Pierwszy koronawirus potwierdzony w Polsce. W sąsiedztwie

  • 04.03.2020, 08:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pierwszy koronawirus potwierdzony w Polsce. W sąsiedztwie
W sąsiednim województwie - Lubuskim potwierdzono wystąpienie koronawirusa. Poinformował o tym minister zdrowia Łukasz Szumowski. Pacjent leży w Zielonej Górze. Przyjechał z Niemiec.

To pierwszy przypadek osoby zarażonej koronawirusem w Polsce. Jak poinformował minister Łukasz Szumowski pacjent czuje się dobrze.

- Apeluję o poszanowanie spokoju pacjenta, aby mógł wracać do zdrowia. Nie wywierajmy presji na niego ani na jego rodzinę, bo to chory człowiek, który wymaga spokoju - powiedział minister Łukasz Szumowski.

Trzeba szczególnie dbać o zasady higieny.

Przydatne materiały o koronawirusie SARS-CoV-2 znajdziemy an stronie:

https://gis.gov.pl/aktualnosci/przydatne-materialy-o-koronawirusie/

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cytata
cytata 06.03.2020, 10:18
Mieliśmy światowe epidemie, żadna nie zabija tyle osób, ile smsowanie podczas jazdy samochodem. Światowa gospodarka poradzi sobie i z koronawirusem - przekonuje w rozmowie z money.pl miliarder Tim Draper (piszą na wp.)
mika
mika 04.03.2020, 22:45
A ja nie rozumiem tej ogólnej paniki. Czy na co dzień nie należy przestrzegać higieny? Wirusy atakują zawsze w porze jesienno-zimowej i zawsze są przypadki śmiertelne.
przepływ ludności
przepływ ludności 04.03.2020, 22:38
Do żłobków, przedszkoli, szkół chodzą dzieci których rodzice pracują w Niemczech
spokojny
spokojny 04.03.2020, 21:30
To było nieuniknione, ale bez paniki.
OScAr
OScAr 04.03.2020, 16:54
Nie wiem co dokładnie zrobią ale znając życie, lewactwo NA PEWNO! wyskoczy z jakimś komentarzem tak idiotycznym że normalnemu człowiekowi opony się wykręcą.
chwyty OScara poniżej pasa
chwyty OScara poniżej pasa 04.03.2020, 17:51
A prawactwo będzie mieszać wirusa do polityki. Wygodniej tak atakować przeciwnika?
Odcar
Odcar 04.03.2020, 15:24
Hurrrrraaa! Opozycja ma już swojego wirusa! Teraz są już szczęśliwi, że Polska dołączyła do europejskiej i światowej rodziny.
do proklemlowskiego trolla Odcara
do proklemlowskiego trolla Odcara 04.03.2020, 16:01
Głupcze wirus nie ma partyjnych barw.
Sauron
Sauron 04.03.2020, 15:21
No nareszcie! V kolumna sama siebie nazywająca "opozycją totalną" działająca wedle schematu "ulica i zagranica" ma to, na co z takim zniecierpliwieniem czekała! Już widzę te nagłówki w GW i hasła w gębach pospolitych zdrajców domagających się zewnętrznej interwencji o tym, że to wina PiS z prezydentem na czele!
do wąskiego umysłu Saurona
do wąskiego umysłu Saurona 04.03.2020, 16:02
Jeśli potrafisz zrozumieć to nie mieszaj spraw związanych z chorobą do polityki bo to po prostu podłe.
Karyna
Karyna 04.03.2020, 15:10
Jestem sama w domu naga i bezbronna ,boję sie co robic,co robić?
Knagulec
Knagulec 04.03.2020, 17:58
Karyna wpadaj na kolbe
chętny
chętny 04.03.2020, 15:25
Karyna podaj namiary to ci zaaplikuję korona coś tam że będziesz piszczeć!
cytata
cytata 04.03.2020, 13:40
Myśląc o wirusie, od razu przypominamy sobie Ebolę, SARS, czy ptasią grypę. I choć te wirusy nie wywołały paniki w Europie, to jednak pamiętamy, że śmiertelność z powodu zakażenia nimi była zdecydowanie wyższa niż dziś - tłumaczy Renata Pająkowska-Rożen - psycholog i psychoterapuetka, z którą rozmawia onet o strachu i poczuciu zagrożenia w kontekście zakażenia koronawirusem.
Sikorowski śpiewa
Sikorowski śpiewa 04.03.2020, 13:34
A kiedy przyjdzie świata koniec
Kiedy ostatnia zgaśnie gwiazda
Staniemy obok na balkonie
Powiemy sobie "ale jazda"
A kiedy przyjdzie świata koniec
Jakiś huragan albo potop
To się połączą nasze dłonie
Jak nigdy dotąd
I tak trzymając cię za rękę
Jak kołysankę na dobranoc
Ostatnią wyznam ci piosenkę
Dotychczas jeszcze nie nagraną
Takiego końca mi potrzeba
O takim końcu nieraz marzę
Żeby się dało jeszcze śpiewać
Kiedy się nie da być już razem
A kiedy przyjdzie świata koniec
Kiedy ostatnia zgaśnie gwiazda
Staniemy obok na balkonie
Powiemy sobie "ale jazda"
Nie będzie grudnia ani czerwca
Zapadnie wielka ciemna cisza
I usłyszymy bicie serca,
Którego jeszcze nikt nie słyszał
I tak trzymając cię za rękę
Jak kołysankę na dobranoc
Ostatnią wyznam ci piosenkę
Dotychczas jeszcze nie nagraną
Takiego końca jestem pewien,
O takim końcu nieraz marzę,
Że jak odchodzić to ze śpiewem
Jeśli się żegnać, to już razem
***
*** 04.03.2020, 13:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wrrrrrrrrrrr
wrrrrrrrrrrr 04.03.2020, 13:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Aga
Aga 04.03.2020, 13:19
U nas jeden przypadek, a w Niemczech już ponad 240 zachorowań na koronawirusa!!! I (....)
Zakłamane Komubnistyczne ś........ i będzie jeszcze więcej zachorowań w Niemczech gdyż nie odwołali tam imprez masowych

Część komentarza usunięta. 
administrator
Judasze
Judasze 04.03.2020, 12:30
A propos koronawirusa. Wybaczcie mi Państwo mój niedopuszczalny wulgaryzm, ale większego pierd***nia w temacie nie słyszałem od czasów pojawienia się na scenie politycznej tej lewackiej idiotki .....
88
88 04.03.2020, 12:24
Chory przyjechał autobusem rejsowym z Niemiec, to ,że poddano kwarantannie najbliższą rodzinę nie wystarcza aby nas uspokoić. Nie wiadomo skąd i dokad autobus jechał, czy Zielona Góra była jego przystankiem docelowym ,czy ruszył dalej w Polskę. Jeżeli chory zaraził się na karnawale, to pewnie zaraził też wspóżpasażerów w zamknietej przestrzeni autobusu. Nie wiadomo też ilu było pasażerów. Zaczynam i ja panikować, szczególnie jak słyszę te komunikaty w TV, jak to nasz rząd PiS jest świetnie przygotowany do walki z tą zarazą.
Rządzący w 1939 roku, też Polaków zapewniali, że jesteśmy świetnie przygotowani na odparcie zagrożenia ze strony Niemiec.Wychodzi na to ,że historia się powtarza, i następny cios przyjdzie ze wschodu.
To pewnie kara Boska za Narodowo-Socjalistyczny rząd, kościelnych pedofilów i gloryfikację przez matołów, bandytów z powojennych organizacji przestępczych mordujących i grabiących swoich rodaków.
na 100 procent
na 100 procent 04.03.2020, 13:20
Bredzisz politycznie!
Krzys
Krzys 04.03.2020, 11:35
To była tylko kwestia czasu.
Sii
Sii 04.03.2020, 09:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Uff
Uff 04.03.2020, 09:34
No w koncu mamy tego koronawirusa, juz nie trzeba bed,ie wiecej czytac fejk newsow.
Judasze
Judasze 04.03.2020, 09:21
Marzenie skrajnej lewicy komunistycznej i opozycji totalnej spelnione
konio
konio 04.03.2020, 11:33
Takich nie ma w Polsce więc masz chyba masz na myśli jakieś siły zagraniczne.
smutne
smutne 04.03.2020, 11:43
Niektórzy tylko na to czekają aby wmieszać do tego politykę.

Pozostałe