Gmina ma nowy herb i flagę

  • 25.02.2020, 18:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gmina ma nowy herb i flagę
Na dzisiejszej (25 lutego 2020 r.) sesji Rady Gminy w Starym Czarnowie przyjęto uchwałę w sprawie ustanowienia herbu, flagi, pieczęci i flagi stolikowej gminy Stare Czarnowo oraz zasad ich stosowania. Nowe znaki odbiegają od obecnego i tych, które jeszcze niedawno były proponowane (też do obejrzenia w fotogalerii).

Po wejściu w życie uchwały, gmina Stare Czarnowo będzie miała następujące symbole (obejrzyj w fotogalerii).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

śmiechu warte
śmiechu warte 29.02.2020, 14:17
Kiedy po lekturze niektórych komentarzy pomyślałeś, że ich poziom sięgnął dna, a pojawił się Obywatel ze swoim i dokonał odwiertu :)
Obywatel
Obywatel 26.02.2020, 19:06
Typowo pod ukraine kolorystycznie pewnie w dębinie biba u nich bo tam jest plaga ukrainców🤣🤣🤣🤣🤣🤣
reg
reg 29.02.2020, 00:25
Bzdury piszesz! Nie znasz się kompletnie!
regionalista
regionalista 26.02.2020, 10:47
Brakuje mi tu solidnego uzasadnienia.
herb
herb 26.02.2020, 11:14
O ile dobrze kojarzę to chodziło o to, że zmieniły się przepisy i herb taki musi być zaakceptowany przez Komisję Heraldystyczną i chyba MInistra, a dotychczasowy nie był.
88
88 26.02.2020, 08:26
Kołbacz ma bardzo ładny herb. Komu odbiło ,żeby go zmienić ?
Za chwilę gryfińskie katol;actwo z PiS też będzie chciało zmiany herbu i zamiast Gryfa będzie kaczka i obowiazkowy krzyż. Setki lat feudalnych rządów kościoła katolickiego, św. Inkwizycji, zaboru mienia, kłamstwa i zabobonów i teraz nostalgia zdewociałych parafian za tamtymi czasami ? Ta biskupia laga to symbol władzy kościelnej.
Czcicie oprawców, a nie ofiary. Te barwy też bliższe Ukrainie i Watykanowi, niż Szczecińskiemu Pomorzu. Zauważcie , że państwo łoży na remonty kościołów, klasztorów, plebanii, ale na dworki , pałace czy też zabytkowe kamienice nie chce łożyć, czeka aż stają się ruiną a potem burzą. Przedszkola bez nowych okien, dzieci marzną ale proboszcz z funduszy unijnych dostaje dotacje na remonty i dopłaty od samorządów.
rudy
rudy 26.02.2020, 06:41
Dlaczego wójt zmieniła herb ?? tamten był lepszy...
śmiechu warte
śmiechu warte 26.02.2020, 10:02
Uchwałę podejmuje Rada Gminy, a nie Wójt :)
smiech przez łzy
smiech przez łzy 26.02.2020, 10:17
a kto wnioskował?
88
88 26.02.2020, 16:55
proboszcz poprzez watykańskich kolaborantów
śmiechu warte
śmiechu warte 26.02.2020, 10:42
A kto wpadł na pomysł? :)
Wściekły
Wściekły 26.02.2020, 05:58
Zabawa trwa a my mieszkancy za nią płacimy! Śmieci do góry poszły a władza się dalej bawi.
Twój Stary
Twój Stary 26.02.2020, 00:42
Herb powinien nawiązywać do nazwy!
Proponuje czarnoskórego mężczyznę w podeszłym wieku
plastyk
plastyk 25.02.2020, 23:57
Bardzo ciekawe rozwiązanie!
Laska , mokre majtki i krzaczki ?
Laska , mokre majtki i krzaczki ? 25.02.2020, 23:11
Czy to jakaś ukryta opcja seksualna ?
Wazelina
Wazelina 25.02.2020, 23:36
Usunęli pogańskiego gryfa a jest pastorał biskupa (Paetza, Wesołowskiego, Szkodonia, Hosera-do wyboru).Chyba ktoś rozstawił nogi.
nom
nom 26.02.2020, 00:07
Z ciebie Wazelina to taki pacjent z starego psycho hejtera

Rest
Rest 25.02.2020, 22:27
Kto jest autorem tego pomysłu?
!!!
!!! 25.02.2020, 23:37
Proboszcz na wniosek biskupa ?
rus
rus 25.02.2020, 22:22
Taki trochę "płaczliwy" ten herb!
Boże igrzysko
Boże igrzysko 25.02.2020, 23:41
Szalik na pastorale to zaproszenie niewinnych dzieci do igrcy z biskupem.
termometr szaleje
termometr szaleje 25.02.2020, 23:57
Zdrowyś oby?
nie rozumiem
nie rozumiem 25.02.2020, 22:29
A niby dlaczego "płaczliwy"?
kosmici
kosmici 25.02.2020, 20:54
Bardziej takie z kosmosu!
szkodoń
szkodoń 25.02.2020, 20:10
Dali d u py kościołowi.
psikus
psikus 25.02.2020, 19:46
To bardziej pasuje na herb Morynia!
Ola la
Ola la 25.02.2020, 19:33
IGryfino, chyba jesteście jedynym naprawdę powiatowym medium w powiecie gryfińskim, gdzie są informacje ze wszystkich gmin. Brawo Wy!
pesto
pesto 25.02.2020, 22:26
Fakt, drugiego takiego nie ma, co najwyżej kilka gmin.
.................
................. 25.02.2020, 20:26
hahahahaha. dobre hahahahahaha.........
fakty po faktach
fakty po faktach 25.02.2020, 21:56
A jednak Milery sięgają tylko do Gardna a na południe do Widuchowej i to tak nie wiedzą co się tam dzieje.

Pozostałe