Zawiesza działalność oddział ginekologiczno-położniczy szpitala w Gryfinie

  • 09.03.2020, 12:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zawiesza działalność oddział ginekologiczno-położniczy szpitala w Gryfinie fot. SR (arch.)
Od poniedziałku 9 marca od godziny 15:00 do 30 kwietnia 2020 r. oddział ginekologiczno-położniczy w szpitalu w Gryfinie zawiesza swoją działalność. Powodem są trudności kadrowe. Dotychczasowy ordynator dr Andrzej Pieleszek odszedł na emeryturę, a do tej pory żaden z wykwalifikowanych pracowników nie chce objąć tego stanowiska.

- Jeszcze dzisiaj zostanie ogłoszony kolejny konkurs — informuje w rozmowie z igryfino prezes szpitala Małgorzata Szewczuk.

Dzisiaj oddział ginekologiczno-położniczy gryfińskiego szpitala opuści ostatnia pacjentka. Jej stan zdrowia pozwala na powrót do domu.

- W przypadku zgłoszenia się na izbę przyjęć kolejnych pacjentek, będą one karetkami pogotowia przewożone do szpitali w Szczecinie, m.in. w Zdrojach, na Pomorzanach i Policach - dodaje prezes Małgorzata Szewczuk.

 

Komunikat prezes zarządu Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Gryfinie publikujemy tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35703,szpital-powiatowy-w-gryfinie-wydaje-komunikat-wstrzymano-przyjmowanie-na-oddzial-ginekologiczno-polozniczy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

smutne
smutne 10.03.2020, 01:40
Jak zawiesili to czarno widzę aby wkrótce odwiesili.
Ben
Ben 10.03.2020, 09:23
Chyba że znajdą lekarza.
z dekretu Napoleona
z dekretu Napoleona 10.03.2020, 01:02
Niedługo Gryfino będzie wsią!
noworodek
noworodek 09.03.2020, 20:58
Dziewczyny , drogie panie żądajcie przewozu do ,, Leśnej Góry ,, !!!
Rafał
Rafał 09.03.2020, 20:49
Wstyd ! Ten szpital to umieralnia !
gryfinianka
gryfinianka 09.03.2020, 19:54
minęło 10 min. a mój wpis nie został opublikowany,czyżby siły wyższe .
gryfinianka
gryfinianka 09.03.2020, 19:22

Pani Małgorzato,tu nie tylko chodzi o oddział położniczy, proszę ogłosić pobór nowych,świeżych i wykształconych lekarzy na oddział wewnętrzny i chirurgię.W tedy będzie dobrze.Może raz w tygodniu robiła by pani kontrole lekarzom. Jak również zainteresowała by się pani zgonami w jakich porach pacjenci umierają i za jakich lekarzy.Opinia tego szpitala jest katastrofalna. Ja jako rodowita gryfinianka nie ustąpię, chyba że umrę szybciej. Żeby w szpitalu umrzeć na zapalenie płuc-hańba!!! Lekarz ignoruje zgłoszenie o chorobie o on odpowiada ,że nic nie wie i zbywa się rodzin.Macie szczęście ,że jest zakaz odwiedzin.I tym dopuściłam do zgonu mojej mamy.

Babas
Babas 09.03.2020, 18:51
Niebieściński musi odejść!
Zenia
Zenia 09.03.2020, 17:14
Masakra ! Porażka !
Pro
Pro 09.03.2020, 16:47
Trzeba zapłacić pensję.
Hala w parku
Hala w parku 09.03.2020, 12:49
Niepieściński musi odejść!
no tak
no tak 09.03.2020, 12:46
Skutki braku lekarzy w Polsce!
XXL
XXL 09.03.2020, 13:18
Możliwe że też braki kadrowe.
Ale jak wyżej napisano "....żaden z wykwalifikowanych pracowników nie chce objąć tego stanowiska..."
Czyżby "gorący" kartofel oddział ginekologiczno-położniczy ?