Dni Gryfina nie są odwołane, ponieważ... nikt ich nie zapowiedział

  • 17.03.2020, 11:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dni Gryfina nie są odwołane, ponieważ... nikt ich nie zapowiedział igryfino (arch.) Rozpoczęcie Dni Gryfina - archiwum
Od stycznia 2020 r. pytaliśmy władze Gryfina co z Dniami Gryfina? W lutym też pytaliśmy. Miały trwać prace nad scenariuszem wydarzeń. Potem urlopy, wyjazdy... I mamy sytuację z koronawirusem. Teraz nikt nie ma głowy, aby zajmować się świętem miasta. Poza tym nie wiadomo jak długo potrwa stan zagrożenia epidemicznego.

Komentarz:

To jedna z nielicznych sytuacji, że opóźnienia w pracach mogą się opłacać.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Al pejczyk
Al pejczyk 22.03.2020, 20:42
Sawaryn to potrafi trzymać człowieka w napięciu, tak na krawędzi krzesła.
siekiera
siekiera 23.03.2020, 09:05
Burmistrz sam jest pewno podminowany.
pytam jako obywatel
pytam jako obywatel 21.03.2020, 21:03
Jakoś to będzie, prawda? – Panie Sawaryn, Panie Nikitiński i Panie Miller. Pożyjemy, zobaczymy? A czy Wy w ogóle jesteście w Gryfinie czy zwialiście z tego miasta na dacze w jakiejś leśnej głuszy?
życiowa dewiza
życiowa dewiza 22.03.2020, 12:57
nicnierobienie ochroną przed wirusem
stratny przez tercet
stratny przez tercet 20.03.2020, 09:56
Duże inwestycje tez nie zostaną odwołane, bo ich nie ma. Poza oczywiscie halą gdzie to właśnie przez gminę są opóźnienia.W tym wypadku lenistwo nie popłaciło.
Minio
Minio 19.03.2020, 22:46
Chociaż raz lenistwo wyszło na dobre.
??
?? 20.03.2020, 00:10
A co niby w tym dobrego?
osobie
osobie 18.03.2020, 18:57
Oj ten pusty wzrok, wołający o odrobinę światła inteligencji.
!!!
!!! 21.03.2020, 10:08
Nikita IQ 80 !!!
80
80 21.03.2020, 12:14
Dużo!
Gryf
Gryf 18.03.2020, 09:30
Po co odwoływać można przenieś na inny termin.
precz z cenzurą w UMiG!
precz z cenzurą w UMiG! 18.03.2020, 09:23
Na profilu miasta i gminy usuwają niektóre komentarze. Czytałem komentarz Andrzeja Hajdasia a teraz już go nie ma.
Andżej
Andżej 22.03.2020, 17:13
Pewnie nigdy go nie było
wicek
wicek 22.03.2020, 17:28
Prawdziwy cenzor z ciebie Tomaszu Młynarczyku.
udowadniaja że potrafią
udowadniaja że potrafią 18.03.2020, 10:14
Pewno cos napisał o leniwym tercecie, a przecież oni nie są leniwi bo usuwają komentarze.
Fakt
Fakt 18.03.2020, 09:36
Trzeba było ocenzurować kartę do głosowania z nazwiskiem Sawaryn
Mieszkanka
Mieszkanka 18.03.2020, 07:59
Zabijcie ta dziure do konca dechami miasto wymarlo i wymrze jeszcze bardziej wladza po raz kolejny pokazala ze licza sie oni nie mieszkancy wstyd inni sie rozwijaja a my cofamy sie strasznie
???
??? 21.03.2020, 10:09
A narciarze z Livigno na kwarantannie ?
zgr
zgr 18.03.2020, 00:42
Koszula powinna wystawać spod mankietów marynarki. Zatem: albo marynarka za duża, albo koszula ma za krótkie rękawy, albo, o zgrozo, koszula z krótkim rękawkiem...
zgr-edo
zgr-edo 18.03.2020, 10:47
Tylko buractwo narzuca swój styl i upodobania innym. Dress code to wymysł tych co wyżej sr... niż Arsch mają.
Przecież tylko przywódcy małego miasteczka, tu urudzeni, wybrani przez miejscową społeczność, którzy aby wzbudzić swoją sympatię, nie powinni się specjalnie wyróżniać i zgrywać kogoś lepszego.
Krótka koszulka pod marynarką w czasie upałów , stwarza komfort termiczny dla osób którzy napiętnowani przez idiotów muszą zgrywać
dostojników. Człowiek czysty, pachnący, schludnie ubrany, a jednak
kartoflanej szlachcie których przodkowie na bosaka albo w gumiakach ganiali, bardzo to przeszkadza. Garnitur to jak mundur, wyrazy współczucia dla tych co muszą go ze względu na swoją pracę, nosić przez cały dzień, a szczególnie latem przy temperaturach do 40 stopni C w cieniu.
Można mieć prenensje do burmistrzów, ale czepiać się ubioru, jego wyglądu, upodobań kulinarnych , to już nie draństwo, ale zwykłe skór...
burza
burza 18.03.2020, 12:15
Ty się gościu ogarnij, bo może przyjdą do urzędu prosto z pola? osoba publiczna MA obowiązek mieć odp ubiór do sytuacji i tu nie chodzi o dress code. Teraz jest wybór dla panów na 4 pory roku,nie wiem czy wiesz,ale są garnitury nawet letnie i w różnych kolorach,nie musi być czarny
Wstyd mi za takch facetów jak Ty.
zgr-edo
zgr-edo 18.03.2020, 12:42
Tutaj gdzie mieszkam, nawet prezydent miasta z tytułem profesorskim, idzie do urzędu prosto z pola.
Jak chcecie malowanego burmistrza, to sobie jakiego geja wybierzcie na ten urząd.. Panowie o tej orientacji dbają o swój wygląd i ubiór.
Zauważ, że burmistrz to kawał chłopa , zakup garnituru to nie byle wyczyn. Bieganie po sklepach za ciuchami, butami, krawatami, koszulami to coś okropnego, w dodatku stresujace jak są tylko rozmiary dla zabiedzonych z metra ciętych.
burza
burza 18.03.2020, 14:16
Nie, no dawno tak się nie uśmiałam jak dziś,bo
- burmistrz nie należy do biednych,ani takich,którzy mają rodzinę na utrzymaniu i liczą złotówki
- fakt, figura i wzrost raczej nietypowe,dobrego krawca polecam,nie gotowe garnitury
- nie wiem jakiej orientacji jest burmistrz, (?) ale powinien dbać o swój wizerunek jako mężczyzna i burmistrz , " jak cię widzą, tak cię piszą" to tyle

zgr-edo
zgr-edo 18.03.2020, 20:04
Czytajac Twój wpis, z pobłażaniem uśmiechałem się pod nosem . Ale masz prawo do swojego zdania. Ja mam zdecydowanie inne.
Burmistrzowi od małego pieniędzy nie brakowało, ale nigdy nie zgrywał kogoś lepszego i nie wyróżniał sie z tłumu / no chyba ,że wzrostem/. Jak dla mnie jego wygląd jest raczej typowy. Nie wiem jakich tam w Gryfinie macie krawców, bo mistrz Zalewski i Famulski już dawno nie żyją, a jeździć za krawcem to marnowanie czasu. Wydaje mi sie , że na szczęście, wiekszość ludzi, wyznaje jednak zasadę, że ' nie szata zdobi człowieka'. kolorowych snów !
Pp
Pp 18.03.2020, 21:11
Mietek ( zgr-edo) daj spokój, (burza), to cholernie inteligentna babka, nie wysilaj się, ona wie co pisze.
zgr-edo
zgr-edo 19.03.2020, 07:39
Macierewicz, Pawłowicz, Dzięga, to też inteligenci. Tyle,że inaczej. Nie można kogoś oceniać tylko dlatego ,że nie lubi zaciśnietych pod szyją krawatów, zapoconych koszul z długimi rękawami, czy też nosi skarpetki do sandałów, bo nie lubi zapoconych, brudnych nóg i chroni stopy przed urazami, grzybicą czy krwiożerczymi owadami. W pewnym wieku przychodzi refleksja , że od wygladu ważniejsze jest zdrowie , wygoda i swoboda. Skoro tak wybitna postać polskiej polityki jak Jarkacz, nie zwraca uwagi na wyglad, ma poklask i posłuch wśród większości Polaków, więc czepianie się gryfińskiego burmistrza, musi być wynikiem zawiści albo zemstą odrzuconej, zmanierowanej i sfiksowanej na punkcie wygladu, nawiedzonej pudernicy.
https://facet.onet.pl/styl/dla…
@
@ 19.03.2020, 10:43
Zgr- edo tak o kobietach pisze tylko zwyczajny cham
confetti
confetti 19.03.2020, 10:02
Ty "piekny inaczej" uważasz,że jesteś pępkiem swojej wsi i wszystkie kobiety,które Cię krytykują to są te odrzucone i nawiedzone pudernice ? Widzę,że ktoś Ci strzelił gola w Twije EGO haaaaa jesteś hipochondrykiem?
Siedź w domku niemoto i chroń się przed chorobami.
swobodna lekkość bytu
swobodna lekkość bytu 18.03.2020, 07:56
Do zgr , stawiam na najgorszą opcję , koszula z krótkim rękawem , czarny garnitur na ciepły dzień i za długie ręce
Zwiewka
Zwiewka 17.03.2020, 20:39
Przechulają te pieniądze!
Zwolak
Zwolak 17.03.2020, 20:16
Nasz burmistrz jest najlepszy dzięki nie mu dostałem prace w ZEDO i jestem kierownikiem wreście mnie doceniono.
Fakt
Fakt 18.03.2020, 09:29
Żonkę też przytulili
do fakt
do fakt 18.03.2020, 12:17
Z tym wykształceniem? Chyba jako sprzątaczkę.
Zwoley
Zwoley 17.03.2020, 19:40
Zamiast Dni Gryfina, ponieważ czasy świetności już minęły. Lepiej wybudować kilka metrów chodnika.
Levy
Levy 17.03.2020, 20:38
Zwoley maz mentalność prostego chłopa. Niech zgadnę, jesteś prosty chłop ze wsi w s..pie był g... widział.
Pravy
Pravy 18.03.2020, 09:31
lepiej być prostym chłopem ze wsi,niż gnidą
Gość
Gość 17.03.2020, 18:17
To już nic nie będzie w tej dużej wiosce ? brawo Panie Burmistrzu ???
pilm
pilm 17.03.2020, 20:17
No specjalnie dla ciebie, koronowirus party zorganizujemy. Gościu.
majówka w Alpach
majówka w Alpach 17.03.2020, 15:34
Braow lenie!

Nareszcie zrobili coś co nikogo nie dziwi
Andrzej
Andrzej 17.03.2020, 15:31
Kiedy zamkną te duże firmy w powiecie? Zalando, Fliegel, Komandor..... Tylko zysk prezesów się liczy? Trzeba czekać na tragedię a potem będą przepraszać? Skandal!
Fakt
Fakt 18.03.2020, 09:34
Ty będziesz płacił ludziom,by mieli za co żyć?Jestem za!
też Andrzej
też Andrzej 17.03.2020, 19:20
Ktoś z podatków musi utrzymywać te potężne obciążenia koronawirusem.
Knagulec
Knagulec 17.03.2020, 13:41
To leniwcy
przykre
przykre 17.03.2020, 13:35
Racja, nikt nie zapowiedział, nie by o nawet wyznaczonego terminu.
  bedzie geyowsko ha ah ah
bedzie geyowsko ha ah ah 17.03.2020, 13:34
mnietek zrobi alpejska wioske z kwarantanna ha ha ah https://youtu.be/q1v5gEepnGA
buhahaha
buhahaha 17.03.2020, 12:37
Bo może nie zdążą wrócić z nart :)))))))
Kononowicz
Kononowicz 17.03.2020, 12:27
Teraz już nic nie będzie!

Pozostałe