Historyczne zamknięcie granicy. Zapadła koronakurtyna [FOTO, WIDEO]

  • 15.03.2020, 01:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Historyczne zamknięcie granicy. Zapadła koronakurtyna [FOTO, WIDEO]
O północy z soboty na niedzielę (15 marca 2020 r.) zamknięto dwa przejścia graniczne w powiecie gryfińskim: w Gryfinie-Mescherin i Osinowie Dolnym. Przywrócono kontrolę graniczną m.in. w Krajniku Dolnym. Oficjalnie na 10 dni. Jednak w Chinach ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa zajęło 3 miesiące…

W Krajniku Dolnym czy Kołbaskowie przywrócono kontrolę graniczną osób przekraczających granicę państwową Rzeczypospolitej Polskiej, będącą granicą wewnętrzną strefy Schengen.

Na filmie mamy moment zamknięcia granicy w Osinowie Dolnym o północy w niedzielę 15 marca 2020 r. Zrobili to drogowcy. Przedsięwzięcie nadzorowali Krzysztof Ziętek, kierownik Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie oraz Piotr Bajsarowicz, inspektor z Urzędu Miejskiego w Cedyni.

O zamykaniu granic przed koronawirusem napisaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35775,granice-polski-zamkniete-przed-koronawirusem-co-to-oznacza-dla-naszego-regionu

 

Zapraszamy do obejrzeniu filmu z historycznego momentu zamknięcia polsko-niemieckiej granicy na moście w Osinowie Dolnym 15 marca 2020 r.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (38)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

prosta
prosta 15.03.2020, 17:12
Strasznie symboliczne to zdjęcie.
Stefan
Stefan 15.03.2020, 15:37
Brawo Rejon Dróg w Chojnie!
wu han ah ah aah
wu han ah ah aah 15.03.2020, 15:13
koronawirus sieje spustoszenie własnie rozmontował schengen ah ah aha tylko patrzeć kiedy wyczysci rachunki bankowe obywateli ha aha ah taki zjadliwy ah aha h https://youtu.be/_ksbbC-IKe8
dobre
dobre 15.03.2020, 15:01
koronakurtyna :)))))
olek
olek 15.03.2020, 10:37
Dodać należy, że takiej cenzury i propagandy w publicznej TV (ARD,ZDF..) nie było od czasów goebelsa. Po wprowadzeniu tzw. globalizacji (w zasadzie dla nich najkorzystniejszej) niemiecka polityka nie zajmije się w ogóle gospodarką (bo ta odstawia mafijne metody, vide manipulacje nie tylko koncernu VW w/s, ale również m.in. w sprawie węgla i ochrony środowiska (wyłudzenie w UE dalszego stosowania rakotwórczego glyfozatu na polach..). I w związku z tym, że wszystkich naokoło oszukują (najwięksi oszuści na naszej planecie i chyba nie tylko..), nabijając własną kasę, pozwalają sobie w TV na bezczelne i chamskie opinie o m.in Polsce i Polakach..ITD.
do proklemlowskiego trolla
do proklemlowskiego trolla 15.03.2020, 15:02
Olieg , ty putinowski trollu!
do olo
do olo 15.03.2020, 10:44
Niemiecki ONET cały czas to robi .
olo
olo 15.03.2020, 10:34
W tV niemieckiej w programie ZDF wczoraj wieczorem w wiadomosciach Heute Jurnal prowadzacy Klaus Kleber ironicznie wyrazal sie o przwroceniu kontroli na poskiej granicy. Pytali na ulicy osob przypadkowych ktore nie miaa zielonego pojecia co i dlaczego. Pytal jakiegos specjaliste i ten stwierdzil ze to nic nie da w zahamowaniu epidemii. Po prostu nie da sie sluchac. Kazda okazja nawet zagrozenie zycia jest okazja dla Niemcow aby atakowac i krytykowac Polske.
olo job twoja mat
olo job twoja mat 15.03.2020, 15:04
A proklemlowskie trolle robią swoja robotę aby w takiej chwli skłócić Polaków między sobą i z sąsiadami.
olo
olo 15.03.2020, 10:23
wrescie troche spokoju od tych brudasow
Ja
Ja 15.03.2020, 09:00
A co z Polakami mieszkającymi w Mescherin? Mającymi meldunek tam i w Polsce, czy mogą przechodzić normalnie
Proszę o info.
Marcel
Marcel 15.03.2020, 10:42
Nie jak wrocisz to kwarantanna 14 dni!!!!!!!!!!!
grażka
grażka 15.03.2020, 09:19
Tylko na przejściach, które które są otwarte. W Gryfinie nie przejdą, bo granica tu jest zamknięta.
Kobi
Kobi 15.03.2020, 10:04
Grażka, dobrze mówi, Dlatego musi przez Kołbaskowo, albo przez Krajnik.
keine panik
keine panik 15.03.2020, 09:50
W Rosówku też nie przejdą bo przejście jest zablokowane
niedaleko
niedaleko 15.03.2020, 10:09
Ale w Kołbaskowie przejadą.
CZAKI
CZAKI 15.03.2020, 07:22
Bardzo dobrze że zamknęli granice GRYFINO - MESCHELIN chociaż Niemcy nam nie przywiozą tego wirusa.
Jaro
Jaro 15.03.2020, 09:53
Zamknęli moją ulubioną trasę rowerową !
no
no 15.03.2020, 10:02
Do Niemiec nie masz co jechać, nawet gdyby nie zamknęli. Kichnie na ciebie chory rowerzysta i całą rodzinę rozkładasz.
Aga
Aga 15.03.2020, 08:31
Wystarczy,że wczoraj nawozili.
no
no 15.03.2020, 10:03
Ludzie zrozumcie, że wirus nie ma narodowości! Najeżdżanie na jakąs nację to jakiś analgfabertyzm. CO wy w w gimnazjach biologii nie mieliście?
zakaźnik
zakaźnik 15.03.2020, 01:55
Chyba że do tego wszytkiego przejdzie się jeszcze ODRĘ.

Pozostałe