Mieszkowice w erze koronawirusa. Ciekawe zjawisko w lasach

  • 21.03.2020, 23:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mieszkowice w erze koronawirusa. Ciekawe zjawisko w lasach
Dwa razy odwiedziliśmy Mieszkowice. Raz w piątek późnym popołudniem i w sobotę w godzinach popołudniowych. Widać, że mieszkańcy wzięli sobie do serca ograniczenia związane z epidemią koronawirusa.

Ku pokrzepieniu serc prezentujemy fotorelację. Jasne, "słoneczne zdjęcia" są z słonecznej soboty. Te ciemniejsze z pochmurnego piątku. Na jednych i drugich mały ruch samochodów i nieliczni piesi. 

Co ciekawe  w słoneczną, ale zimną sobotę dało się zauważyć wielu spacerujących po okolicznych lasach. A na Ziemi Mieszkowickiej lasów dostatek, więc tłoku i związanego z tym zagrożenia koranawirusem nie było.

Zapraszamy do fotogalerii

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (99)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bert
Bert 23.03.2020, 09:38
Jest sucho i zaraz będzie zakaz wchodzenia do lasu!
smutna konstatacja
smutna konstatacja 22.03.2020, 17:50
Wracamy do korzeni - chowamy sie po lasach. Obyśmy tam nie musieli zostac na dłużej...
Wasz Pan
Wasz Pan 22.03.2020, 15:33
Apel do mieszkowickich "dam i paniusiów" myjcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny poza tym jak przechodzicie obok mnie to czuje sie jak na kutrze rybackim
sushi
sushi 22.03.2020, 21:44
Może kolega pomylił zapachy ryby ze starymi jajkami a wystarczy trochę wody i mydła I ptaki wam nie odlecą Łatwo pisać o innych , ale nie o sobie
bliski
bliski 22.03.2020, 12:54
Każdy chce trochę powietrza łyknąć w samotności lub z bliskimi, z którymi i tak przebywa pod jednym dachem
Mieszkanka
Mieszkanka 22.03.2020, 10:55
To że mamy rękawiczki na dłoniach to super nie wszyscy i taka sugestia to że mamy ochronione dłonie to nie zwalnia o odstępie w biedronce czy dzino bo tłumy jeden przy drugim a tyle się mówi o odstępie i zero przestrzegania zasad.W dino widziałam wprowadzone są zasady przy kasie odstęp.
Irena
Irena 22.03.2020, 11:59
Też to zauważyłam i boję się kupować pieczywa niepakowanego.
pi
pi 22.03.2020, 12:42
Ja tam bułki wsadzam do piekarnika i po ponad 60 stopniach żaden koronawirus nie ma szans. I jakie dobre pieczywko ciepłe!
corona
corona 22.03.2020, 10:28
A kiedy sesja i wręczanie dyplomów przez burmistrza?
Andrzej
Andrzej 22.03.2020, 17:50
Może już zmądrzał?
ABC
ABC 22.03.2020, 07:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

bywalec
bywalec 22.03.2020, 06:57
Redaktorku,pod Akwarium zawsze tłoczno
łapówka
łapówka 22.03.2020, 10:25
Tylko ryba nie bierze!
wiadomo
wiadomo 22.03.2020, 02:23
Bo z wirusem nie ma żartów!
klisza
klisza 22.03.2020, 17:51
Chyba niestety nie wszyscy mają tego świadomość.
kokot
kokot 22.03.2020, 02:16
W lasach to kryją się partyzanci ;-)
Grasanci
Grasanci 22.03.2020, 10:20
Wyklęci

Pozostałe