Włóczykij trwa w najlepsze

  • 20.02.2020, 21:34
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Włóczykij trwa w najlepsze Facebook Festiwal Włóczykij/M. Woźniakowski Zdjęcie z otwarcia tegorocznej edycji Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży "Włóczykij"
-Świat jest tajemnicą. Im mocniej go poznajemy eksplorujemy, tym bardziej towarzyszy nam wrażenie, że coraz mniej wiemy - twierdzi Przemek Lewandowski, spiritus movens (już dawno jako pierwsi go tak nazwaliśmy) Włóczykija - Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży.

To już 14. edycja tej imprezy w Gryfinie. Głównie podróżnicze prezentacje odbywać się będą do 24 lutego 2020 r., czyli do poniedziałku. A dla dzieci dzień dłużej. DOdatkowo po zakończeniu podróżniczej części imprezy w ostatni dzień lutego odbędzie się  Ekstremalny Nocny Rajd na Orientację Włóczykij Trip Extreme na 25 i 50 km.

Program festiwalu znajduje się tu:

https://www.wloczykij.com/index.php?plik=program

Imprezę zapowiadaliśmy tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35242,zapowiadamy-14-gryfinski-festiwal-miejsc-i-podrozy-wloczykij

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

b
b 21.02.2020, 23:39
Nikita piszecie na otwarciu??
O to mnie tam nie zobaczysz.
żarus
żarus 21.02.2020, 21:45
Mnie to nie kręci, ale niech rozsławia Gryfino.
tłuste włosy
tłuste włosy 21.02.2020, 20:45
nudna impra robiona tylko dla kasy dla dredziarza
spirytus regionalis
spirytus regionalis 21.02.2020, 11:35
Niekiciński musi odejść!
GRYF
GRYF 21.02.2020, 09:38
Cudowna impreza , kto nie był jego strata. Tez kilka spotkań mam straconych , bardzo żałuję , że tak późno odkryłam wspaniałą podróż po świecie dzieki WIELKIMU czlowiekowi , ktoremu chce sie coś robić , podać wręcz na tacy ! Do tego wysłuchiwać ględzenia , ze jeszcze cos tam źle. Ja bardzo dziekuje i proszę o wiecej żeby naszego kochanego Gryfina nie zaorali.
bleh
bleh 21.02.2020, 17:53
dostaje kase to robi, reszta gina za darmo , albo za grosze. A w dodatku trzeba być pod kontrolą psychopaty. no kto sie na to zgodzi ?
Traktor
Traktor 21.02.2020, 11:52
Niebotyński musi odejść!
byłem
byłem 21.02.2020, 03:38
Nikita się promuje i pozuje z kuzynką dyr GDK,był na wyżerce, ale ludzi było mniej niż w ubiegłych latach.
Jankiel
Jankiel 21.02.2020, 00:01
Jestem z Gryfina ale po raz pierwszy słyszę o tym w tym roku. To obca impreza i dobrze, że ją zlikwidują a właściwie przeniosą do Szczecina jak ongiś cymbalistów. To XXXXXL wtedy załatwiła.
uczestnik
uczestnik 20.02.2020, 23:53
Raczej ciekawie było!
Warszawiak
Warszawiak 20.02.2020, 23:21
Cwancyka nawet nie było na otwarcie !
lejce
lejce 20.02.2020, 23:58
Sawaryn już dawno abdykował.
uzda
uzda 21.02.2020, 10:13
Ty widzę bardzo przejmujesz się Sawarynem ? Czy aby tylko nie za bardzo?
a weź
a weź 22.02.2020, 00:51
jakby nie brał mojej kasy i nie podejmowal kretynskich decyzji to i on i ten na lekach i ten z "rodowodem" nic by mnie nie obchodzili.
kto nie pracuje niech nie bierze kasy
kto nie pracuje niech nie bierze kasy 21.02.2020, 13:07
To niech odda kase jaka pobiera za bycie burmistrzem.
zaginiony w pracy
zaginiony w pracy 21.02.2020, 00:27
Ten gość to dopiero jest prawdziwy turysta eksplorator delegacji rzadko widziany w Gryfinie!
smutno mi
smutno mi 20.02.2020, 23:11
Na Dni Gryfina zabraknie jeszcze pieniędzy
drelownik
drelownik 21.02.2020, 21:46
Najpierw to musi być jakaś koncepcja na te Dni Gryfina.
znowu?
znowu? 20.02.2020, 23:06
ładna para na zdjęciu
love
love 22.02.2020, 00:52
żadna z nich para
Kets
Kets 20.02.2020, 23:00
Spiritus to prawada, nikt nie pije a wszyscy pijani. Impreza dla marginesu.
milko
milko 20.02.2020, 22:52
A dlaczego w tym roku trwa tylko kilka dni, krócej o dwa tygodnie?
nr
nr 21.02.2020, 17:55
Bo kasy brakuje dla dzieci z Gryfina, a idzie, na tych co i tak mają szmal i podróżują po świecie bo chca. Cyba nikt nie mysli , że siedza tu za free, abo że organizator robi za free?

Pozostałe