Pączek wykorzystany dziś nawet w reklamie

  • 20.02.2020, 18:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pączek wykorzystany dziś nawet w reklamie
Na ciekawy pomysł wpadł dziś jeden z gryfińskich banków. Dwoje stewardów chodziło po ulicach Gryfina, serwowując przechodniom kawę i… pączki! Wszak dziś tłusty czwartek.

Do kawy była nawet śmietanka i cukier. Pączek był duży z dodatkami na wierzchu. Stewardzi zapraszali do banku. Podobno jest nowa oferta na … kredyt.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

liwia
liwia 20.02.2020, 23:56
A Geslerowa pączki sprzedawała po dychu!
inflacja
inflacja 21.02.2020, 21:49
Czyli 4 złote drozej niż rok temu!
zagadka
zagadka 20.02.2020, 22:08
Wiecie kiedy pączek jest dobry?
Kiedy smakuje :-)
parafianin
parafianin 20.02.2020, 22:01
Zastanówmy się! Ta wyżerka ma sens wtedy, gdy ktoś naprawdę podejmie post w nadchodzącym za tydzień Wielkim Poście. Rytualne objadanie się w ostatkach karnawału (i sam karnawał) ma sens wtedy, gdy liczy się w życiu człowieka czas sakralny, podział roku na okresy liturgiczne. Niestety, żyjemy w jednym z najmniej religijnych miast w Polsce, z jego komunistyczną przeszłością, więc obyczaj ten u nas przeżywany jest płytko, tym bardziej, że XXI wiek to czas permanentnego karnawału, w telewizorach mamy dziesiątki jeśli nie setki kanałów do wyboru, w telefonach internet służący głównie do rozrywki, więc czy zapowiadanie pączkami okresu postu ma sens... skoro tego postu nie będzie?
....
.... 21.02.2020, 08:08
chcesz to się pość nikt ci nie broni
Cheung
Cheung 20.02.2020, 22:09
Wyjdź z domu czasem i zauważ, że nie każdy człowiek jest wierzący.
ciekawe
ciekawe 20.02.2020, 23:04
cheung na czole czy na plecach mają to napisane? Oficjalnie to nadal ponad 80 proc.
??
?? 21.02.2020, 14:32
A ilu z tych 80 proc.chodzi co niedzielę do kościoła? Sprawdż! Podpowiem: około 37proc.
Gryfinianka
Gryfinianka 20.02.2020, 21:40
Super pomysł! Miło i kulturalnie:)))
Ula
Ula 20.02.2020, 20:52
Wiem kto za tym stoi. Dziś też załapałam się na akcję, ale nie jak na zdjęciu na ul. Chrobrego, tylko na Placu Barnima. Wypiłam kawę i zjadłam smacznego pączka. Wiadomo kto za tym stoi poniewaz w każdy pączek była wbita wizytówka. Ja swojego pączka ma od p. Piotra Woźnickiego. Pozdrawiam!
polecam
polecam 20.02.2020, 20:33
Jeden z największych polskich banków planuje zwolnić nawet 1200 osób - piszą dziś na onecie.
Fox
Fox 20.02.2020, 19:37
To jakiś Chasyd rozdaje te pączki? ;)
znafca
znafca 20.02.2020, 20:18
To nie kapelusz rabina tylko melonik!
mniam
mniam 20.02.2020, 19:07
Bo pączek do kawy bardzo pasuje.

Pozostałe