Alimenciara, której poszukuje policja

  • 22.02.2020, 11:49
  • Żródło: Policja
Alimenciara, której poszukuje policja
Agnieszki Lenartowskiej poszukuje policja w związku z uporczywym uchylaniem się od płacenia alimentów. Przez dłuższy czas uchylając się od płacenia alimentów, popełnia w ten sposób przestępstwo z art. 209.

Imię ojca: STANISŁAW

Imię matki: ZOFIA

Nazwisko panieńskie matki: KACZOROWSKA

Płeć: kobieta

Miejsce urodzenia: - Data urodzenia: 1974-03-21

Ostatnie miejsce zameldowania: SZCZECIN, ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 6/3

 

Podstawy poszukiwań przez jednostki policji:

Art. 209 § 1 Uporczywe uchylanie się od wykonania ciążącego na sprawcy z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie osoby najbliższej lub innej osoby i przez to narażanie jej na niemożność zaspokojenia podstawowych

 

Cechy rysopisowe:

INNE CECHY OSOBOWE:

SYLWETKA: waga 50-69 kg, sylwetka średnia

RAMIONA / RAMIĘ: ramiona krótkie

WŁOSY: włosy faliste, włosy krótkie, włosy ciemnoblond

SZYJA: szyja krótka

UZĘBIENIE: uzębienie pełne

WARGI (USTA): wargi średnie

USZY / UCHO: uszy normalne, uszy średnie

NOS: kolor nosa naturalny, nos średni, nos prostolinijny, koniuszek nosa gruby

STOPY / STOPA: stopy zauważalnie małe

NOGI / NOGA: nogi krótkie

OCZY / OKO: oczy normalnie osadzone

CZOŁO: czoło średnie

PALCE / PALEC: palce rąk szczupłe

DŁONIE / DŁOŃ: dłonie drobne

TWARZ: cera blada, twarz owalna

Wzrost: 156-160 CM

Kolor oczu: JASNE

Źródło: Policja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

auuu
auuu 25.02.2020, 17:01
i to ma byc RODO! hehehe
dodo
dodo 25.02.2020, 18:28
Rodo Srodo alimenciarzy nie dotyczy!
hmm
hmm 24.02.2020, 09:55
Nie wygląda na taką, którą miałby się zainteresować jakikolwiek zdrowy mężczyzna ;/
Wacek z PiSu
Wacek z PiSu 23.02.2020, 13:17
Ona popiera Pis wiec Adrian ją ułaskawi
Kijowski
Kijowski 23.02.2020, 08:20
Trzeba szukać jej u nas w KODzie.
Alimenciara zza odry
Alimenciara zza odry 23.02.2020, 07:41
Igryfino - jesteście żenujący. I widać, że z PI...
Żonek lepiej w domu pilnować, bo nudno im z wami... i chodzą tak to tu, to tam... :)
...
... 22.02.2020, 23:54
Owszem popełnia jakiś tam czyn karalny, ale zeby tak zaraz pokazywać jej twarz to nie jest chyba wporzadku! Żenada...
wanted
wanted 23.02.2020, 10:16
Skoro jest za nią list gończy to bez zdjęcia się nie da!
Gość
Gość 23.02.2020, 15:41
Nie ma żadnego listu gończego. Agnieszka nie jest osobą anonimową mieszka za granicą jeśli chcecie poznać prawdę napiszcie do niej, powie wam jak jest naprawdę, ma konto na fb i nie ukrywa się. A co do sprawy, ma swojego adwokata, a jeśli chodzi o alimenty to były płacone na dzieci, tyle że jej były dodatkowo pobierał kasę z funduszu alimentacyjnego. Z niego lepszy gagatek żeby mieć kasę władna matkę by sprzedał.
Knagulec
Knagulec 22.02.2020, 22:30
Fajny materiał do kołyski
Gość
Gość 22.02.2020, 22:11
Proszę nie pisać czegoś co już nie jest prawdą, niech wezmą się za jej ex męża który to narobił tego długu z funduszu alimentacyjnego,o którym nie wspomniał i nie tylko.
przy  niej wzwód    to mały  pikuś ha ah ah
przy niej wzwód to mały pikuś ha ah ah 22.02.2020, 21:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

fifka
fifka 22.02.2020, 20:40
Jak nie płaci alimentów to co z niej za alimenciara się pytam?!
Hahahahahah
Hahahahahah 22.02.2020, 19:17
A co ona jedyna co alimentow nie placi 🤔ja znam jeszcze kilka osób co nie placa i jakos nimi sie policja nie interesuje a zatrowaja powietrze. Nahlepiej zrobic czy urodzic i w uju miec co dalej . Takim co zerobili i ręce umyli to bym jaja uciela-ol a takiej co urodzila i zostawila to piz...... zaszyc co by wiecej uja w niej nie poczula
Pindol
Pindol 22.02.2020, 19:04
Aj tam siedzi u mnie na pindolu
daruś
daruś 22.02.2020, 18:24
A jakie piersi? I jaki język?
nick
nick 22.02.2020, 16:22
Taka z niej 'matka",jak z *** piszczałka!Ende.
kulson
kulson 22.02.2020, 16:15
Rozmawialem z Rutkoskim,Aga juz jest namierzona.O 6 rano ja zgarniamy.
za chlebem z Alzheimerem
za chlebem z Alzheimerem 22.02.2020, 12:49
Pewno siedzi gdzieś w Szwecji albo Norwegii czy innej Anglii. I zapomniała o dzieciach...
Paweł
Paweł 22.02.2020, 12:43
A co? Poszła w tango?
???
??? 22.02.2020, 12:42
Alimenciara? Jest takie słowo?
!!!
!!! 22.02.2020, 12:48
Skoro jest słowo "alimenciarz", to żeńska forma jak brzmi? Właśnie "alimenciara"!
Problem pewno w mentalności, że jak to kobieta może nie płacić na własne dzieci.
Edd
Edd 22.02.2020, 12:16
Przeważnie to faceci są alimenciarzami, dziwne

Pozostałe