Jakie zwierzęta żyją w naszych lasach

  • 25.02.2020, 17:48
  • Magdalena Sowiak
Jakie zwierzęta żyją w naszych lasach
Dziś 5 lutego 2020 r. w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie odbyły się warsztaty przyrodnicze zatytułowane „Zwierzęta polskich lasów”, przeprowadzone przez pracownika gryfińskiego Nadleśnictwa.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z wiedzą na temat leśnych zwierząt, ich trybem życia, zwyczajami oraz odgłosami jakie wydają. Nie zabrakło ciekawych zagadek i konkursów na spostrzegawczość. Uczniowie poznawali także tropy zwierząt odbijając ich podobizny w masie solnej. Warsztaty przyrodnicze łączące przyjemne z pożytecznym z pewnością przyczynią się do tego, że z szacunkiem i ciekawością będziemy odwiedzać polskie lasy i ich mieszkańców. Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie!

Magdalena Sowiak

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

goos
goos 26.02.2020, 19:51
A ta pracownica to bezimienna?
Jakie zwierzęta już nie żyją ?
Jakie zwierzęta już nie żyją ? 25.02.2020, 23:19
Dziki, Jelenie , Sarny, Zające, Lisy, Borsuki, dzikie kaczki ...
Myśliwi zjedli wszystkie dlatego że są bardzo smaczne i zdrowe i mają dużo witamin , a mama robi z nich bardzo dobry bigos i kiełbasę.
Tata jest myśliwym bardzo lubi leśne zwierzęta powiedział że wszystkie powystrzela :)
ja
ja 26.02.2020, 09:04
i to jest kwintesencja polskiego społeczeństwa.Potrafią nawey szydzić z zajęć z niepełnosprawnymi.zdziczenie kompletne
Tak cię wyhodowali to tak uważasz że jest słusznie
Tak cię wyhodowali to tak uważasz że jest słusznie 27.02.2020, 15:39
Według ciebie zdziczałe zwierze jest gorsze od hodowlanego , według mnie mądrzejsze.
mata
mata 26.02.2020, 09:18
Ja, może dlatego, że nie czytasz ze zrozumieniem. Przeanalizowałam wpisy i nie widzę szydzenia z zajęć z niepełnosprawnymi? Poza tym gdyby nawet śmiać się z prowadzącej, to przecież to nie jest święta krowa?
Czytam tu o feministkach (słaby żart) i o myśliwych - i tu jak najbardziej popieram krytykę.
Sauri
Sauri 25.02.2020, 21:19
Feministki zamieszkaly tez nasze lasy nowy gatunek zwierzat
leming
leming 26.02.2020, 05:49
A jakie ślady zostawiają? Bo dźwięki to każdy słyszał.
Odchody
Odchody 27.02.2020, 15:44
Odchody pozostawiają
a co :-)
a co :-) 26.02.2020, 17:01
czerwono krwiste
matka
matka 25.02.2020, 18:47
Bardzo dobrze, bo zauważyłam, że dzieciaki bardziej znają afrykańskie zwierzęta, które są na wielu filmach niż nasze rodzime. To by się przydało w każdej szkole. Zwłaszcza dla tych dzieci co dużego kontaktu z naturą nie mają.
Synuś
Synuś 27.02.2020, 15:46
Ja w filmie raz widziałem i to był guziec to taka afrykańska ***.

Pozostałe