Przygotowali wystawę i przeprowadzili kwestę

  • 02.03.2020, 17:16
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przygotowali wystawę i przeprowadzili kwestę
W Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca działacze gryfińskiej Młodzieży Wszechpolskiej wraz z sympatykami włączyli się w gminne obchody tego święta. Zorganizowali oni wystawę poświęconą żołnierzom powstania antykomunistycznego 1944-1953. Dodatkowo przeprowadzili - zapowiadaną przez nas wcześniej - zbiórkę "Przywracamy Pamięć o Żołnierzach Wyklętych".
-Mieszkańcy z ciekawością oglądali wystawę, zadając dużo pytań, na które chętnie odpowiadaliśmy. Wspierali również naszą zbiórkę. Nasi działacze przebrani w mundury z epoki zebrali 669,14 zł za co serdecznie dziękujemy. Pieniądze te posłużą fundacji Kazimierza Wielkiego do propagowania wiedzy o naszych Niezłomnych - informuje Maciej Walińskigryfińskiej Młodzieży Wszechpolskiej.
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 04.03.2020, 11:19
Oj przydałoby się , tym tutaj na fotografii porządne szkolenie unitarne w armii, młodzi ludzi, a takie grubasy lenie i nieroby tylko im zbiórki pieniędzy w głowie i żerowanie na innych ,do roboty leniuchy paskudne , faszyści
Musioł
Musioł 04.03.2020, 11:36
Mają jeszcze czas!
Polak
Polak 03.03.2020, 21:26
Walczyli i ginęli za naszą wolność. Dlatego byli, są i będą znienawidzeni przez naszych wrogów. To widać też tutaj. Nazywają Ich mordercami i porównują ze zwyczajnymi bandytami.
Wyklęci walczyli za Polskę i Polaków. Bandyci mordowali niewinnych ludzi. Kto i dlaczego twierdzi, że jedni i drudzy to byli ci sami?
A CMOKNIJ MNIE WIWSZ GDZIE HA HA AHA AH AHA HA PLEBANIE AH AH AH
A CMOKNIJ MNIE WIWSZ GDZIE HA HA AHA AH AHA HA PLEBANIE AH AH AH 03.03.2020, 20:01
MNIOETEK A CO NA TO PLEBAN HA AH AH AHA I JEGO ZWIERZCHNIK Z MALTY HA AH AHA
NO I CO  ***Y
NO I CO ***Y 03.03.2020, 19:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

oburzony
oburzony 03.03.2020, 19:47
Wyrzućcie te wpisy bo to nei komentarz a tylko link czyli reklama. I to jeszcze chłamu!

Gość nie ma nic do powiedzenia to gonić go!
IPN  GDZIE  JESTEŚCIE  HA HA AH AH A
IPN GDZIE JESTEŚCIE HA HA AH AH A 03.03.2020, 19:13
GDZIE JEST PROKURATOR ipn HA HA HA AHA HA ZOBACZ TO SAURON HA AH AHA HA GDZIE ON JEST HA AH AHA HA
Hans Kloss
Hans Kloss 03.03.2020, 18:46
NSZ miało mundury szyte przez Niemców, a tu jakaś bucówa. Tak wygladali po wojnie jak grabili i mordowali swoich rodaków.
IDZ DO SZKÓŁKI   NIEDZIELNEJ HA AH AHA
IDZ DO SZKÓŁKI NIEDZIELNEJ HA AH AHA 03.03.2020, 19:20
TAK JAK I NKWD PRZEZ HUGO BOSSA HA HA AH https://youtu.be/ugsiHiCR1Vc
aha
aha 03.03.2020, 19:49
Ajwaj jak ty takie goowno oglądasz to masz siano w głowie.
KON  DO  NIE   HJA AH AHA
KON DO NIE HJA AH AHA 03.03.2020, 20:05
JESTEM PONAD TO NIEWOLNIKU HA AH AHA
ajwaj aleluja i do przopdu
ajwaj aleluja i do przopdu 03.03.2020, 18:27
OSSA I INNI IDZ DO PLEBANA HA AH AH AHA on ciebie oświeci ah ah aha ha ma akta wszystkich ubek.ów esbeków i tajnych wafli kali widział ten drajdół ha ah aha ja ci to gwarantuję ha ha ah ah
ossa
ossa 03.03.2020, 17:57
Największe męty naszego narodu, dzieci resortowe lub byli ubecy albo towarzysze bombardują fora z tym tematem. Dla nich nie liczy sie Polska i nie liczą się fakty - chodzi o trollowanie, prowokowanie innych, dlatego ja nie wchodze w polemiki z tymi szumowinami, tylko czasami pisze osobne, pozytywnie ujęte posty. Bardzo się cieszę, że po latach świadomego przemilczania najwiekszych naszych bohaterów, heroicznie walczących z sowieckimi najeźdżcami, Polska jest dumna z nich i czci ich pamięć. W latach 80.jako uczeń czytałem w podręczniku do historii:" bandy", " wojna domowa". Żadne bandy i żadna wojna domowa - lata 40.po roku 45 to była wielka walka z komunistycznymi zbrodniarzami sowieckimi, którzy kilka lat wczesniej strzałami w tył głowy zamordowali nam w Katyniu elitę narodu, a potem mordowali innych lub wysyłali ich na Syberie lub do Kazachstanu (ok 1 mln osób). I nawet mamy do czynienia z fenomenem - zwłaszcza młodzi tamtymi bohaterami sie fascynują.
Błyskawica
Błyskawica 03.03.2020, 18:24
Ossa walka się nie skończyła ja broni nie złożyłem. Będę walczył z czerwoną hołotą puki żyje !
MANIOS MED  FHEEFHA KED HA HA HA
MANIOS MED FHEEFHA KED HA HA HA 03.03.2020, 18:18
PRZYTOCZĘ CI PARĘ SKRÓTÓW UB URZĘDNICY BOGA SB SŁUDZY BOŻY WSI WYSOCY SŁUDZY IZYDY HA HA AH NIEMASZ BLADEGO POJECIA GDZIE ZYJESZ I PO CO HA HA AH AH NIEWOLNIKU EGIPSKI HA HA AH AH MANIUSZ STWORZYŁ NAS DLA NUMERIUSZA HA AH AH NVMASIOI SCURRARRUM HA HA AH MANIUS ME FECIT NUMERIO W WOLNYM TŁUMACZENIU MANIUSZ STWORZYŁ MNIE DLA NUMERIUSZA HA AH AHA HA PS LICZBY PIERWSZE I MATEMATYKA HA HA HA AH
Temu debilowi nie dawajcie nawet łapek w dół
Temu debilowi nie dawajcie nawet łapek w dół 03.03.2020, 18:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ksiadz    beznaplet  robak ah ah ah a
ksiadz beznaplet robak ah ah ah a 03.03.2020, 17:41
cicho ciemni z gryfina dali znać ha ha ah ah czy oni są bardziej ciemni czy bardziej cisi ha ha ah oto jest pytanie ha ha ah ah
partizan
partizan 03.03.2020, 17:06
Moja Jadźka odkąd wróciła po dwóch dniach od Genka to na okrągło drapie się po swojej wiewiórce i dziwnie szybko brzuch jej rośnie!!!
Córcia partizan
Córcia partizan 03.03.2020, 18:27
Tato Genek lubi w ***
ważny szczegół
ważny szczegół 03.03.2020, 11:46
Pamiętajcie,z e partyzanci nie mieli jednego umundurowania czy uzbrojenia tylko to co zdobyli.
ja
ja 03.03.2020, 11:59
rozumię ,że angielskie umundurowanie zdobyli na anglikach?!
cichociemny
cichociemny 03.03.2020, 12:17
Może z rzutów?
Też będę partyzantem jak będę duży będę wysadzał Szwaby i Kacapy z autobusu
Też będę partyzantem jak będę duży będę wysadzał Szwaby i Kacapy z autobusu 03.03.2020, 18:29
Z PCK
ja
ja 03.03.2020, 11:43
szczególnie podobał mi się facet w batel dressie(fon) z niemieckim MP40 i w hełmie polskiego ułana.chłoptasie poduczcie sie historii
EN
EN 03.03.2020, 11:25
Dobra robota chłopaki!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 03.03.2020, 11:20
Maciej idź posprzątać bo wiosna się zbliża, czy już ci sie znudziło lizanie ***?
c
c 02.03.2020, 22:25
Przepraszam czy to wojsko Ludowe ?
Gryf
Gryf 02.03.2020, 22:23
Szkoda, że zupełnie zapomniano o innym święcie - narodzinach Gryfina jako miasta i nadania mu praw miejskich w 1 marca 1254r. przez księcia Barnima I.
Babcia Barabara
Babcia Barabara 02.03.2020, 22:23
A skąd macie chińczyka w hełmie, taki fajny malutki z takim duużym karabinkiem
Swojak polak
Swojak polak 02.03.2020, 21:12
Ciągle te same gęby. Urbański czy trzepacz. Ludzie, czy wy naprawdę jesteście tak tępi
twojka twarz brzmi znajomo
twojka twarz brzmi znajomo 02.03.2020, 21:16
A co mają operację plastyczną przejść bo już widziałeś taką twarz?
JD
JD 02.03.2020, 20:09
Brawo chłopcy !!!!Jestem dumna że mamy taką młodziez :)
MS
MS 02.03.2020, 18:51
Fajnie wyglądają z tymi replikami broni. Brawo oni!

Pozostałe