Burmistrz wydzierżawia działkę bez przetargu. Za "fantastyczną ofertę" obiecano mu samochód

  • 27.02.2020, 13:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz wydzierżawia działkę bez przetargu. Za "fantastyczną ofertę" obiecano mu samochód
Burmistrz Mieczysław Sawaryn złożył projekt uchwały o bezprzetargowe wydzierżawianie parkingu. Chodzi o dwa stanowiska do ładowania elektrycznych samochodów. Podjęta uchwała w fotogalerii.

-To jest lokalizacja kosztem miejsc parkingowych, których w Gryfinie jest mało - oponowała radna Jolata Witowska.

-Z przedstawionych materiałów sesyjnych nie wynika, dlaczego wybrano tryb bezprzetargowy - stwierdził z kolei radny Andrzej Urbański.

-My zabiegaliśmy aby takie miejsce w Gryfinie powstało. Chemy aby gmina Gryfino była właścielem takiego samochodu. Dziś to gminy zabiegają, aby takie stacje powstały - odpowiedział burmistrz Mieczysław Sawaryn. Ujawnił też, że mu "obiecano za to samochód do zamiatania ulic".

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lapówka
lapówka 02.03.2020, 13:36
Jak nazywa się przyjmowanie korzyści majątkowych w celu nie ogłoszenia przetargu?
zebrra
zebrra 02.03.2020, 14:12
Faktycznie źle to wygląda i jeszcze publicznie się chwali.
Pikuś
Pikuś 28.02.2020, 23:22
Sawaryn a co ci obiecali w zamian za Pałacyk pod Lwami?
ja
ja 02.03.2020, 07:42
jakiż wielki teren?! postyjówki dla inwalirów są większe.
no
no 02.03.2020, 07:45
Po rozebraniu budynku ładny duży parking w centrum. Kilka miejsc dodatkowych tez dla inwalidów by było.
TW JUEDEK
TW JUEDEK 28.02.2020, 23:37
STOP KORUPCJI W GRYFINIE!!!
??
?? 28.02.2020, 23:40
A masz coś konkretnego na myśli pisząc o korupcji?
kimono
kimono 02.03.2020, 13:36
a to co wiesz nie wystarczy?
Gosia
Gosia 28.02.2020, 21:11
No to Tomeczku czeka cię sprawa w sądzie. Piszesz to co ci mamusia dała. Komunistyczna......
kołatka
kołatka 28.02.2020, 21:43
O co chodzi? Co to za kłotnia małżeńska?
ss
ss 28.02.2020, 23:40
To o tego z sesji pana chodzi.
cwancyg
cwancyg 28.02.2020, 11:52
To się w głowie nie mieści aby w kontekscie pytań radnych o przetarg mówić o korzyściach w postaci samochodu.
123
123 28.02.2020, 08:52
Panie burmistrzu, aż się prosi, żeby zacytować klasyka: KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU OSZCZĘDŹ! Tego wstydu to oczywiście sobie i przy okazji mieszkańcom.
deco
deco 28.02.2020, 07:36
Połasił się na samochód najwyraźniej.
lapwka
lapwka 28.02.2020, 00:42
Dziś świnka Pepa nie wspierała męża w Sznie.
przedsiębiorca
przedsiębiorca 27.02.2020, 18:56
Panie burmistrzu, czy jak teraz będziecie planowali przetarg, to ja mogę przyjść i zaproponować samochód to procedura będzie dla mnie bezprzetargowa?
kapiszon
kapiszon 27.02.2020, 18:51
Najśmieszniejsze było to jak się domagał aby mu zdjęcie zrobić.
ja go rozumiem
ja go rozumiem 28.02.2020, 07:37
Buty wyczyścił, ogolił się na ten dzień, garnitur wziął z Fliegla to chciał się pochwalić
zszokowany
zszokowany 27.02.2020, 18:32
FAcet na baeczela mówi ze przetargu nie zrobi , obiecali mu samochód?
auto moto
auto moto 27.02.2020, 19:59
przetarg by więcej kosztował jak te marne 40m2 ludzie ogarnijcie się
kosztorys
kosztorys 27.02.2020, 20:19
auto moto a kogo by jeszcze trzeba opłacić oprócz urzędników ? Nie licząc oczywiscie tego auta !
auto
auto 27.02.2020, 21:33
Naprawdę są lepsze sprawy do zabawy i o wiele ciekawsze jak dwa miejsca parkingowe, to taka zabawa aby nie pokazać spraw naprawdę ważnych.Odwrócenie uwagi.
wykrywacz kłamstw
wykrywacz kłamstw 27.02.2020, 18:14
Oglądałem sesję w internecie i słyszałem jak burmistrz Sawaryn przekręcał słowa zawarte w tym artykule. Przeczytał kawałek zdania i pyta radnych czy widzicie tu ciastka na stołach? Ale w artykule jest, że były w grudniu. A Sawaryn dzisiaj kazał szukać ciastek radnym.
wariograf
wariograf 27.02.2020, 18:33
Może miał otwarte usta, a wtedy wiadomo, że nie mówi prawdy.
CBA
CBA 27.02.2020, 16:39
Burmistrz się czepia pana Marka Saneckiego w związku z zapytaniem o CBA. Pan Sawaryn niech odpowie rzetelnie, że były podjęte działania CBA, a nieudolnie zasłania się książką kontroli. Czy gdy CBA lub prokuratura wkracza do urzędu to wypełnia książkę kontroli? HAha co za brednie. Więcej szacunki dla inteligencji mieszkańców
skandal
skandal 27.02.2020, 15:47
Czy burmistrz podał ile samochodów elektrycznych porusza się po drogach gminy? Czy któryś z radnych zadał to pytanie?
JA2
JA2 27.02.2020, 19:08
Podal. Sztuk jeden. Ale bedzie wiecej bo zamiatarka bedzie elektryczna. HurrA
smisz
smisz 27.02.2020, 19:20
To burmistrz jeździ elektrycznym samochodem? To chyba golarka!
bezprzetargowiec
bezprzetargowiec 27.02.2020, 14:52
A bumistrz to przemyślał to, co mówił o korzyściach tj. samochodzie?
ewaluacja
ewaluacja 27.02.2020, 20:05
A czy burmistrz przemyslał jak obstawiał stołki dyrektorskie w Gryfinie. Brawo plan wsparcia dla rodzin na lata 20/22. Kopiuj wklej. Jednak braki w końcu zaczynaja wypływać. Ewaluacja a czy ktoś w tej jednostce wie co to znaczy?
eklerk
eklerk 27.02.2020, 20:21
Przecież LENISTWO to ich drugie imię.
ten co liczy
ten co liczy 27.02.2020, 14:49
Dlaczego nieremontowana jest Łużycka, czy to trudne pytanie i równie trudny remont ?
Górny taras
Górny taras 27.02.2020, 22:37
Bi to droga krajowa nie gminna jak by zaczął remont to naraziłby się na wydatkowanie środków gminnych na cele nie związane z gmina
ten co liczy
ten co liczy 28.02.2020, 09:06
Jakieś tam obowiązki wobec tej drogi gmina miała, czy wywiązała się i dlaczego nikt nie naciska na szybki remont ?
Czy w związku z gazówką w DO dalej będziemy mieć polną drogę "krajową" ?
Górny taras
Górny taras 28.02.2020, 14:49
To naciskaj na krajówkę nik ci nie broni
heh
heh 27.02.2020, 14:43
Sawaryn będzie jeździł tym samochodem w PUK?
ludzik
ludzik 27.02.2020, 14:53
Moze chociaż to by porządnie robił. Chociaż na czas do pracy musiałby przychodzić.
przyzwyczajenie druga natura człowieka
przyzwyczajenie druga natura człowieka 27.02.2020, 14:55
Wpadałby kilka razy w tygodniu na 2 lub 3 godziny.
Gryfinianka
Gryfinianka 27.02.2020, 13:55
Nigdy nie zagłosuje na sawaryna i Milera gdy będą kandydować w wyborach. Bansa zl***
Pikuś
Pikuś 27.02.2020, 13:49
Sawaryn! Najpierw zrób ulice żeby mieć co zamiatać!
Fakt
Fakt 27.02.2020, 14:13
Pikuś to samodestrukcja. Pozamiatają samych siebie
-
- 27.02.2020, 13:36
Międzyzdroje zakupiły zamiatarkę za ok. 432.000 zł, więc Gryfino ma otrzymać taki pojazd gratis?
cóż
cóż 27.02.2020, 14:43
Elektryczne sa drogie
kik