Będą rozmawiać o uruchomieniu linii autobusowej

  • 21.02.2020, 00:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Będą rozmawiać o uruchomieniu linii autobusowej
Wójt gminy Widuchowa Anna Kusy-Kłos zaprasza mieszkańców na spotkania informacyjne dotyczące linii autobusowej na trasie Gryfino - Czarnówko - Pacholęta - Marwice – Gryfino. Spotkania odbędą się w piątek 21 lutego 2020 r. w świetlicach wiejskich.

Rozmowy na temat ewentualnego uruchomienia linii autobusowej zorganizowane zostaną w:

Czarnówku - godz.15:00
Pacholętach - godz.15:40
Marwicach - godz.16:20

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

I BRACKO KURKOWE I NOWAK
I BRACKO KURKOWE I NOWAK 26.02.2020, 21:14
TA WASZA "GWIAZDA " TO DNO DNA HA AH AHA TAK JAK WIDUHOWA HA HA AH AHA https://www.google.com/url?sa=…
brzydko
brzydko 28.02.2020, 21:10
po co te zagrywki poniżej pasa? podpisujcie się swoim nazwiskiem, co brak odwagi, jesteście za blisko waszej "gwiazdy"?
nosił dzban wodę...
nosił dzban wodę... 25.02.2020, 15:19
Pani wójt trzeba było się wsłuchać w to co mówią ludzie, to by dziś referendum nad panią nie wisiało!
...
... 25.02.2020, 17:32
Miruś ...
Pomyśl zanim coś napiszesz...
Taki wielki i orzeszek w głowie
Kolega Januszek z rodzinką zrobią skok na gminę i będziecie płakali.
już się nie boimy
już się nie boimy 26.02.2020, 14:50
... i po co te insynuacje i to straszenie?
Historia
Historia 25.02.2020, 10:26
Wymiana oświetlenia w całej Widuchowej ?
Pierwszy rok tamtej kadencji...
Dziekujemy Pani wójt...
Czyją rodzinę rozbiła?
Bo nie pamiętam.
Może Barbary, która sprowadziła sobie z Amazona konkubenta do domu ?
Nic nie macie i tylko na tym Januszek jedziesz...

Czesław
Czesław 28.02.2020, 21:13
Pani Basia jest piękną kobietą i nie ma się co dziwić, że ma powodzenie. Co innego konkubina jej jeszcze męża, gdyby nie miała władzy, to nikt by się nią nie zainteresował. Ot i cała prawda. Pani Basiu jesteśmy z Panią i Pani Dziećmi.
przyjaciółka Basi
przyjaciółka Basi 25.02.2020, 19:20
jak możesz czarownico Basię ruszać, nie sięgasz tej dziewczynie do pięt
Jurek
Jurek 26.02.2020, 14:24
Ja tez stoję w obronie Basi tyle co czarownica krzywdy wyrządziła jej i dzieciom to za to w piekle będzie się smażyć Ale niech pamięta ze ma córki a karma wraca niestety Marcinek nigdy nie miał kolegów ani znajomych to chciał przy niej się wylansować bo nigdy sam nie dawał rady taki zwykły cy......ł
Dobry mąż
Dobry mąż 25.02.2020, 11:41
Jak mozesz tak pisać sprowadziła?zeby nie ten chlopak ktory nieodstępował ją w szpitalu a ty co dla niej mężu zrobiłeś myślisz że ludzie nie wiedzą WSTYD
odpowiedź
odpowiedź 25.02.2020, 10:51
Oświetlenie to trochę mało jak na 6 lat. Nie sądzisz Aniu?
Jeremi
Jeremi 25.02.2020, 09:41
Cuda cuda jak już ktoś kiedyś pisał utworzyla etat dla córki radnej jako opiekunka w pierwszej klasie tylko pytam po co dzieciom w pierwszej klasie opikunka bez jakiegokolwiek przygotowania pedagogicznego .Teraz ogłosiła konkurs na etat w sekretariacie pod synka największego don.....la w gminie .Startowali bardziej kompetentni ale synek przeszedł. Ludzie co nie mogą się z nią zgodzić zwalnia albo im tak umila życie że sami odchodzą.A co do jej prowadzenia się to już ludzie ocenili w ostatnich wyborach do sejmu
Historyk
Historyk 24.02.2020, 22:08
Skrupulatnie wracasz do historii, a na chwilę obecną patrzysz przez różowe okulary, tylko że one coraz bardziej zadymione. Nie mówisz nic nowego. Ty na oślep już działasz i myślisz że jesteś w stanie cokolwiek jeszcze zmienić. Trzeba było temperować zapędy Pani AKK i błagać o opamiętanie. Rozpuściliście ją "jak dziadowski bicz" to teraz zbieracie plony.
Przeciw byłemu sołtysowi
Przeciw byłemu sołtysowi 24.02.2020, 21:00
Janusz czy pamietasz te ,,tysiące "kwiatków na klomby w Widuchowej? Gdzie one są?
My też pamietamy o zniczach, pieprzniczkach i tak możemy długo wymieniać....
Czy teraz robicie skok na kasę w urzędzie?
No ty pewnie zrobisz porządek w GOPS?Bedziesz tam szefem za zasługi i organizację referendum?
Nie po to chyba tak ciężko ,, studiowałeś " prywatnie u Julitki?
Czy czasami tego nie mówiłeś będąc na zajęciach w prywatnej uczelni Julitki?
Zresztą pewnie stołki już macie rozdzielone?
Napisz nam sołtysie....
Za co zabrali Ci prawo do wykonywania zawodu nauczyciela?
Przywódco referendum, masz nieskazitelną przeszłość, twarz niewiniątka...
Skrzywdzili Cię tak bardzo kiedyś zabraniając być nauczycielem?
Gośka
Gośka 26.02.2020, 10:41
Przykro mi, że nie wie Pani, którą Uczelnię kończyła, a więc podpowiem tą Uczelnię założyło Towarzystwo Wiedzy Powszechnej, i doskonale Pani wie, że nie jest to prywatna Uczelnia Pani Julitki. Pani Julita jest dziekanem wydziału od 2004 roku. Radzę wrócić na tą Uczelnię i douczyć się jeszcze co nieco. Zresztą w OPS pracują tam aż 3 osoby, które studiowały na tej Uczelni. Pewnie znacie p. Julitę i boicie się, że zrobi porządek w OPS? Zabierajcie się dziewczynki do pracy!!!!!!!!!!!!!! i przestańcie już tak ujadać na Pana Janusza, który miał odwagę z innymi osobami powiedzieć DOŚĆ.
Aga
Aga 25.02.2020, 09:43
Zeby oceniać kogoś trzeba zacząć od siebie!!!!
Za sołtysem
Za sołtysem 25.02.2020, 08:44
Grunt się pali wam pod nogami?Fantazja cię ponosi. Sprawy z przed 40 lat wywlekasz a pamiętasz dzięki komu jest oświetlenie uliczne na ulicach Nadodrzańskiej , Reymonta. Wymiana oświetlenia w całej Widuchowej. Chodniki w obu parkach. plac zabaw. Gdyby nie on pewnie ulica Mickiewicza dalej byłaby nie ruszona.
zainteresowana
zainteresowana 25.02.2020, 06:50
ło matko ale mu pojechałeś
Franek
Franek 24.02.2020, 22:48
Pani Aniu nerwy puszczaja.? Przeciez pani jest " doskonala" Wszyscy z tego pania znamy.
A zanim sie kogos oceni najpierw trzeba spojrzec na siebie. No coz wzorem cnot to pani nie jest .
Rozbijanie rodzin to chyba zadne osiagniecie .
Luty2020
Luty2020 24.02.2020, 18:08
Szkoda ze tego Pana nie ma już w urzędzie...
Podobno dziś poszły papiery o referendum
Dajcie znać opozycjo czy to prawda?

papierniczy
papierniczy 24.02.2020, 18:11
Chyba żółte papiery.
nepotyzm
nepotyzm 24.02.2020, 17:39
Wtej gminie to się cuda dzieją 2 kolejne osoby złożyły wymówienie a 3 zamiarza.na stanowisko za pania ewa przyjento jej syna.
sitar
sitar 24.02.2020, 18:12
Kto złożył wymówienie?
Mieszkanieccdc
Mieszkanieccdc 24.02.2020, 17:58
Podobno mama w komisji była Litości czy nie mają w tej gminie jakiś zahamowań
Wstyd
Wstyd 24.02.2020, 19:28
Mamy w konisji nie było za to pewnie przygotowała syna na medal.
MŚ
24.02.2020, 19:48
A w ogóle ktoś jeszcze startował?
-
- 24.02.2020, 09:56
Fizjonomii się nie wybiera, ale....
sekretarka
sekretarka 23.02.2020, 12:12
referendum tuż tuż uuuuuuuuuu. Niech Marcinek taczke szykuje swojej pani uuuuuuuuu
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.02.2020, 21:15
ona nie jest kobietą to z*** do mordy załr ah ahah https://youtu.be/9q3I5UNDdFI ha ha ah ah wychowanka ek PGR-u ha ah ahaha
Piotrek
Piotrek 22.02.2020, 20:59
Jedzie pociąg z daleka . Już niedługo coraz bliżej REFERENDUM.
Widuch
Widuch 23.02.2020, 12:30
Rozumiem , że nawiązujesz do piosenki zabierz przepoconą do Warszawy
Pociag
Pociag 23.02.2020, 14:49
W siną dal w siną dal aby jak najdalej z naszej gminy. Moze jeszcze uda nam się postawic gmine na nogi.
UWAŻAJ
UWAŻAJ 22.02.2020, 09:12
Do - Uważam - Zapewnienie transportu dla mieszkańców to obowiązek Gminy, a jeśli chodzi o pieniądze to ok. 50 0000 na transport dla mieszkańców na cały rok to chyba dużo. Na Jarmark Widuchowski wydaje się ok. 50 000 zł, który trwa 1 dzień i trochę i to moim zdaniem dopiero duża kwota przy wydaniu na transport dla mieszkańców na cały rok.
„Igrzyska Widuchowskie” mimo wszystko są organizowane bez poślizgów, nie tak jak transport dla mieszkańców, którzy od 1 stycznia są bez możliwości dojazdu do Gryfina. Warto sobie porównać te kwoty.
amerykański bank
amerykański bank 21.02.2020, 21:34
Bonnie i Clyde się rozstali!
sopel
sopel 21.02.2020, 21:41
Że niby wójt z sekretarzem?
sniezka
sniezka 22.02.2020, 10:29
a moze A i M???
uważam
uważam 21.02.2020, 21:16
Z pustego to i Salamon nie naleje. Gmina nie powinna zajmować się autobusami!
bystry
bystry 21.02.2020, 20:16
Ale ma odstające uszy przykryte włosami !
CZarownica
CZarownica 21.02.2020, 19:37
Pani wójt a ta bluzka nie za bardzo rozpięta tak się szczuje wstyd nie wypada do pracy się ubiera stosownie a nie jak do b.....


Obserwator wnikliwy
Obserwator wnikliwy 21.02.2020, 20:54
Widuchowa to prawie Wilkowyje. Tupet i niski iloraz.
MM
MM 21.02.2020, 20:45
Ma co pokazywac to pokazuje. A co? Zadrościsz?
Iron
Iron 22.02.2020, 20:22
Zęby też pokazuje
Widuchowiaczka
Widuchowiaczka 21.02.2020, 12:41
Niech się pani wojt wytłumaczy co będzie z mieszkańcami z kamienic remontowanych. Czy powiedziała, że nie w roca juz tu bo w ich mieszkaniach beda się spotykac jej lizusy. Albo że tak podnoesie czynsz
mieszk.
mieszk. 21.02.2020, 08:53
Oby rozmowy zakończyły się powodzeniem.
mieszkaniec
mieszkaniec 21.02.2020, 08:53
Chciałbym się dowiedzieć jak to się stało że podatek w moim przypadku
podrożał o 32%. Odpowiedzi oczekuję o przewodniczącego i jego zastępców. Ciekawi mnie to bardzo co powiedzą bo do tej pory we wszystkich sprawach udają greka.

Pozostałe