił także… swego ojca. Ranking robi – jak tłumaczy - „z pewną dozą humoru i dystansu”. I robiąc sobie takie żarty, do najbardziej wpływowych osób zalicza właśnie swego ojca. Można powiedzieć, że to zabawa bardziej rodzinna. Swojego brata wiceburmistrza zostawił zapewne do następnego numeru?

Pseudoranking to „rezultat długich rozmów wewnątrzredakcyjnych”, czyli redaktora od sportu i od tajnych współpracowników oraz przedsiębiorczego kolegi z GDK i speca od reklam. I kabaret gotowy.

Już w tym numerze zaczyna od… koleżanki swojego brata - skarbnik Beaty Blejsz. Ta jest znana z tego, że jest znana…. Jak burmistrza Sawaryna nie ma, to na niektórych imprezach Urząd Miasta I Gminy w Gryfinie reprezentuje Beata Blejsz.

„Najważniejszy wątek to saga rodu Milerów”. Zanim wymieni wśród osób wpływowych siebie i swego brata, zaczął od ojca. Tego, który – jak komentują niektórzy - za Piłatem nosił parasol. Wskutek gier politycznych był jakiś czas wicestarostą i gdy szedł na imprezę, to pytał starostę czy może kupić kwiaty.

 

A w najbliższym numerze Kamil Miler złoży najniższe pokłony Mieczysławowi Sawarynowi oraz jego dworowi (kontynuacja) i w dalszym ciągu swoim reklamodawcom. To ci dopiero ranking!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (68)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AA
AA 23.02.2020, 11:33
Ciekawe co dzisiaj ustalą podczas niedzielnego obiadku. Oby nie był suto zakrapiany bo dopiero się zdziwimy
moja ocena
moja ocena 21.02.2020, 22:18
To co GG próbuje robić z konkurencją to świadczy o tupecie, bezwzględności, cynizmie i dzialaniu na rympał. Pycha kroczy przed upadkiem panie Miler.
ładnie?
ładnie? 22.02.2020, 23:49
Nadaję mu pseudonim RYMPAŁ
Kurylo
Kurylo 21.02.2020, 17:13
Pseudodziennikarz to i pseudoranking.
sampka
sampka 21.02.2020, 15:38
Coraz nudniejsza ta Gryfińska i wymyślają cuda niewidy.
wódko pozwól w rzyć ha ha ah
wódko pozwól w rzyć ha ha ah 21.02.2020, 15:08
najbardziej wpływowy to jest wór z 11 listopada ha aha h cały czas pod wpływem ha ha ah spirytu z netto ah ah ah
We lowe
We lowe 21.02.2020, 16:19
Prawka nie ma. Nikomu krzywdy nie zrobi. A sobie to już zaszkodzić nie może. Puk, puk i cisza.
korpo
korpo 21.02.2020, 16:53
O którym alkoholiku piszecie?
za czasów pgru-sów ha aha h
za czasów pgru-sów ha aha h 21.02.2020, 16:58
o agronomie gminnym ha ha ah
siemka
siemka 21.02.2020, 13:12
W nowych 7 Dniach red. Kwapisz podsumował ten pseudoranking.
szal
szal 20.02.2020, 18:31
A jak tam radzą sobie proburmistrzowskie trolle? Też będa w rankingu proalkoholowych redaktorów?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 19.02.2020, 23:38
kabaret żydowski sięga zenitu ha ha ah ah https://youtu.be/3TPliAHyi8
kurna balansa
kurna balansa 19.02.2020, 22:02
Nie ma mnie!!!????
moskwa
moskwa 19.02.2020, 20:16
Jak dobrze BYŁOBY być mieszkańcem miasta, gdzie rządzi prawo, a nie prywata, gdzie panuje sprawiedliwość, a nie mafijne konszachty, gdzie władzom zależy na mieszkańcach a nie nachapaniu się kosztem budżetu, gdzie stanowiska są przydzielane według klucza kompetencji, a nie rodzinno-towarzysko-erotycznego, gdzie NASZE pieniądze są wydawane NA NAS, a nie trafiają do portfeli grupy cwaniaczków
krok
krok 20.02.2020, 08:04
Marzenie!
bajka
bajka 19.02.2020, 19:56
Dawno temu Kubuś Puchatek poszedł do Króla Aleksandra Wielkiego z zapytaniem czy nie chciałby kupić od niego ziemi po spadku po dziadzi Krzysia. On odpowiedział, że jak sprzeda nie drogo, to kupi połowę. A więc Kubuś ze swym przyjacielem tygryskiem poszli załatwić papiery do urzędu miasta. Stało się załatwili papiery.
cdn...
?!
?! 19.02.2020, 20:07
Sfrustrowany próbuje stosować starą stalinowską metodę: przedstawia wrogów patologicznego systemu jako ludzi chorych psychicznie. Jeśli jego zdaniem walka z korupcją to szaleństwo, to jak taki zdegenerowany osobnik musi wyobrażać sobie normalność?
Gość
Gość 19.02.2020, 19:43
ZATWARDZIAŁY I BEZSILNY czyli JAK WOJNA RODZI SIĘ W UMYŚLE LUDZKIM " Serce" - w sensie biblijnym jest najgłębszym pokładem osoby ludzkiej, określającym jej stosunek do dobra, do innych, do Boga. Nie chodzi tu tyle o uczuciowość, ile raczej o sumienie, o przekonania, sposób myślenia, którym człowiek się kieruje, jak również o namiętności, które nim rządzą. Dzięki sercu człowiek jest wrażliwy na absolutne wartości dobra, na sprawiedliwość, braterstwo, pokój.” „ Ale sumienie to bywa często zniekształcone, by nie powiedzieć: podporządkowane, przez różne systemy społeczno-polityczne i ideologiczne, które także są dziełem ludzkiego ducha. Kiedy ludzie pozwalają się zwodzić systemom, które ukazują globalną, wyłączną i manichejską niemal wizję ludzkości, a warunkiem postępu czynią walkę z innymi, ich eliminację lub ujarzmienie, wówczas zamykają się w mentalności wojennej, która utrwala napięcia i czyni ich prawie niezdolnymi do dialogu (cyt. z Orędzia JP II -„Pokój rodzi się z serca nowego”).
lider
lider 19.02.2020, 19:35
Publicznie oświadczył, że do kolejnych wyborów nie wystartuje a teraz publicznie oświadcza że tworzy swój komitet wyborczy.Czy temu gościowi można jeszcze zaufać? Dla mnie to będzie upadek z wielkim hukiem, wielkim dla niego oczywiście bo tylko do niego jeszcze nie dotarło że raz danego wyborcom słowa już się nie zmienia.
Pikuś
Pikuś 19.02.2020, 19:24
Osób wpływowych czyli jakich? Takich które mają moc na coś wpłynąć? Na decyzję administracyjną, na wyrok sądu....? Czyli ranking łapówkarzy?
rodzina alkoholowa
rodzina alkoholowa 19.02.2020, 19:35
Takich pod wpływem!
takl to widzę
takl to widzę 19.02.2020, 18:54
Po wpadkach z TW burmistrz kazał mu szukać tematów to wymyślili ranking wazeliniarzy. Żeby wyszło realistycznie dołożyli kilku Bogu ducha winnych.
jesteś na podium
jesteś na podium 19.02.2020, 16:21
Proponuję Kamil jeszcze jedną listę weź do ręki. To lista dzbanów
Niech żyje nam!
Niech żyje nam! 19.02.2020, 16:13
No to się Jarząbek z GG wysilił!
haha
haha 19.02.2020, 16:20
Najważniejsze że rodzine, kolesi i jeszcze kilka osób wciągnął na listężartu jak to określił.
:))))))))))
:)))))))))) 19.02.2020, 16:08
Ojca umieścił na liście tw. Sawaryna więc na niedzielny obiad może przyjść.
chała bała
chała bała 19.02.2020, 16:12
tw to skrót od towarzysz czy tajny współpraconik?
odpływ rozumu
odpływ rozumu 19.02.2020, 13:30
Czy ten co sobie pod dom po układach załatwi chodnik to osoba wpływowa?
K.
K. 19.02.2020, 10:33
Pamiętajmy że Tomasz Miler ani pani Blejsz nie zostali wybrani w żadnych wyborach. To zwykli urzędnicy których do pracy wynajął M. Sawaryn.

Pozostałe