Tu nawet woda w butelkach tylko dla swojaków

  • 27.02.2020, 10:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tu nawet woda w butelkach tylko dla swojaków
Na dzisiejszej, czwartkowej (27 lutego 2020 r.) sesji Rady Miejskiej w Gryfinie były pewne braki. Podczas sesji czasami pojawiają się na stołach nawet ciastka. Są one tylko dla urzędników, radnych i burmistrza Mieczysława Sawaryna i jego zastępców. Tak było ze słodyczami na sesji w grudniu ubr. (na zdjęciach). Dziś dla sołtysów i publiczności zabrakło nawet wody w butelkach (na zdjęciu stół).

Jest to problem. Odkąd gmina zaczęła czerpać wodę z terenów, które wcześniej zostały skażone, jest grupa osób, ktora nie pije wody z kranu w Gryfinie. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AJWAJ ALELUJ AI DO PRTZODU
AJWAJ ALELUJ AI DO PRTZODU 03.03.2020, 23:55
https://youtu.be/F6J_JROaIxs NIE DOKAZUJ CIOTO NIE DOKAZUJ HA AH AHA AH
sad na  ogonioe cioty  gryfińskie ha ha ah a
sad na ogonioe cioty gryfińskie ha ha ah a 03.03.2020, 21:06
https://youtu.be/oE9CFBFUP9Q SIEDZIEĆ NA *** BO PUKNĘ NAZWISKA TROCHĘ WYŻEJ NIŻ BRU C KI HA HA HA AH I RESZTA PEDERASTÓW HA ah ah aha
LA LA LA LA AL  A CMOPKNIJ  MNIE HA HA AH AH    LA L;A LA LA AL A
LA LA LA LA AL A CMOPKNIJ MNIE HA HA AH AH LA L;A LA LA AL A 03.03.2020, 20:22
TYL;KO PIACH ***A MNIETKA ŁACH HA HA AH AH MNIETEK JAKA JEST WODA JA CI TO UDOWODNIĘ HA HA HA AH ŻE HU JOWA HA AH AHA AH https://youtu.be/YdDFGal_ktU H AHA HA AH AHA
MIetek z Bartkowa
MIetek z Bartkowa 03.03.2020, 20:42
Zamknij się!
MNIETEK TY *** WILELBŁĄDZIE HA AH AH
MNIETEK TY *** WILELBŁĄDZIE HA AH AH 03.03.2020, 20:09
NIEM,A NIE MA WÓDY NA PUSTYNI A MNIETEK TYLKO CHCE LAĆ HA AH AH https://youtu.be/FlXc0GzUmFM
CZYJA TO JEST FOBIA CZYJA WINA O JAK BARDZO MI SIĘ CHCE SRAĆ HA AHA HA…
CZYJA TO JEST FOBIA CZYJA WINA O JAK BARDZO MI SIĘ CHCE SRAĆ HA AHA HA 03.03.2020, 19:56
W ÓDA NIEMA NIE MA WÓDY NA PUSTYNI A MILERY NIECHCĄ DALEJ SSAĆ HA AH AHA AH
delirka
delirka 03.03.2020, 20:03
Wóda ci rozum wypiła Ajwaj. Przestań tyle pić na noc bo cię w nocy myszki białe dopadną!
tak tępy  jak WY ha ah aha
tak tępy jak WY ha ah aha 03.03.2020, 20:32
TYLKO WAS MOŻE WODZIĆ ZA NOS TAKI tępy hoj ha ah aha
znam cię
znam cię 03.03.2020, 20:42
Potwierdzam jesteś tępy i jak zwykle o tej porze dnia pijany, że nie wiesz co piszesz.
HU JO WA WODA HA HA AH
HU JO WA WODA HA HA AH 03.03.2020, 20:19
https://youtu.be/YdDFGal_ktU *** OWA WODA W GYFINIER HA HA AH
wodopój
wodopój 02.03.2020, 13:44
Nie ma co wody i ciastek im zazdrościć.
cwancyg Mietka
cwancyg Mietka 02.03.2020, 13:34
Może to nie o wodę ale o wódę chodzi?
kawisz
kawisz 29.02.2020, 01:03
Jeśli Sawaryn będzie przerywał sesje aby dyskutować z komentatorami igryfino, to nie jest wykluczone, że jak tak dalej pójdzie, to w czerwcu zdąży się sama zdewastować na tyle, by przegrać kolejne głosowanie w absolutorium.
czytam i oczom nie wierzę
czytam i oczom nie wierzę 27.02.2020, 18:50
Sawaryn mówił zupełnie co innego niż tu jest napisane w artykule.
redachtor
redachtor 27.02.2020, 22:07
Znany jest przecież z manipulacji. Radze czytać najnowsze 7 Dni Gryfina.
zły gospodarz
zły gospodarz 27.02.2020, 18:47
Pieniądze na głupoty idą, to nawet na wodę dla sołtysów nie ma.
La, la, la la la, la, la, la la la
La, la, la la la, la, la, la la la 27.02.2020, 18:10
Nie ma, nie ma wody na pustyni
A wielbłądy nie chcą dalej iść
Czołgać się już dłużej nie mam siły
O jak bardzo, bardzo chce się pić
Pić...
Nasza karawana w piach się wciska
Tonie w niej jak stutonowa łódź
Nasz kapelmistrz patrzy na nas z bliska
Brudne włosy stoją mu jak drut
Nasz kapelmistrz pije stare wino
W oczach jego widzę dziki blask
Spił się już dokładnie tak jak ***
I po tyłkach batem bije nas
La, la, la la la, la, la, la la la
La, la, la la la, la, la, la la la
CI_TY
CI_TY 27.02.2020, 17:46
GRYFINO TO NAJWIĘKSZA WIOSKA W POWIECIE!!!
BURACTWEM CZUĆ NA KILOMETR!!!
JAKI BURMISTRZ TAKA GMINA!:DDDDDDDDDDDDDD
do Tomka
do Tomka 27.02.2020, 18:09
Cicho bądź Gardniak!
Administracja
Administracja 27.02.2020, 15:20
Ciężko pracujemy umysłowo więc raz na dzień kawałek ciasta lub kilka ciastek wspomaga tylko naszą efektywność umysłową.
Zajmujemy odpowiedzialne stanowiska i pracujemy przez kilka godzin dziennie to chyba wyjaśnia wam tłumokom wszystko !
Czy dalej nie rozumiecie czegoś ?
Na koniec rozsmarowałem
Na koniec rozsmarowałem 27.02.2020, 21:53
A woda była po to żeby później wypróżnić się z łatwością po tej gastronomiczno-kulinarno-oralnej orgii.
pasibrzuch
pasibrzuch 27.02.2020, 18:43
Ile tysięcy Sawaryn brzuchacz wydał na te ciastka?
Administracja
Administracja 27.02.2020, 21:44
Tyle ile ty nigdy na oczy nie zobaczysz nadworny błaźnie.
Precz do biedry
Na czyj rachunek ?
Na czyj rachunek ? 27.02.2020, 15:09
Cooooo ? Kto im dał pieniądze na ciastka i wodę ? To dlatego każdy urzędnik ma w bagażniku zapas do domu ? Kucharki w szkołach to atakowali kamerami jak resztki wynosiły a tu można legalnie przy kamerach.
pasibrzuch
pasibrzuch 27.02.2020, 18:43
Sawaryn ciastka kupił.
foch
foch 27.02.2020, 12:44
Ta sytuacja dobrze pokazuje jak władza traktuje zwykłych mieszkańców
pasibrzuch
pasibrzuch 27.02.2020, 18:44
Wszyscy się nie najedzą za te kilka tysięcy, więc trzeba wydzielać.
jarek
jarek 27.02.2020, 12:35
Podział społeczenstwa na pierwszy i drugi sort?
Administracja
Administracja 27.02.2020, 21:46
Ja jestem z pierwszego więc się najadłam Jarku ,
juras
juras 27.02.2020, 12:26
O zwykłych mieszkańcach pamiętają wtedy jak podwyżki trzeba zatwierdzić.
brzuchacz
brzuchacz 27.02.2020, 12:21
Władza musi o siebie dbać, a prosty lud niech patrzy.
Tępy lud
Tępy lud 27.02.2020, 15:11
Tępy lud niech ślipia wybałusza i ciężko śline przełyka
miko
miko 27.02.2020, 12:15
Niegościnni są w tym urzędzie :(
amba
amba 27.02.2020, 12:08
O co temu Sawarynowi chodzi, przecież są butelki na stołach urzędników a nie ma tam gdzie jest stolik dla sołtysów. Widac na zdjęciach.

Pozostałe