Barka już nie pływa i łódź podwodna się nazywa

  • 20.02.2020, 18:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Barka już nie pływa i łódź podwodna się nazywa
Mieszkańcy Gryfina już żarty sobie robią z zatopionej barki u gryfińskiego nabrzeża. -Ta barka już nie pływa, tylko łódź podwodna się nazywa - rzucił dziś jeden z gryfinian.

Pod wodą już trzeci tydzień pracuje nurek, który szuka i spawa dziury. Pompy na razie nie pompują powietrza. Na szczęście paliwo nie wypływa na zewnątrz. Gdyby nastąpiło rozszczelnienie, to strażacy ustawili specjalne zapory.

Trzymamy kciuki za pomyślne wynurzenie barki, która poszła na dno 15 stycznia 2020 r. Tak, to już ponad miesiąc akcji jej wydobywania.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Barkas
Barkas 24.02.2020, 19:55
Sito nie barka szkoda nurka ciąć po kawałku i na złom .
Janusz
Janusz 23.02.2020, 17:05
Standardowo pewnie wzięli najtańsza firmę i się dziwią że sobie nie radzą . Brawa dla organizatorów wydobycia .
ringo star ah ah ah
ringo star ah ah ah 21.02.2020, 17:57
admin nie lubisz humorów ha ha ah https://youtu.be/m2uTFF_3MaA
gryfon
gryfon 21.02.2020, 07:25
pospawaja...i kilometr dalej znowu zatonie tak to jest jak sie plywa dla kasy na złomie
Zielony do budy!
Zielony do budy! 21.02.2020, 06:15
To jest barka na miarę naszych możliwości.
bańka informacyjna na wodzie
bańka informacyjna na wodzie 21.02.2020, 12:21
I w ten sposób reklamują nabrzeże!
Straż zuzywa dużo paliwa
Straż zuzywa dużo paliwa 20.02.2020, 23:56
Na razie wypompowują wodę z Odry i wpuszczają do kanalizacji deszczowej.
Suez
Suez 20.02.2020, 23:52
A czy barki tak jak samochody muszą przechodzić przeglądy? Ta barka przeszła?
dosior
dosior 21.02.2020, 09:46
Suez co 5 lat kapitalny czyli klasowy i co 2,5 roku sprawdzenie.czyli tak co ok 2,5 roku.Barka musiała przejść przegląd bo inaczej inspektor z prs czy innej organizacji nie pozwoliłby im nawet wypłynąć ze stoczni a po drugie i w szczecinie i w podjuchach i nawet w gryfinie są inspektorzy żeglugi śródlądowej którzy parę razy w roku sprawdzają rutynowo jednostki a nie mówiąc jak są jakieś uchybienia wynikłe z eksploracji jednostki.
Sternik
Sternik 20.02.2020, 23:43
To jest wrak.
pamięć
pamięć 20.02.2020, 21:38
To już miesiąc ? Trójca do tej pory nie wie co z tym fantam zrobić? A to ciekawe,bo jeszcze 7 lat wstecz to by wiedzieli haaaa
CZAKI
CZAKI 20.02.2020, 21:37
Zostawcie naszego Tytanica dzisiaj już 6 obcokrajowców mnie się pytało jak można dojechać na nabrzeże że by zobaczyć naszego Tytanica.
wodniak
wodniak 20.02.2020, 19:31
CZy ktos pobiera opłatę za postój i zabieranie pasa nabrzeża?
cudów nie będzie
cudów nie będzie 20.02.2020, 21:03
Do tego to musiałby być gospodarz dbający o interes gminy!
Pikuś
Pikuś 20.02.2020, 19:24
Dlaczego nikt nie wpadnie w urzędzie na pomysł żeby zrobić z tego atrakcję turystyczną???!!!
psikus
psikus 20.02.2020, 19:30
Nie zgadzam się z tobą Pikuś, przecież oni dużo robią aby gmina wyglądała jak zatopiona łajba!
!!!
!!! 20.02.2020, 23:45
Czyli wrak.
spacerowicz
spacerowicz 20.02.2020, 19:08
Chodzę tam codziennie!
!!!
!!! 20.02.2020, 23:45
I nic.

Pozostałe