Wybija woda ze studzienki. Uważajcie w tym miejscu!

  • 23.02.2020, 15:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wybija woda ze studzienki. Uważajcie w tym miejscu! fot. czytelniczka igryfino
Wyjeżdżając z ulicy Chrobrego i kierując się w ulicę Popiełuszki w Gryfinie czeka na nas niespodzianka. Czytelnicy ostrzegają o wyciekach wody ze studzienki.

- Woda wybija ze studzienki i zalewa ulicę. Tworzą się duże kałuże, stwarzając zagrożenie dla kierowców i pieszych - alarmują czytelnicy igryfino.

 

Na przysłanych zdjęciach widać fontanny wody wypływające ze studzienki. Taka sytuacja trwa kilka godzin.
 
Sprawa nie jest nowa. Podczas intensywnych opadów deszczu ponownie wraca.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ten co liczy
ten co liczy 23.02.2020, 19:15
Przecież te ich miesięczne wynagrodzenie nie powinno być wyższe niż / sorry panie / pensja kasjerek w supersamach, to te panie powinny mieć pensje co najmniej zbliżone do tych leni, bo wykonują swoją robotę bardziej wartościową dla społeczeństwa, pytanie, jaką wartość ma praca tercetu, nie więcej niż 10 tysi na trzech w miesiącu !!!
ja
ja 25.02.2020, 08:55
to bulgotanie wody to ma być fontanna?bez jaj!
Aleo co chodzi ...
Aleo co chodzi ... 23.02.2020, 18:34
Nie radzą sobie z najdrobniejszymi sprawami. Oni nawet nie mają ro zeznania co powinni robić. Nieudolni ludzie. Pompy, przepompownie i nowe rury o dwa razy większych przekrojach. Proste i oczywiste.
muezin
muezin 23.02.2020, 18:21
Problem jak zwykle. Tercet tego nie ogarnia!
diagnostyk psychiatryczny
diagnostyk psychiatryczny 23.02.2020, 23:20
hahahaha... a co ma tercet do tego ty tępa pało.
do 23.20
do 23.20 24.02.2020, 08:18
Mieszkańcy nie muszą wiedzieć czyja to jest ulica powiatu,woj itd mają gospodarza którego o b o w i ą z k i e m ( za to m.innymi mu płacimy,po to został wynajęty ) jest dbanie o miasto " tępa pało"
Heniutek
Heniutek 23.02.2020, 17:48
Gdzie jest leniwy tercet kiedy woda zalewa nasze miasto?
Proszę o wypowiedź eksperta kanalarza jakiegoś
Proszę o wypowiedź eksperta kanalarza jakiegoś 23.02.2020, 17:24
Coś tu się nie zgadza, od kiedy ze studzienki kanalizacyjnej wybija woda ? Czy to nie powinno płynąć gaw no ?
Jan Serce
Jan Serce 23.02.2020, 18:27
Ten typ tak ma
z Popiełuszki