Niechlubny rekord starostwa! Stypendysta jest tylko jeden

  • 27.02.2020, 14:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Niechlubny rekord starostwa! Stypendysta jest tylko jeden
Można by powiedzieć, że radni oszczędzają. Inni by powiedzieli, że stawiają za wysokie wymagania, aby uczniowie mogli je spełnić. A moŻe nauczyciele są zbyt wynagający? Faktem jest, że za pierwsze półrocze stypendium w całym powiecie gryfińskim uzyskał tylko jeden uczeń. Brawo on! Ale czy na tym tylko ma polegać wspomaganie stypendialne przez starostwo?

Stypendium podczas sesji Rady Powiatu w Gryfinie odbierał Hubert Kwiecień, uczeń Szkoły Ponadgimnazjalnej w Chojnie. Hubert to mieszkaniec Morynia i sportowiec z dobrymi wynikami.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 29.02.2020, 09:35
w celu walki z ociepleniem klimatu ha ha ah starostwa kwiecień dostał stypendium w lutym ha ha ah ps grunt żeby radnym na wypłaty nie brakło ha haah
Gosia
Gosia 28.02.2020, 21:08
Przecież nie mieli by za co pić.
pedagog
pedagog 28.02.2020, 08:48
Co za problem macie z tymi stypendiami. Jedyny uczeń osiągnął wynik w semestrze powyżej 5 i ma stypendium. Pozostali uczniowie takiego wyniku nie osiągnęli i nie ma dla nich stypendium. Taki regulamin posiada starostwo. Dajcie już spokój z tymi wypisywaniami. Pozdrawiam
racja
racja 28.02.2020, 17:42
Popieram - jak stypendium za wyniki, to nie "podkręcane" - typu "miszcz powiatu" -tylko za rzetelną pracę, dobre wyniki - w nauce, sporcie czy jakichś konkursach - ale o randze ponadpowiatowej.

Inaczej to tylko ranking najlepszych uczniów w szkole.
Nawet w specjalnej jest najlepszy uczeń - i pewnie zasługuje na nagrodę bardziej niż przeciętny uczeń z liceum czy technikum....
XXL
XXL 27.02.2020, 22:41
A któż tam w Starostwie w ścisłym kierownictwie odpowiedzialny jest za szkolnictwo ?
Iluż to pedagogów mamy wśród radnych...i co z całego powiatu znaleziono tylko 1 osobę godną wyroznienia ?
"Miszczowie"
uczeń
uczeń 27.02.2020, 22:19
Nagrody za naukę i tak w większości opierają się na wazelinie.
now way
now way 28.02.2020, 00:05
Nie każdy musi iśc twoją droga, uczeń.
proste
proste 27.02.2020, 21:59
To nie w ludziach problem (uczniach) tylko w systemie.
propozycja zmiany
propozycja zmiany 27.02.2020, 18:29
Najwyraźniej trzeba zmienić zapisy lub przyjąć jakieś widełki.
szok
szok 27.02.2020, 18:18
Smieszne aby tyko jedna osoba zasłużyła na stypendium!
cash
cash 27.02.2020, 15:05
Starosta ma węża w kieszeni.
gorejacy konar
gorejacy konar 29.02.2020, 09:31
chyba w *** ha haah

Pozostałe