Nie zdążyli zarejestrować stowarzyszenia, które przejmie szkołę?

  • 26.02.2020, 18:25
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie zdążyli zarejestrować stowarzyszenia, które przejmie szkołę?
To będzie pierwsza sesja w tym roku. W czwartek 27 lutego o godz. 13 zaplanowano sesję Rady Miejskiej w Chojnie. To ostatni moment aby zgłosić zamiar likwidacji samorządowej szkoły. Plany były na 4 placówki...

Plan sesji ( w fotogalerii) nie przewiduje punktu o likwidacji  żadnej ze szkół w gminie Chojna. Gdyby miano to uczynić z końcem roku szkolnego, to taka uchwała musiałaby być podjęta do końca lutego. W trakcie sesji radni mogą jednak zmienić porządek obrad...

Początkowo planowano aby najmniej "rentowne" szkoły przejęły stowarzyszenia, które miałaby być wspomagane przez gminę i starać się o dofinansowanie. Najbliżej tego planu była grupa inicjatywna rodziców przy Szkole Podstawowej w Brwicach. Mimo złożonych stosownych dokumentów prawdopodobnie nie nastąpiła jeszcze rejestracja stowarzyszenia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 27.02.2020, 11:41
Szanowni mieszkańcy Brwic, nie pozwólcie tym nieudacznikom zlikwidować tej wspanialej szkoly. Takiej drugiej w gminie nie ma. Trzymam za Was kciuki
Prognostyk
Prognostyk 27.02.2020, 08:22
Banda nieudaczników! I tyle. Podnieść diety sobie i pensję Raweckiej tylko umieją! Zero rozeznania w sprawach gminnych! Miało być lepiej, a staczamy się w przepaść! A co do stowarzyszenia, to i pewnie by zdążyli gdyby skąpa baba chciała dać więcej na działalność stowarzyszenia. Ale nie, ona chciała jeszcze zarobic tam gdzie inni dokładają. No i sprawa się rypła. A jajko wielkanocne dalej kawę parzy?
skąd te dąsy
skąd te dąsy 27.02.2020, 08:35
Diety wcale nie są takie wysokie!
jednak
jednak 27.02.2020, 08:38
Ale wyższe niż były wcześniej.
konkretnie
konkretnie 27.02.2020, 08:42
Ile jest inflacja a o ile podniesiono?
Prognostyk
Prognostyk 27.02.2020, 13:38
Podnieśli je średnio o ponad 200zł! Mało?!
Prognostyk
Prognostyk 27.02.2020, 13:33
Podnieśli średnio o ponad 200zł. Mało?!
????
???? 27.02.2020, 08:18
"Chojna-gmina wielu możliwości" -niezłe hasło, wymyślone chyba niedawno (tylko po co?). Taki chwyt marketingowy??
lokalny patriota
lokalny patriota 27.02.2020, 08:36
a coś ci nie pasuje?
????
???? 27.02.2020, 08:58
Też jestem patriotą, i lokalnym i krajowym .I interesuje mnie kto wymyślił takie fajne hasło.A działania władzy także. A tobie też pasuje to hasło?
signal
signal 27.02.2020, 01:05
Poszło nie po myśli pani burmistrz, oj nie pomyśli.
Gonzo
Gonzo 26.02.2020, 18:47
Czyli jak do czwartku zdążą zarejestrować to uchwała o likwidacji będzie?
przewidujący
przewidujący 26.02.2020, 18:36
Co się odwlecze, to nie uciecze jak mówi ludowe porzekadło.

Pozostałe