Zapowiedzieli referendum w gminie. Papiery złożone u komisarza wyborczego

  • 25.02.2020, 08:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapowiedzieli referendum w gminie. Papiery złożone u komisarza wyborczego
Czara goryczy przelała się - mówi nam Janusz Wełpa, pełnomocnik referendum dotyczącego odwołania Anny Kusy-Kłos, wójt gminy Widuchowa. Grupa inicjatywna złożyła stosowne dokumenty do komisarza wyborczego i do Urzędu Gminy w Widuchowej. Pod wnioskiem podpisało się 10 osób - grupa inicjatywna.

Teraz inicjatorzy muszą zebrać podpisy 10 procent mieszkańców gminy, którzy uczestniczyli w ostatnich wyborach samorządowych. To koło 300 podpisów.  Wtedy dopiero wyznaczony zostanie termin referendum.

Aktualizacja:

Dokumenty, które zostały złożone u komisarza wyborczego zamieszczamy w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (272)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Michał
Michał 03.03.2020, 17:19
Ile płacą za wskazanie nie usuniętego plakatu wyborczego ? Wiem gdzie jest taki Rumunki A K K .
serek
serek 02.03.2020, 14:13
le już macie podpisów? Pochwalcie się.
Znawca
Znawca 02.03.2020, 02:00
Ciekawi mnie ...
Januszek powiedz mi ...
Chociaż i tak nie masz jaj zeby napisać...
Jako kandydat na radnego jak Twoim zdaniem powinny byc maliczane smieci ...
???
Odpowiedz...
Ciekawi mnie jaką masz wiedze i jak bardzo sie skompromitujesz...
gryfiniak
gryfiniak 01.03.2020, 09:47
W Gryfinie gospodarka śmieciowa też jeszcze w powijakach, a w Widuchowej widzę, to pierwszy punkt do referendum.
Alek
Alek 29.02.2020, 18:08
A kto to jest Dresiarz?
słownik trudnych wyrażeń
słownik trudnych wyrażeń 29.02.2020, 21:47
Dresiarz, to ten kto chodzi w dresach i ma pstro w głowie.
niezdecydowana
niezdecydowana 29.02.2020, 12:30
Pani Julito Nowak czyt,szefowa zadymy,gdzie mogę i kiedy dołączyć do Pani *** bo też chciałabym dostać ciekawą pracę w Urzędzie Gminy a odpowiednie wykształcenie mam ps.liczę na Panią
Zbychu
Zbychu 29.02.2020, 21:38
To nie licz.
Kazdy kto ma olej w glowie wie co to jest referendum.
demokratka
demokratka 29.02.2020, 13:47
Demokracja o wszystkim zadecyduje, więc przestań szczuć rzekoma "niezdecydowana"!
pozew
pozew 29.02.2020, 10:00
Dresiarzu ja ciebie proszę! Przestań wypisywać brednie!
kicik
kicik 29.02.2020, 13:47
Boi się, że straci stołek.
mlekuś
mlekuś 29.02.2020, 01:27
Weeekend jest decydujący na zbieranie podpisów!
ewa
ewa 28.02.2020, 22:30
Kochani być może będzie jedna z nielicznych okazji byśmy wystawili kilku prężnych młodych przyjaznych środowisku z wizją kandydatów którzy z całego serca nadają się na stanowisko Wójta naszej Gminy. W ten sposób pozbawimy tych żądnych władzy podstarzałych manipulantów ich intryg którzy wręcz chamski sposób dążą do zajęcia co by nie mówić zaszczytnych stołków !
Ewa2
Ewa2 01.03.2020, 08:08
Ewa wychodzi ma to, że największą intrygantką w tej gminie jesteś ty i twoja szefowa wójt.
Czesław
Czesław 29.02.2020, 08:24
to dlaczego do tej pory popieracie i zakładacie ciemne okulary i nie widzicie co się wyrabia w gminie? dołączcie do tych odważnych jak piszecie podstarzałych manipulantów. Będzie was więcej i wtedy sukces gwarantowany. Przestańcie się bać! Do roboty......
zainteresowany
zainteresowany 28.02.2020, 21:01
Panie Januszu proszę o informację gdzie i o której godzinie np
w Widuchowej w weekend można podpisać się pod wnioskiem o odwołaniem ,,niepanującej".
Koordynator
Koordynator 28.02.2020, 18:23
Z tego co już wiem, to kandydatów na wójta będzie wielu, szkoda tylko, że chcą wykonać brudną robotę czyimiś rękoma. Jeżeli macie odwagę to zgłoście się do Janusza, to przydzieli wam zadania. Odwagi......
Miłośnik
Miłośnik 28.02.2020, 18:14
Nasza Gmina jest bogata, zapłaciła za wyławianie bezpańskich zwierząt 60 tys. zł. Mam pytanie gdzie są pieski pani wójt, którymi tak się chwaliła ? Słyszałem,że w schronisku, za które Gmina płaci jako za bezpańskie psy.
Piesek
Piesek 29.02.2020, 14:59
Przeciez jak startowała na wójta to pokazywała się z tymi pieskami biegała z nimi taka udawała dobrą duszyczke a póżniej oddała do schroniska jakby wyrzuciła starą kapote.To samo robi z ludzmi jak się podlizują to ok a pozniej poszedł wek.Tylko czekać jak ten naiwniak Marcinek pójdzie wek KTO NIE MA SERCA DLA ZWIERZĄT NIE MA SERCA DLA LUDZI!!!!!
Gumka
Gumka 29.02.2020, 21:46
Ty sie o Marcinka nie matyw on sie z kazdym ulozy i wyjdzie na swoje.
W stosunku do swoich pracodawcoe byl wierny jak pies. Bedzie kolejny wojt i znowu bedzie tanczyl jak mu zagraja

Hm... taki Marcin po prostu elastyczny
Renato
Renato 28.02.2020, 17:02
Coś chyba słabo idzie bo się nie chwalą ile podpisów już zebrali!
Fan
Fan 28.02.2020, 20:54
Mają 60 dni a oficjalnie pochwali komisarz wyborczy.
Renatka
Renatka 28.02.2020, 17:58
Renato a może świetliczanko, przeczytaj niżej to się dowiesz ile zebrali, a mają czas bo aż 60 dni na zbieranie podpisów. Wiemy, że też się martwisz o pracę, ale w życiu trzeba postępować zgodnie z przykazaniami Boskimi!!! wtedy nie będzie powodów do zmartwień. Twoje zasługi w trakcie ostatnich wyborów to Nowej władzy już nie będą potrzebne.!!!
gość
gość 28.02.2020, 16:49
Mieszkańcom Widuchowa żeby d..e miodem smarował ciągle źle
Autko
Autko 27.02.2020, 22:12
A ta wojt to jakiś immunitet ma, że co ja mijam samochodem to ona przez telefon gada. W dodatku jezdzi samochodem, ktorym kiedys jezdzila zona Marcinka. Wstyd
halo
halo 28.02.2020, 00:48
Nie tylko ona to robi. Ma wspaniałego nauczyciela dyrektora który od lat prowadzi auto i rozmawia przez telefon. Daje przykład uczniom.
link
link 28.02.2020, 00:57
Kogo?
Podpis
Podpis 27.02.2020, 22:08
600 podpisów ida jak burza. To jeszcze nie wszystko.
Teresa
Teresa 27.02.2020, 15:15
Na utrzymanie czystości ulic, terenów zielonych i parków w samej Widuchowej przeznaczono 101 700 zł, a co z resztą miejscowości ? Pozostałe miejscowości mają brudem zarosnąć?
Rodzic
Rodzic 27.02.2020, 14:53
to prawda ze zwolniła panią od niemieckiego nie było by w tym nic dziwnego dlaczego zwalnia nauczycieli którzy mają wykształcenie a trzyma takąPanią w przedszkolu w krzywinie która ma tylko liceum dlatego bo jest przewodniczącą związków można to też zmienić wiek emerytalny ma niech z honorem odejdzie i zrobi miejsce przedszkolance z wykształceniem proszę się nie dziwić ze rodzice wolą dzieci wozic do widuchowa
Mis
Mis 28.02.2020, 10:50
Rodzic masz racje to przedszkole to jeden wielki nie wypal nam potrzeba mlodych pedagogow co one naucza chyba tylko jak sie plotkuje
popieram
popieram 27.02.2020, 14:50
Czy to prawda, że na zebranie podpisów pod referendum jest 60 dni? pytam bo jestem na wyjeździe i wracam dopiero 11.03.20r. ? a chcę poprzeć referendum!!!
Też popieram.
Też popieram. 27.02.2020, 22:07
Podpis mniej ważny, ważniejszy jest udział w referendum.
JANUSZ
JANUSZ 27.02.2020, 21:07
Obawiam się ,że nie zdążysz jest bardzo duże zainteresowanie chyba oddamy głosy przed terminem
Antek
Antek 28.02.2020, 10:09
Zbierajcie podpisy do końca, bo do ludzi trzeba dotrzeć i poinformować o referendum. Wtedy frekwencja będzie!
Jeremi
Jeremi 27.02.2020, 12:32
,,jaśnie pani" załatwia wszystko po ukladach a co zrobila w szkole Nauczycielem była p.Kamila która miała wykształcenie i mogła uczyć języka niemieckiego i angielskiego ale trzeba było przyjąć Kurcza synową ktora nie miała skonczonych studiów więc p.Kamile trzeba było pogonić. Dla córki radnej utworzyła etat opiekunki 1kl gdzie nigdzie tego się nie spotyka nawet rodzice z Krzywina mają o to pretensje. Teraz znowu w urzędzie gminy przyjeto p.Ewy syna a że
p.Ewa ma dlugie uszy ktore wykorzystuje juz od podstawówki i w pracy więc trzeba du....za wynagrodzić.

Pozostałe