Co się tam stało?

  • 21.03.2020, 12:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co się tam stało?
-Sprawdźcie, co się dzieje na Iwaszkiewicza. Przyjechała karetka i zabrała kobietę. Jest też policja. Czy to akcja związana z koronawirusem? – pytała nas czytelniczka. Mamy odpowiedzi służb.

Do zdarzenia doszło rano 20 marca 2020 r. 

-Zgłoszenie dotyczyło kobiety, której stan zdrowia nagle się pogorszył. Niestety ze względu na ochronę praw pacjentki nie mogę udzielić więcej szczegółowych informacji. Było to jednak standardowe zgłoszenie, bez wątku kryminalnego – informuje nas Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego ze Szczecin w Szczecinie.

W tej sprawie informacji udzielił nam także rzecznik powiatowej policji.

-Na ul. Iwaszkiewicza funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zostali wezwani do interwencji domowej. Natomiast ze względu na stan zdrowia osoby, w stosunku do której wezwano służby, nie udzielamy więcej informacji. Dodam od razu, że nie chodzi tutaj o koronawirusa - informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bruno
Bruno 22.03.2020, 18:06
Trzeba się przyzwyczaić do takich akcji bo będzie ich coraz więcej. Ale tym razem może dotyczyć koronawirusa.
przyjaciel
przyjaciel 21.03.2020, 21:29
Brawo Michał W końcu otworzyły Ci się oczy
Tata
Tata 21.03.2020, 19:03
Brawo.
Super .
Polska
Polska 21.03.2020, 15:24
...Zauważyłem, że przy okazji tego nieszczęścia wzmogła się propaganda trolli i gawnojedów pogrobowców komuny, którzy pewnie też wspierani są przez towarzyszy ze wschodu ! W swoich wpisach bagatelizują zagrożenie (bo im więcej ludzi się zarazi, to dla nich będzie lepiej), oraz demonizują sytuację wieszcząc apokalipsę gospodarki. A jest to w sytuacji kiedy jakoś dajemy sobie radę ! Uważam, że my Polacy jesteśmy wspaniałym narodem i nie z takimi zagrożeniami na przestrzeni wieków sobie poradziliśmy..!
Ewa
Ewa 21.03.2020, 15:15
Teraz na każde wezwanie konfidenta bedzą wzywane służby? Co za wścibski narod że trza aż pisać w necie że coś tam u kogoś.
Serafin
Serafin 22.03.2020, 18:07
Kłótnie domowe nie dotyczą tylko jednego domu. Zwłaszcza jak jest to blok!
żbik
żbik 21.03.2020, 14:43
Ja widziałem lepszy numer.Wczoraj do Biedronki na górce przyszedł facet w gumowych rękawiczkach,zrobił zakupy i stanął do kasy.Kiedy przyszła jego kolej na płacenie za zakupy ściągnął rękawiczki,wyjął z portfela pieniądze,zapłacił wziął i schował wydaną resztę do portfela założył powtórnie rękawiczki wziął zakupy i wyszedł.Ludzie już się pod nosem uśmiechali kiedy miał problem ze ściągnięciem gumowych rękawiczek.Nawet Ukrainiec na kasie się uśmiechnął.
Ciemnogród pałą nie trzepniesz nie zrozumie
Ciemnogród pałą nie trzepniesz nie zrozumie 21.03.2020, 18:41
A ty byłeś w sklepie więc zbyt mądry nie jesteś
kwert
kwert 21.03.2020, 13:27
Czyli co? Pobili się?
Czytelniczka
Czytelniczka 21.03.2020, 13:21
To teraz do każdego u kogo będzie pogotowie to będzie podejrzenie, ze jest chory?
oki
oki 21.03.2020, 13:25
Nie podejrzenie, tylko pewność. Przecież do zdrowych nie przyjeżdżają.
mieszkanka
mieszkanka 21.03.2020, 13:14
Gdzie na iwaszkiewicza w którym bloku ?
hm
hm 21.03.2020, 13:10
Ludzie, przestańcie...

Pozostałe