Namawiają do złożenia podpisu pod kandydaturą Szymona Hołowni, kandydata w wyborach prezydenckich

  • 21.02.2020, 13:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Namawiają do złożenia podpisu pod kandydaturą Szymona Hołowni, kandydata w wyborach prezydenckich
Szanowni Mieszkańcy Gryfina i okolic, zapraszamy w sobotę, 22. lutego, do złożenia podpisu pod kandydaturą Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich. Są to podpisy niezbędne by kandydat mógł wystartować w wyborach (musimy uzbierać 100 tys. w całym kraju). Nasi wolontariusze będą zbierać podpisy w okolicach Gryfińskiego Domu Kultury (ul. Szczecińska) od godziny 11.00 do 15.30.

Jeżeli nie będziecie Państwo mogli nas znaleźć – zadzwońcie proszę pod numer telefonu 697 676 819 i się umówimy.
Osoby z niepełnosprawnościami również prosimy o kontakt telefoniczny – wolontariusz podjedzie po podpis pod wskazany adres.
Z pozdrowieniami,
Michał Szczodry
Team Zachodniopomorski Holownia2020

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marian Krzaklewski
Marian Krzaklewski 22.02.2020, 13:35
Byłem, nie było nikogo
ajwaj aleluja i do przopdu
ajwaj aleluja i do przopdu 22.02.2020, 11:58
ha aha a https://youtu.be/Z26BvHOD_sg
komentator polityczny
komentator polityczny 22.02.2020, 09:15
Z Banasiem miał być Blitzkrieg a wyjdzie wojna wieloletnia.Obóz władzy wziął się za łby. Można rzec wojna domowa w PiS.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.02.2020, 07:37
BIORĘ PIESKA i idę do sklepu do pniewa ha ah aha h jak bedziecie po lewiatanem to wam złozę podpis na tego pajaca ha ha ha aha te zastraszone i zindoktrynowane społeczeństwo mnie przeraża ha aha ha
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.02.2020, 07:34
https://youtu.be/Z26BvHOD_sg ha ha ah ah i hołownia przyniesie ten mityczny garnek złota ha aha ha ju de cyrk ha ha ah MIŁEGO DNIA NIEWOLNICY EGIPSCY W POLINIE HA AH AH
kubryk
kubryk 21.02.2020, 23:56
Zastanawiam się, skąd w ludziach tyle nienawiści? Smuci mnie bardzo takie ogromne odejście od Boga i Jego przykazań.Politycy przychodzą i odchodzą a ludzie powinni kierować się własnym rozumem a nie politycznymi grami.Obudźcie się, póki czas.
Kapitan
Kapitan 21.02.2020, 23:56
Na wszystkich fanów Hołowczyca i Kichawy czeka zaparkowana barka przy nabrzeżu. Proszę niezwłocznie zajmować miejsca o świcie odpływamy
Gość
Gość 21.02.2020, 23:51
Hołownia to popularyzator religii chrześcijańskiej działający w osobliwym otoczeniu TVN i Salonu warszawskiego. Mam dokładnie mieszane odczucia na jego temat, , bo kiedys widziałem w TV dyskusję dziennikarza z perkusistą Skaldów, Budziaszkiem (swoją drogą twórcą największego koncertu muz.chrześcijańskiej w Europie, w Rzeszowie - ok. 30 tys.słuchaczy) i zauważyłem różnice między nimi na niekorzyść Hołowni. Budziaszek odznaczał się duchowością, Hołownia sprawnością mowy.Gdy w sieci widziałem znów Hołownię w scenerii TVN (bo nie oglądam tej stacji), przypominała mi sie sentencja:" Niektórzy potrafią wieść kilometrowe dyskusje o wierze, a nie postąpic w niej nawet o centymetr" W religijnych dyskusjach używał dziwnie niepasujących do tematu potocznych sformułowań, np.na temat Maryi. Z drugiej strony nie chcę przesądzać sprawy. Napisał wiele książek o wierze, które może dotarły do zlaicyzowanych środowisk.
Już krucjata się rozpoczęła , na kolana i cmokać po kolei
Już krucjata się rozpoczęła , na kolana i cmokać po kolei 21.02.2020, 23:50
Takiej religii jak my mamy w Polszy wraz z zakutymi kibolami to nikt nie ruszy . Watykan będzie w Toruniu jak w przepowiedni.
klejo
klejo 21.02.2020, 23:46
No i co malkontenci?
Jasiu
Jasiu 21.02.2020, 23:44
A ja chciałbym wiedzieć czy kandydaci przeszli testy psychiatryczne bo ja kolejnemu wariatowi nie uwierzę.
...
... 21.02.2020, 22:08
W końcu jest ktoś, na kogo warto oddać głos.
Daj głos
Daj głos 21.02.2020, 23:46
Możesz nie tylko obszczekać ale również wbić zębiska w jego nogawkę
admin ty  dziwaku   do pie  r dol im ha ha ah
admin ty dziwaku do pie r dol im ha ha ah 21.02.2020, 19:07
dzis spiewaja tyko baby ah aha h https://youtu.be/ukN6Wq70cho inteligentnie ha ah ah
Irek
Irek 21.02.2020, 17:17
Kto u nas w Gryfinie prowadzi kampanię Hołowni? Ma swoich ludzi. Bo ja chętnie...
Sauron
Sauron 21.02.2020, 17:17
Cale zycie stal za kotara w tvn a teraz chce byc prezydentem hahha on ma dopiero talent
i niech im piana z pyska tryska
i niech im piana z pyska tryska 21.02.2020, 16:51
Pojawił sie ktoś nowy, na kogo pisakowe trolle nie przygotowały fake newsów i już panika.
Jeśli on jest ortodoksyjny to ja p....
Jeśli on jest ortodoksyjny to ja p.... 21.02.2020, 16:48
A jest zagorzały fanatyk jak ci z bliskiego wschodu co się niby lewą ręką wycierają ?
Boję się że moda na ukrzyżowanie wróci !
Kaczyński podrzuca kandydatów dla opozycji?
Kaczyński podrzuca kandydatów dla opozycji? 21.02.2020, 16:00
Ale jaja. Najpierw Kidawa, teraz Hołowczyc. Pośle Kaczyński mniej pan litość. Jak żeś pan ich wyszukał?
na to liczyłem
na to liczyłem 21.02.2020, 15:22
I co? Strach was obleciał pisiaki?! Widac jak trzęsiecie portkami :)))))
norma
norma 21.02.2020, 15:09
jeszcze ta świnka do korytka, tylko teraz trzeba coś umieć, bajeczki już nikt już nie łyka, a jemu "słoma z butów wystaje" gdzie on do Dudusia

Pozostałe