Centrum Gryfina niestety tętni życiem - pisze zaniepokojony czytelnik

  • 20.03.2020, 12:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Centrum Gryfina niestety tętni życiem - pisze zaniepokojony czytelnik
Zaniepokojony czytelnik pisze o braku odpowiednich zabezpieczeń w niektórych sklepach. Zwraca też uwagę na brak odległości między klientami w kolejce. O procedury zapytaliśmy właściciela sklepu... Do tego zdaniem mieszkańca "centrum Gryfina tętni życiem". -Nie widać żeby było mniej aut czy ludzi na mieście. Apeluję o rozsądek! Zdjęcie przesyłam w załączniku - pisze czytelnik.

Zdjęcie prezentujemy. Zostało zrobione dziś przed południem, 20 marca 2020 r. 

Jeśli chcecie wiedzieć, jakie są nasze spostrzeżenia dotyczące ruchu w Gryfinie?- zapraszamy do fotogalerii tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35848,gryfino-ma-obawy-przed-koronawirusem-zagrozenie-czuje-sie-na-ulicy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pssst
pssst 23.03.2020, 20:47
Zobaczcie, ze przywilej zostania w domu przysługuje jedynie nielicznym osobom. Cała reszta tłoczy się w pracowniczych autobusach, niezależnie od tego, czy ryzykują swoje zdrowie i życie.
boję się :(
boję się :( 23.03.2020, 11:51
Co tam ulice,wystarczy że granice nasze są zamknięte na niby,kierowcy jadący z Niemiec tylko pokazują zaświadczenie że pracują i nie mają mierzonej temperatury,nie przechodzą kwarantanny,pytam kto jest za to odpowiedzialny ???????????????????????????????? po co były zamykane :(:(:(:(:(:(
orzesz
orzesz 22.03.2020, 19:04
To nie jest panika tylko realnie zacznijcie myśleć. ..a statystyki jak ktoś mądry inteligentny wie to nie są do końca mówione. ..więc jak strzelą pozniej to kopary poopadają...tymbardziej lepiej zapobiegać...i myśleć o innych a nie tylko obsobie w tym mieście to sami egoiści
z okna
z okna 21.03.2020, 09:41
Oj nie tętni życie, I samo zdjecie o tym świadczy. Jednak to jest centrum i zupełnie pusto tu prawie nigdy nie ma.
ja
ja 22.03.2020, 09:02
Bez paniki .Wiosna idzie panie sierżancie.
koszyk
koszyk 21.03.2020, 09:26
Będzie źle moim zdaniem. Dzieci sąsiada spotykają się w najlepsze ze swoimi kolegami. W *** wszystko mają KARY MAKSYMALNE POWINNY BYĆ. KOLEJNA SĄSIADKA BABCIA KOLEJNY DZIEŃ OPIEKUJE SIĘ WNUCZKAMI I WSZYSCY MAJĄ WSZYSTKICH W D U P I E. SZOK
K.
K. 21.03.2020, 09:25
Człowiek niczego nieświadomy potem jedzie z winda z osoba ktora jest na kwarantannie bo chciała fo sklepu a ta druga osoba nic nie wie bo przecież na czole nie ma napisane i wez tu sie nie martw
Emerytka
Emerytka 20.03.2020, 21:43
Panie Czytelniku. Siedż pan w domu i panikuj. Nie wychylaj się z okna i z balkonu bo nie zachowasz odległości od sąsiada. Pan minister zalecił spacery, a że trzeba też coś jeść to przy okazji do sklepu.
Janusz
Janusz 20.03.2020, 22:45
I pić 40+

wieszcz
wieszcz 21.03.2020, 00:04
Wszystko co wymieniliście pani Emerytko i panie Januszu doprowadzi was do zguby!
diana
diana 20.03.2020, 20:44
A Zalando, Amazon, przecież tam jest prawdziwa wylęgarnia. U nas dopiero to się zaczeło, az strach pomyśleć co będzie dalej...
To fakty
To fakty 20.03.2020, 22:43
Wylęgarnia to kościoły i Defender 2020.
zraz
zraz 21.03.2020, 00:06
Ani na kościoły (które przecież prawie nie działają) ani na Defendera nie ma dowodów, więc po co ta głupia gadka. Jesteśż proklemlowskim trollem czy pozytecznym idiotą.
Goblin
Goblin 20.03.2020, 20:00
Program uwaga tvn godz.20. Jak staruchy szwedaja sie po sklepach z nudow.
Aro
Aro 20.03.2020, 18:53
Ale przecież sam wasz WIELKI PREZEZ KACZYŃSKI jeździ sobie na wycieczki do Krakowa i ma wszystko w d..Mamy głodować... A Ty koło jak się nudzisz to wysyp sobie kasze i licz ziarenka...
Fakt
Fakt 20.03.2020, 17:57
Zgadzam się. W kolejkach ludzie nie umią sie zachować... Dyskusje, brak bezpiecznego odstępu. Tak jakby nie rozumieli co to jest droga kropelkowa i mówienie tez do niej należy.
rzeczywistość
rzeczywistość 20.03.2020, 19:13
a co z tymi deb.. ,którzy mimo oznak choroby idą do pracy? dorośli ludzie...
Czujna
Czujna 20.03.2020, 17:48
W lubanowie modra soltysowa sprzatala z innymi plac zabaw
Przed pracą
Przed pracą 20.03.2020, 15:41
Zgadzam się. W splepach jedna kasa obsluguje klientów a staruchów pełno. Nie moza kupić sniadania do pracy!
Starucha
Starucha 20.03.2020, 20:00
Nie wyrażaj się tak pogardliwie o starszych osobach.A jakbyś myślał, do czego zachęcam, to śniadanie zrobiłbyś w domu
To nie czas na przechadzki po sklepach. Życzę zdrowia.
Do staruchy
Do staruchy 21.03.2020, 18:19
No wlasnie przechadzki. Jak przychodnie zamkneli i szwendacie sie po sklepach
adam
adam 20.03.2020, 19:09
dokładnie jakby nie zdawali sobie sprawy z zagrożenia, tragedia
Emerytka
Emerytka 20.03.2020, 16:57
Zapamiętaj sobie ,że Ty też będziesz stary i co wtedy eutanazja?
Tomek
Tomek 20.03.2020, 19:12
Rano jest was pełno w sklepach. Brak odstepu jak w kosciele i to wysypywanie drobnych na rękę Pani sobie wybierze.
staruch
staruch 20.03.2020, 16:04
To co? Eutanazję proponujesz?
POKO kaput
POKO kaput 20.03.2020, 14:37
Zaniepokojony czytelnik pisze o braku odpowiednich zabezpieczeń w niektórych sklepach. Zwraca też uwagę na brak odległości między klientami w kolejce.---------------------- Andrzeju SZ. czytelniku , Toż Ty jesteś tak zakonserwowany 40 % że Nie boj !!!
Yfjh
Yfjh 20.03.2020, 14:06
Głupi artykuł a co mają zrobić ludzie pracują żeby żyć bez pracy nie ma życia
...
... 20.03.2020, 14:03
A w Krzywinie cała Rada Solecka daje przykład mieszkańcom i łamie zasady kwarantanny.
Sprzątają plac obok Kościoła. Brawo
Do przemyślenia
Do przemyślenia 20.03.2020, 18:02
Któryś z biskupów głosił, ze wirus kościół omija.. .Ze to zaraza na niewierzacych. Ale się pomylił... bo księża też zarazeni.. Chyba że może byli niewierzący,??
To jest Apokalipsa wprowadzona przez rząd.
To jest Apokalipsa wprowadzona przez rząd. 20.03.2020, 13:54
Leniwy czytelniku, któremu nic się nie podoba czyli malkontencie ! Pracujemy na ciebie i na to państwo ! My ludzie, obywatele tego państwa pracujemy, wytwarzamy PKB i nie pozwalamy wam umrzeć z biedy i głodu. Mam nadzieję, że PiS nie doprowadzi nas do totalnej ruiny. Choć kto wie ? Jesteśmy tego blisko.. Chiny wprowadziły restrykcje w jednej kilkunastomilionowej prowincji Hubei z 10 milionowym miastem WUHAN. To jeden procent ludności i jeszcze mniejszy udział powierzchni. Polska zrobiła to w całym państwie. Kryzys jest nieunikniony. Umierają setki ludzi pozbawione lub z ograniczonym dostępem do służby zdrowia. Przychodnie w zasadzie nie przyjmują, szpitale też. Nie leczy się ciężkich chorób, nie prowadzi się operacji. To tysiące ofiar. A Defender 2020 trwa. - tra la la la w najlepsze.
Przeżyjemy i koronawirusa. Taka jest ludzkość i ewolucja. Oczywiście nie…
Przeżyjemy i koronawirusa. Taka jest ludzkość i ewolucja. Oczywiście nie wszyscy. 20.03.2020, 16:07
Dlaczego minusujecie wieszcza apokalipsy ?! Przecież to prawda. Magazyny puste. A ile jeszcze ma trwać ten stan ? Kwartał ? Rok ? Czarno to widzę i idę zrobić zakupy i zapasy , których nie zrobiłem do tej pory. Zapasy muszą być bo to wręcz obowiązek przy kwarantannie i izolacji a w magazynach pustki. Ktoś ten makaron, dżem, wędlinę, konserwy musi wyprodukować. Czy nawet po paczkować i dowieźć jak ziemniaki, kaszę itd. A kobiety w domach na opiece. Codziennie komunikaty o zamykanych zakładach. Ludzie na kwarantannie. Makabra. Na leki czekam drugi tydzień bo tak działa przychodnia. Dobrze, że poszedłem po receptę dwa tygodnie wcześniej. Ciekawe czy będą w aptece ? Szpitale nie przyjmują tak jak i lekarze specjaliści. Operacje odwołane. Ludzie umierają ale nie na koronawirusa. Rząd zapowiada dodruk pieniędzy. Będzie hiperinflacja aby zaspokoić popyt przy znacznie zmniejszonej produkcji. A w stanie wojennym po pierwszym szoku też się zaroiło. Studenci pojechali na studia a dzieci poszły do szkół. Spoko ! Znowu do tańca ktoś zagra nam, może już. Za dzień, za dwa. za noc za trzy choć nie dziś. Za noc za dzień doczekasz się wstanie świt. https://www.youtube.com/watch?…
Filemon
Filemon 20.03.2020, 14:09
Nic dziwnego, że brakuje, robionych na spirytusie, środków do odkażania gdy jeden czy drugi " PRACUJĄCY NA TO PAŃSTWO " nawali się BO TANIEJ, a potem produkuje swoje wizje na igryfino. Apokalipsa Qwq, apokalipsa !!
lepiej
lepiej 20.03.2020, 14:08
Tylko się nie zapracuj i zapolitykuj na śmierć...
Fakt
Fakt 20.03.2020, 14:05
Nie jesteś fake news tylko *** leming
Gryfinianka
Gryfinianka 20.03.2020, 13:39
A najwięcej jest uczniów szkół bo przecież feerie mają, a więc rowerek piwko pod sklepem i tak cały dzień do późnego wieczoru. Na rowerkach panowie przygotowujący się do egzaminów. Powinien być zakaz wychodzenia z domu!
Piotr
Piotr 20.03.2020, 14:09
Policja powinna to ogarnąć jakoś
Pytam
Pytam 21.03.2020, 07:50
A policje kto ogarnie? Co bedzie jak sluzby sie poloza, przeciez panstwo w takim stanie zaniedbania dlugo nie pociagnie, zacznijcie sluchac co mowia lekarze,pielegniarki ...
aaaa
aaaa 20.03.2020, 17:59
Moim zdanie nauczyciela, zamiast robić sobie dodatkowe ferie powinni przez 8 godzin pracować. Chodzić po ulicy i miejscach zbiórek i gonić to tatałajstwo jak nie mają rodziców. Kiedyś były trójki klasowe i po południu żaden gówniarz się na ulicy nie pojawił o zmroku.
Pacyfka
Pacyfka 20.03.2020, 16:09
Najlepiej pałami. Cha, cha, cha.
Banie
Banie 20.03.2020, 13:32
W Babinku wywieźli jednego typa na kogutach i odkazali mieszkanie.. czemu wszyscy o tym milczą. Jestem z sąsiedniej wioski i mam nadzieję że to do nas się nie przeniesie
Lubanowo obok babinka
Lubanowo obok babinka 20.03.2020, 14:19
Cała rodzina pracowała za granicą i teraz co? Każdy się trzęsie ze do sklepów chodzili zakazeni
Typie z Bani
Typie z Bani 20.03.2020, 13:44
Przeniesie się na pewno miejmy nadzieję że część łóżek szpitalnych i respiratorów będzie wolna
Masakra
Masakra 20.03.2020, 13:17
Wiesz co czytelniku, a co Ty to ileś w samym centrum miasta z aparatem? Ile godzin musiałeś tam stać żeby dorwac grupkę ludzi wysiadającyvh z autobusu?

Pozostałe