Mało widoczny pieszy stracił życie pod kołami samochodu. Nie miał odblasków

  • 03.03.2020, 13:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mało widoczny pieszy stracił życie pod kołami samochodu. Nie miał odblasków OSP Chojna
40-letni mężczyzna zginął pod kołami samochodu. Szedł lewą stroną. Nie widział go - ponoć oślepiony światłami innego samochodu - kierowca jadący z naprzeciwka. Przy mężczyźnie, który zginął, nie zauważono elementów odblaskowych.

Czynności wyjaśniające prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gryfinie. Nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie przyczyn śmierci 40-letniego mieszkańca naszego powiatu (bez stałego miejsca zamieszkania). Przyczyny tragedii wyjaśni policyjne dochodzenie.

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy wydarzył się na drodze krajowej nr 31 2 marca 2020 r. Pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35622,tragedia-nad-ranem-smiertelnie-potracil-pieszego

My przypominamy także o obowiązku noszenia, po zmroku, kamizelek odblaskowych poza terenem zabudowanym. Jak widać po tym tragicznym przypadku, od tego może zależeć życie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytam służby gminy
pytam służby gminy 03.03.2020, 18:51
A co bezdomny robił o 5 rano na drodze?
Iiii
Iiii 03.03.2020, 21:24
A skąd wiadomośc ze bezdomny ?
sema
sema 04.03.2020, 01:07
na chojnie kuturalnie jest że policjant powiedział
pucha
pucha 03.03.2020, 18:09
W latach 80-tych był zakaz fotografowania. Stan wojenny!
Rower
Rower 03.03.2020, 17:50
To była kwestia czasu! Pytanie ilu jeszcze zginie zanim coś się zmieni...
ziemba
ziemba 03.03.2020, 15:41
Kierowca z chojeńskiej firmy.
Córka
Córka 03.03.2020, 14:32
Lat 46 tata mial i z powiatu warmińsko mazurskiego
kita
kita 03.03.2020, 15:42
To nieźle zabłądził.
....
.... 03.03.2020, 16:00
On tam pracowal mieszkał miaj swoje zyciw rodzine
Vresol
Vresol 03.03.2020, 14:31
Kierowca miał 48 lat!
pytam
pytam 03.03.2020, 14:30
Czyli szedł prawidłowo, ale nie miał na sobie kamizelki odblaskowej?
Rzetelny dziennikarz
Rzetelny dziennikarz 03.03.2020, 14:19
To 40 czy 60 lat w końcu ?
o co tobie chodzi
o co tobie chodzi 03.03.2020, 14:30
Pytasz o kierowcę czy o pieszego?
lusi
lusi 03.03.2020, 14:19
Szkoda człowieka! Konkretnie to ile miał 40 czy 60 lat?
oszczędny
oszczędny 03.03.2020, 14:14
A kamizelka odblaskowa 10 zł kosztuje!
klima
klima 03.03.2020, 14:13
To przecież młody człowiek! Pół życia dopiero przeżył.... Świeć Panie nad jego duszą.
kierowca
kierowca 03.03.2020, 14:10
Rowerzyści już w większości mają świadomość, że są niewidocznie, ale niemal wszyscy piesi chodzą jak te czarne barany!
Morynianka
Morynianka 03.03.2020, 14:06
Tak jak myślałam bez odblasków, identyczna sytuacja jak koło Morynia.
Pytanie
Pytanie 03.03.2020, 14:05
Czy to ten o którym często pisali ludzie, żeby uważać bo po ciemnej drodze idzie ciemny pieszy bez odblasków?
oburzona
oburzona 03.03.2020, 14:04
Te zwłoki moglibyście już sobie darować!

Pozostałe