Kilometrowe kolejki do granicy

  • 14.03.2020, 14:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kilometrowe kolejki do granicy
Mnóstwo obywateli Niemiec ruszyło dziś 14 marca 2020 r. do Polski aby zrobić zakupy w przygranicznej strefie. Kupują głównie papierosy, żywność i paliwo. Kilkukilometrowe kolejki aut powstają zarówno po polskiej, jak i po niemieckiej stronie.

Do Osinowa Dolnego od strony Cedyni po południu praktycznie nie można wjechać. Sznur samochodów ciągnie się kilka kilometrów przed miejscowością. Niemcy wracają z zakupów zrobionych w Cedyni i Chojnie.

Podobnie jest po drugiej stronie mostu. Na wjazd do Polski czeka się po 3 godziny. Wszyscy chcą zdążyć zrobić zakupy zanim zostaną zamknięte granice.

-Do domu nie wrócę dzisiaj wcześniej, jak o godz. 21 - 22. Tylu jest Niemców! - mówi nam jeden z właścicieli stoisk na rynku w Osinowie Dolnym.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zaniepokojony
zaniepokojony 20.03.2020, 13:04
Po 6-14 dniach to zacznie wyłazić!
Ustawiajcie się w kolejkach to jest mądra decyzja ?
Ustawiajcie się w kolejkach to jest mądra decyzja ? 14.03.2020, 21:39
Wojsko powinno działać obstawić nie granicę, a sklepy i wydzielać rację żywnościowe z zastosowaniem środków ochrony przed wirusem.
Zabezpieczyć pracowników sklepów przede wszystkim oraz towary , wirus na okaszlanym opakowaniu przeżyje 48h.
maciąg
maciąg 14.03.2020, 21:56
A wojsko to zdrowe?
trzeba być czujnym
trzeba być czujnym 14.03.2020, 20:59
Na przejściu granicznym w Gartz służby nie wpuściły po Polski autokaru. Podczas kontroli sanitarnej autokaru z 44 pasażerami okazało się, że kilka osób ma gorączkę. Temperatura sięgała powyżej 38 st. C, dlatego służby zdecydowały o zawróceniu autokaru. Kierowcy i pasażerom polecono, żeby skontaktowali się z niemieckimi służbami medycznymi. To pierwszy taki przypadek w Zachodniopomorskiem.
Fakt
Fakt 14.03.2020, 22:24
W Gartz nie ma przejścia granicznego.
nawigacja
nawigacja 14.03.2020, 22:43
Bo to nie to Gartz koło Gryfina, tylko koło Świnoujscia.
Zdziwiony
Zdziwiony 14.03.2020, 21:29
Dziwię się bo to ludzie i trzeba im pomóc a nie odsyłać , Niemcy odeślą ich do Włoch a Włosi do Chin.
pub
pub 14.03.2020, 20:04
Ostatni dzień karnawału!
MACHER
MACHER 14.03.2020, 16:32
OstaTnia szansa aby lepsze zakupy zrobić!
Handlarz
Handlarz 14.03.2020, 21:30
Lepszych już nie zrobisz albo będziesz czekał albo w spożywczym kupisz tylko skarpetki
Halo
Halo 14.03.2020, 19:36
Przeciesz sklepow nie zamykaja durniu
wojsko roztawic przed granice
wojsko roztawic przed granice 14.03.2020, 16:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Obywatel
Obywatel 14.03.2020, 15:34
No i przyjadą i zostawia nam tego syfiastego wirusa. Super!!!!
Moher
Moher 14.03.2020, 20:01
Idz do kościoła.. tam święcona woda z kropielnicy zabija każdego wirusa...
Pipi
Pipi 14.03.2020, 20:03
Mysle ze na paradzie lgbt szybciutko wirusa zalatwisz hivkiem
Tak się rozprzestrzenia wirus
Tak się rozprzestrzenia wirus 14.03.2020, 15:31
Kiedy zaczną karać za takie lekkomyślne zachowanie ?
pajak
pajak 14.03.2020, 15:16
niemcy maja gdzies zaraze bo sami nia sa
PAJAK
PAJAK 14.03.2020, 15:15
ALE TE NIEMIASZKI TO SA bURAKI WSTYD,UTRUDNIENIA ZAWSZE ROBILI I BEDA ROBIC
PL
PL 14.03.2020, 21:33
O nas mówią to samo
bywa
bywa 14.03.2020, 22:02
To złe języki.
cudzoziemcow,
cudzoziemcow, 14.03.2020, 15:15
Kur by zapiał barany po co wpuszczaja ich do nas skoro jest zakaz cudzoziemcow
Byłam to wiem.
Byłam to wiem. 14.03.2020, 20:03
A po co polskich cudzoziemców pełno bylo w Gartz w Netto.?? W Schwedzie jeszcze wiecej.
Mieszaniec
Mieszaniec 14.03.2020, 15:10
Gonić Niemców do domu
Lilka
Lilka 14.03.2020, 15:00
Widać jak zarówno po jednej jak i po drugiej stronie realizowane jest hasło "Zostań w domu!"
pajak
pajak 14.03.2020, 15:17
zawsze byli nie profesionalni ,Nie wpuszczac ich zeby zaoszczedzic ryzykuja pandemia

Pozostałe