Burmistrz głuchy na prośby o płyn dezynfekujący

  • 13.03.2020, 23:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz głuchy na prośby o płyn dezynfekujący
-Prosimy o interwencję w związku z zagrożeniem koranawirusem. W Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie nie ma żadnego płynu do dezynfekcji rąk dla pracowników ani petentów. Pracownicy sami zaopatrują się w płyny, maseczki i rękawiczki. Ale nie wszyscy mieli okazję nabyć. Są przypadki, że pracownice dezynfekują dłonie perfumami. A do tego ta kolejka do kasy… – taki niepokojący głos napłynął do nas z Gryfina.

Około godziny 10 wysłaliśmy do burmistrza Mieczysława Sawaryna zapytanie. Pytaliśmy w imieniu czytelników i urzędników dlaczego na korytarzach UMiG, gdzie gromadzi się najwięcej interesantów, nie ma dozowników ze środkami dezynfekującymi. Odpowiedzi nie otrzymaliśmy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wielbiciel
Wielbiciel 15.03.2020, 20:16
A od kiedy to pan redaktor pracuje w magistracie??? Ja nie wytrzymam ciekawe co jeszcze wymyśli ?? i pewnie tego komentarza nie puści
lucyfer
lucyfer 15.03.2020, 12:15
w imieniu burmistrza i rady udzielam DYSPENSY od płacenia podatków od nieruchomości na podstawie art 32 konstytucji RP oraz uchwały gminy tej co ZWALNIA TZW NOWOOŚIEDLEŃCÓW Z PŁACENIA PODATKÓW NA 10 LAT AH AH AH
Oszukana
Oszukana 15.03.2020, 13:55
To że jedni nie płacą podatków od nieruchomości jest zwykłym draństwem to powinno być zmienione , a pewnie są i tacy co uznaniowo też są zwolnieni albo mają ulgi , reszta niestety pokornie płaci więcej tak jak w tym roku
:))))))))))
:)))))))))) 15.03.2020, 13:03
Hahahaha! Dobre!
Mieszkanka
Mieszkanka 15.03.2020, 08:46
Szanowne panie urzędniczki, nie użalajcie się nad sobą, bo inni też pracują i to w znacznie trudniejszych warunkach. Ogromny szacunek dla pracowników służby zdrowia, ekspedientek w sklepach!!!
do Mieszkanka czyli Paweł
do Mieszkanka czyli Paweł 15.03.2020, 10:18
Przecież one się nie użalają tylko skarża na bezmyślnego pracodawce które jes naraża. A przez można było przenieść płatności na dalszy termin. A przecież mozna było wyznaczyć strefy odstępu klienta od urzędnika. A przecież można było załatwić środki dezynfekujące. Ale jak mamy leniwy tercet to co sie dziwić.
Mieszkanka czyli nie Paweł
Mieszkanka czyli nie Paweł 15.03.2020, 10:39
Co ty pieprzysz? Pracodawca do minimum zlikwidował możliwość ryzyka zarażenia. Od poniedziałku praktycznie zawieszona zostaje obsługa klientów w urzędzie i spółkach
do matura
do matura 15.03.2020, 10:45
Już tak naraził przez ostanie dni, że nie wiadomo czy będzie co traktować.
zły
zły 15.03.2020, 10:44
Czyli ten facet jest burmistrzem TYLKO dla pracowników urzędu i spółek? To po cholerę wyciąga łapę po nasze pieniądze?
sixpack
sixpack 14.03.2020, 20:53
Ale zamknięcie Body na Lagunie to była przesada.
Pikuś
Pikuś 14.03.2020, 17:36
Z tonącego okrętu szczur spier.... pierwszy! Chodził po urzędzie i zacieszał jak głupi sam do siebie. Zobaczył co się dzieje przy kasie, kazał zamknąć i spie....lił!
bosman
bosman 14.03.2020, 20:01
Jak to pzawdziwy szczur!
Heil Donald
Heil Donald 14.03.2020, 16:43
Kiedy tzw. POssłanczka Kotula , zorganizuje MARSZ kobiet przeciwko Zarazie Wirusowej ?? A tak na marginesie !!!gdzie się POdziała POsłanka Kotula ?? Wpadła do KORYTA ???
Wkurzona
Wkurzona 14.03.2020, 19:45
Przestań szczuć, to nie czas na przepychanki polityczne.
Heil Donald
Heil Donald 14.03.2020, 16:14
Przepis na płyn do dezynfekcji to POsiada redaktor Andrzej Sz. 40 % działa natychmiastowo .
sposób
sposób 14.03.2020, 20:02
Ma środek odkażający.
Gryfino
Gryfino 14.03.2020, 14:40
Wy tam a my chcemy obniżek podatków .
Pomysłowy Dobromir
Pomysłowy Dobromir 14.03.2020, 13:41
Powinien wysłać kogoś do sklepu po spirytus i sprawa załatwiona!
@
@ 14.03.2020, 11:05
Panie z gminy to inny sort i pracują w szczególnych warunkach przy korycie .
Rryf
Rryf 14.03.2020, 10:59
Królewny stać was sobie kupić to o co prosicie , Zwykły alkohol 60 procentowy załatwia sprawę a co do maseczek to zwykła przesada . To wstyd co wypisujecie . A co mają powiedzieć panie na kasach w biedronce itp. Jakoś wam nie przeszkadza tłok w kolejkach w sklepie a w gminie brakuje wstyd , wstyd .
urząd
urząd 14.03.2020, 19:48
Ludki zacznijcie myśleś głową a nie emocjami, co stanie się gdy sie okaże że jedna Pani urzędniczka jest zarażona. To będzie tak, zamkną cały urząd wraz z ludżmi w budynku!!!. I tak na 14 dni. To może jednak ograniczenie kontaktów,minimalizacja w postaci zmian, dyżurów.
ktos
ktos 14.03.2020, 10:47
Burmistrz w górach
ja
ja 14.03.2020, 10:49
Dobrze ktosiu, niech dba o siebie. Miejmy nadzieje, że nie dojdzie go tam morowe powietrze.
Gryf
Gryf 14.03.2020, 10:04
W Moryniu to samo . W piatek dostali jeden płyn ktory stał na holu.
różnica
różnica 14.03.2020, 10:08
No to chociaz mieli płyn, a w Gryfinie g...
Hdjd
Hdjd 14.03.2020, 09:19
Tak słabego burmistrza Gryfino nie miało nigdy dotąd
Obywatel
Obywatel 14.03.2020, 10:56
Ale za to masz trzech
fałszywe trio
fałszywe trio 14.03.2020, 10:57
I jeden gorszy od drugiego.
gryfinianka
gryfinianka 14.03.2020, 09:01
To skandal zeby nie wyznaczyć dłuższych terminów i nie załatwić płynów!
Rumpel
Rumpel 14.03.2020, 09:00
Denerwuje mnie to hasło które nic nei znaczy: Energia Międzyodrza
Lambert
Lambert 14.03.2020, 09:05
To powinno być hasło gminy Widuchowa.
Marcin
Marcin 14.03.2020, 08:22
Ludzie powykupywali środki do dezynfekcji i w szpitalach teraz brakuje
odpowiedzialna
odpowiedzialna 15.03.2020, 12:45
Zamawiałam przez internet - doszły , lider w Gryfinie się ogłaszał. - były. Gminę można zamknąć - tak jak sąd. Zdrowie i życie ważniejsze jak podatek czy inne sprawy- bez tego można przetrwać . Zaskakujące jest to ze nie poszedł komunikat do ludności . Skoro gospodarz nie myśli i nie martwi się o nas - BĄDŹMY MĄDRZEJSI I ODPOWIEDZIALNI SAMI ZA SIEBIE I INNYCH.
Lekarz
Lekarz 14.03.2020, 06:56
Przede wszystkim należy zapewnić dostęp do bieżącej i mydła. Płyny i żele do dezynfekcji należy zapewnić tam, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody i mydła.
Rafał
Rafał 14.03.2020, 05:30
Problem z głowy - kasa zamknięta
Ble
Ble 14.03.2020, 02:18
Proszę o informację gdzie jest dostępny płyn do suchej dezynfekcji rąk, w ilości hurtowej, wyślemy do urzędu miasta i zgłosimy zapotrzebowanie!
Kiko
Kiko 14.03.2020, 06:57
Płyny aktualnie niedostępne

Pozostałe