Pielechowski poleciał ze stanowiska? Jest już nowy prezes GTBS

  • 02.03.2020, 23:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pielechowski poleciał ze stanowiska? Jest już nowy prezes GTBS
Przemysław Pisula jest nowym prezesem zarządu Gryfińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Tak wynika z wpisu w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie. Na BIP w GTBS jest jednak jeszcze po staremu.

Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Gryfińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego mamy jeszcze informację, że członkami zarządu są 

Władysław Pielechowski jako prezes

i

Jacek Bartkowiak jako członek zarządu.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zamiatanie pod zakopcony dywan
zamiatanie pod zakopcony dywan 06.03.2020, 07:19
Transparencja w wykonaniu Sawaryna, Nikitińskiego i Milera. 4 lata był dobry dla władz? To dlaczego przestał? A może polecieć ze stołka powinien wicek, który nadzorował?
Fik
Fik 06.03.2020, 12:07
Przestał być dobry dla władz chyba dlatego, że mówił im prawdę o przyczynach problemów inwestycyjnych i budowy nowych mieszkań. Bez pomocy finansowej gminy i NOWY PREZES nie wybuduje żadnego mieszkania w tych realiach rynkowych i kredytowych.
Vox populi
Vox populi 06.03.2020, 00:23
Nie potrafisz nie pchaj się na afisz.
Smutny staruch chyba z poprzedniej epoki
Smutny staruch chyba z poprzedniej epoki 05.03.2020, 19:33
Załoga ucieszyła się i to bardzo. Ten na niczym się nie znał. Był prezesem towarzystwa BUDOWNICTWA i nie wybudował ani jednego mieszkania. Zero zdolności organizacyjnych i merytorycznych.A nawet głosił pogląd, że wody gruntowe w trakcie suszy mogą się podnieść miejscowo tylko pod jednym blokiem i go zalać. Nic innego mu do głowy poza tym absurdem nie przyszło. Nawet dziurę wykopali ale nie z tej strony.
Fik
Fik 06.03.2020, 10:16
Rozumiem, że powyższa opinia została wydana po przeprowadzeniu anonimowej ankiety wśród załogi, bo jeżeli nie to pachnie mi to uzasadnieniem tercetu, w którego imieniu działasz. Wyrzuty sumienie, to paskudna rzecz. Pielechowski to przeżyje, a oni będą musieli z tym żyć.
zamiatanie pod...
zamiatanie pod... 06.03.2020, 07:21
To akurat obłudnie tłumaczył Sawaryn. To on wybrał władze spółki, i on jest GOSPODARZEM MIASTA - jak pouczał pewien radny...
Obst
Obst 05.03.2020, 17:28
Niestety pracownicy nie mieli dobrego zdania o P. Pielechowskim, ale po co w GTBS aż 2 członków Zarządu. Mieszkańcy za to muszą zapłacić i powiniśmy walczyć o mniejsze podwyżki czynszów również przez ograniczenie liczebności członków zarządu. Niech już nie zatrudniają pseudofachowców politycznych
zamiatanie pod...
zamiatanie pod... 06.03.2020, 07:25
Co więcej - dwóch członków zarządu, z których wiceprezes NIE NADAJE SIĘ na prezesa? Bo to powinno być naturalne w tak małej firmie, że zastępca, jak szef odchodzi to przejmuje obowiązki...

Dlaczego Sawaryn nie skorzystał z ZASOBÓW KADROWYCH? Przecież wtryniając wszędzie po kilku członków władz - nawet do OSiR tłumaczył chyba, że to chodzi o to, żeby można było zastąpić wewnątrz firmy, bez brania ludzi z zewnątrz?
wstyd
wstyd 06.03.2020, 11:24
Burmistrz Sawaryn nie miał odwagi na sesji powiedzieć o tym radnym!
ŚP Mela
ŚP Mela 05.03.2020, 13:44
Ciekawe jakiego haka na niego przygotowali. Z tego co wiem to podłe metody stosują. Wiecie jak Meli się pozbyli. Rozmawiałem z nim.m Powiedzial, że wezwał go Nikitiński i powiedział: Kupił pan samochód a nie wpisal do oswiadczenia. Albo pan złoży wypowiedzenie albo to zgłaszamy. I musiał chłop odejść. Za pół roku już nie zył!
To koleś od polowania , taki awans społeczny
To koleś od polowania , taki awans społeczny 05.03.2020, 19:35
Przecież facet tylko siedział za biurkiem. Trwał.
karma wraca
karma wraca 05.03.2020, 14:26
Tak pozbywali się ludzi doświadczonych a teraz nie potrafią przeprowadzić przetargu czy inwestycji bo nie mają fachowców nieudacznicy!
NN
NN 05.03.2020, 14:33
To straszne jak traktują ludzi!
luxer
luxer 05.03.2020, 18:56
Bronisław Mela to był w porządku gość. Ma duże zasługi dla Gryfina bo pobudował kilka bloków.
cześć jego pamięci
cześć jego pamięci 06.03.2020, 01:17
Pan Bronisław Mela był bardzo dobrym prezesem Gryfińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Był przez wielu ceniony. Wielka szkoda, że tak szybko po przejściu władzy przez pana Sawaryna przeszedł nagle na emeryturę. To wielka strata dla społeczności Gryfina.
p... karteczki
p... karteczki 04.03.2020, 22:53
Administracja wspólnoty z budynku w którym ja mieszkam specjalizuje się we wtykaniu karteczek w drzwi. Możesz tępym babom gadać tysiąc razy, że wyjeżdzasz częściej na dłużej, zostawiasz dane mailowe... nie, kartka w drzwi musi być!
pierwsza kadrowa
pierwsza kadrowa 04.03.2020, 22:48
Raduje się moje serce, że czas głupoty, że czas pisowski zmierza ku końcowi. Żal mi nauczycieli, żal mi lekarzy, żal mi wszystkich wykształconych. Pisowi wykształceni są niepotrzebni, bo samodzielnie myślą.
Fakt
Fakt 04.03.2020, 18:31
A to podziękował Władziowi Krętaczyński
ach
ach 04.03.2020, 22:48
Maja coraz więcej wrogów we własnych szeregach.
szybko
szybko 05.03.2020, 14:01
Nikitiński musi odejść!
Pikus
Pikus 04.03.2020, 01:09
Burmistrz szukał kozła ofiarnego i znalazł, ale zgodnie z zasadą, którą stosował wobec Piłata i tak Sawaryn za ten bałagan odpowiada.
Szrek
Szrek 05.03.2020, 14:02
Chce odwrócić uwagę od własnego nieróbstwa!
ZERO kompetencji
ZERO kompetencji 03.03.2020, 23:48
Razem z trzepakiem nie mogli nawet ustalić czemu przez dwa lata zalewa budynek mieszkalny na rogu i Chrobrego i 1go Maja. A Seweryn kpił z mieszkańców z mównicy na sesji - to nie nasza kompetencja….. No i okazało się , że kanaliza niedrożna, pompy nie chodzą a dom zalewa komunalna kanaliza. Syf i nieuctwo.
wiara
wiara 03.03.2020, 21:27
Obiektywnie - skoro przez tyle lat był dobry i byli z niego zadowoleni - to może winni są przełożeni prezesa - a nie on?
Robił co kazali - a oni i tak woleli innego...
A sami "jako kryształ" sumienie czyste....

Ale czy używane?
Czekają - na co - o co tutaj chodzi
Czekają - na co - o co tutaj chodzi 03.03.2020, 18:04
Ktoś postawił czapkę śliwek przeciw słowu Seweryna, że w Nowym Czarnowie nic nie wybudują bo są nieudolni i wygrał. Były już dwa przetargi na realizację inwestycji i NIC. W drugim, wykonawcy zaoferowali jeszcze wyższe ceny niż w ogłoszonym pod koniec ubiegłego roku pierwszym ale to jeszcze nic. 14 lutego otworzyli koperty i ogłosili zestawienie ofert i UWAGA czekają od 14 lutego na ???!!!!!! Godota ? Fifty fifty ?! Kto da więcej tego wybiorą ?!! Boskie zmiłowanie ?!!! Ugadanie?!!!! Żebym nie wierzył, że Seweryn jest kryształowo czysty to bym powiedział, że to typowe działanie mogące budzić podejrzenie o korupcję. Na co czekasz Sewerynie i wicku Milerze ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może trzeba to po prostu unieważnić ? Bo przecież nie dacie więcej niż oferowano w pierwszym przetargu. Parafrazując jednego z ……. ale o co chodzi ?
wiara
wiara 03.03.2020, 21:28
Hmmm...
Dzisiaj, 18:04 Żebym nie wierzył, że Seweryn jest kryształowo czysty to bym powiedział, że to typowe działanie mogące budzić podejrzenie o korupcję. Na co czekasz Sewerynie i wicku Milerze ?!!!
Pis d@
Pis [email protected] 03.03.2020, 13:55
BIP pip.
co ma w torbie
co ma w torbie 03.03.2020, 14:07
pip pip pip pip na bramce
najszybszy
najszybszy 03.03.2020, 11:27
Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała Władysława Kosiniaka-Kamysza jako kandydata na prezydenta. Lider Polskiego Stronnictwa Ludowego est pierwszym zarejestrowanym kandydatem przed majowymi wyborami.
Fakt
Fakt 04.03.2020, 18:28
Schowali legitymacje ZSL? Zapomnieli o przeszłości lizania tyłków PZPR przez kilkadziesiąt lat? Zapomnieli o OFE i wieku emerytalnym?
Jak mawiał Pawlak o Kargulu "Długi jak brzoza,a głupi jak koza" Ostatnie hasło PZPR - sztandar wyprowadzić! Ostanie hasło plenum Naczelnego Komitetu ZSL zmieniamy nazwę ze Zjednoczone na Polskie. Reszta żeby było jak było. Krętacz i kłamca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




hoł hoł
hoł hoł 03.03.2020, 11:45
A jak tam Kidawa?
właśnie taka
właśnie taka 03.03.2020, 12:19
A Kidawa Błońska!
dowód niezbity na nieudowlność
dowód niezbity na nieudowlność 03.03.2020, 10:54
Tercet sobie nie radzi i karuzela stanowisk o tym świadczy!
Ajwaj
Ajwaj 03.03.2020, 10:06
Następna HIENA CMENTARNA przy korycie!! Następne powinno być trio! TACZKA CZEKA!
konkret się liczy
konkret się liczy 03.03.2020, 10:46
Kogo masz na myśli?
he
he 03.03.2020, 10:55
Przeciez wiadomo !!!
Niekumaci ?
Niekumaci ? 03.03.2020, 09:54
NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przez 5 lat prezesowania w TBS nie wybudował ani jednego mieszkania mimo, że poprzednik pozostawił mu uzbrojone działki budowlane. Nie potrafił zorganizować żadnego montażu finansowego inwestycji ani wybrać wykonawcy. To była dla TBS katastrofa tak jak dla PUK rządy faceta od pogrzebowych posiłków i zapaść w kanalizacji miejskiej. Tak kończą się układy i układziki - ot gmina kolesi. Oczywiście, że byli nieprzygotowani do tych funkcji i nie znali się na tym co robili ale ktoś ich tam wybrał i to on ponosi odpowiedzialność za te dwie katastrofy. Tak jak i za speca wicka od inwestycji w gminie
skoro trwał tyle lat - to znaczy że robił, co mu kazał Sawaryn....
skoro trwał tyle lat - to znaczy że robił, co mu kazał Sawaryn.... 03.03.2020, 17:06
Trudno bronić - ale przecież robił DOKŁADNIE TO, CZEGO OCZEKIWAŁ WŁASCICIEL - czyli burmistrz miasta M. Sawaryn - bo to on ma 100% głosów w zebraniu włascicieli spółki...
Górka
Górka 03.03.2020, 18:04
Nieudacznik inwestycji biję wszystkich na łe---b to jest nie rób -pasożyt .
taka prawda
taka prawda 03.03.2020, 17:11
skoro... to sam sobie Sawaryn wystawił ocenę!
kokosz
kokosz 03.03.2020, 10:48
A to nie jest czasami tak że to burmistrz nie kazał mu działać, bo musiał wydawać pieniądze na bzdury?
Męskie towarzystwo patriotów
Męskie towarzystwo patriotów 03.03.2020, 17:46
Na biesiady z przebierańcami w wojskowych mundurach w Wirówku ?
metoda na odwrócenie uwagi
metoda na odwrócenie uwagi 03.03.2020, 11:09
Oczywiście, ze realizował politykę tercetu. A teraz zrobili z niego kozła ofiarnego.
komancz
komancz 03.03.2020, 09:45
Jakie haka znaleźli i złożyli propozycje nie do odrzucenia?
Rzeźnik
Rzeźnik 03.03.2020, 13:57
Nie musieli niczego szukać.
essa
essa 03.03.2020, 14:04
Dlaczego?
Też kolo
Też kolo 03.03.2020, 17:47
Bo gość nic nie wybudował.
Grigori
Grigori 03.03.2020, 08:50
Gdzie i kiedy był nabór i konkurs! Prosze o wyjaśnienie
Pikuś
Pikuś 03.03.2020, 08:40
Zły tytuł daliście. Nie poleciał ze stanowiska. Ustąpił. Innemu kumplowi burmistrza.
MUSIAŁ
MUSIAŁ 03.03.2020, 08:49
PRZECIEŻ NIE CHCIAŁ ALE MUSIAŁ

Pozostałe