Ciesz się BEZPIECZNIE naturą w czasach zagrożenia koronawirusem

  • 22.03.2020, 19:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ciesz się BEZPIECZNIE naturą w czasach zagrożenia koronawirusem fot. czytelnik igryfino
W nedzielne popołudnie na parkingu w Nowym Czarnowie tłok. Wiele osób pragnie odpocząć na łonie natury i wybrało się do lasu. Tymczasem ze względu na zagrożenie koronawirusem Lasy Państwowe przypominają: zachowujmy się odpowiedzianie!
Zakaz wstępu do lasu został wprowadzony jedynie w jednostkach RDLP w Krakowie. Czyli kilkunastu z 430 w całej Polsce. Pozostałe nadleśnictwa na dzisiaj takich kroków nie podjęły.
 
Jak informują Lasy Państwowe, w niektórych miejscach, o dużym natężeniu ruchu turystycznego, mogły zostać zamknięte parkingi w celu ograniczenia prawdopodobieństwa dużych skupisk ludzi w jednym miejscu.
 
-Sytuacja związana ze stanem epidemii jest dynamiczna i jeśli rząd wyda dyspozycje ws. ograniczenia ruchu w przestrzeni publicznej na pewno się do nich zastosujemy.
Tymczasem, wspólnie ze służbami sanitarnymi APELUJEMY zachowajcie się odpowiedzialnie i najlepiej zostańcie w domu, jeśli jednak zdecydujecie się na wyjście, zastosujcie się do zasad z grafiki - informuje dyrekcja Lasów Państwowych.
 
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Schutzengel
Schutzengel 23.03.2020, 14:42
Sauron ma całkowitą rację ! UE to siedlisko zła, powstrzymywane w swych działaniach przez dzielnych i odważnych eurodeputowanych ze Zjednoczonej prawicy pod sztandarem PiS. . Bóg nas ocali tak jak przed I i II wojną światową, okupacja,eksterminacją w Auschwitz, Żydów przed holokaustem i potem pogromami. To dzięki Bogu i świętemu KK, NSZ, Powstańcom Warszawskim ,PiS, i IPN , Szczecin i Pomorze Zachodnie wróciły do macierzy, a teraz kłamcy mówią , że to sowieci zrobili. Trzeba zakazać gender i mordowania tysięcy ludzi podczas samogwałtów i stosunków seksualnych nie służących prokreacji. Tylko PiS zapewnia nam powstanie państwa teokratycznego, zaprzestania prześladowania duchownych i katolików przez grzesznych innowierców, ateuszy i innych sodomitów. Tak nam dopomóż Bóg !
Moi drodzy bracia w wierze, słuchajcie swojego pasterza na urzędzie arcybiskupa, nie ufajcie sługom szatana ! Kupujcie na na plebaniach i pijcie Wodę Święconą. Amen
https://www.tygodnikpowszechny…
do zdrajcy
do zdrajcy 23.03.2020, 15:11
Czyli jesteś pozytecznym idiota któremu pasuje propaganda rozprzestrzeniania przez proputinowskich trolli.
Schutzengel
Schutzengel 24.03.2020, 09:06
Jesteś typowym przykładem kato- kaczego porażenia mózgowego. Takim robotem z kiepskim programem, pozbawionym samodzielnego, racjonalnego myślenia.
jajec
jajec 23.03.2020, 12:10
Ale żeś się Andrzej do tego parkingu przyczepił.To już kolejny artykuł o nim.Ludzie wszędzie parkują i wszędzie chodzą i do krzywego lasu i do prostego lasu i na zakupy.Poza tym większość samochodów z tego parkingu należy do ludzi mieszkających w bloku obok.Więc w czym problem?
problem z czytaniem jajec, a konkretnie z rozumieniem
problem z czytaniem jajec, a konkretnie z rozumieniem 23.03.2020, 15:12
Cóż, niewiele zrozumiałe ż z tego co przeczytałeś. Ale co tam...
kawka
kawka 23.03.2020, 11:32
UNIA w obecnym kształcie to iluzja zgubionych w rzeczywistości politykierów, która okazała w obliczu zarówno emigracji afro-azjatów jak i pandemii okazała się całkowicie niewydolna. Żeby Unia przetrwała po okresie pandemii powinna zostać głęboko zreformowana w kierunku powrotu od jej korzeni t.j do Unii gospodarczej narodowych państw Europy.
Marusia
Marusia 23.03.2020, 15:17
A goowno was to kawka w Moskwie interesuje. Martwcie się swoimi problemami.
Sauron
Sauron 23.03.2020, 10:42
.. tak, czy siak UE w tym wymiarze w jakim siebie widzi i jaki przekaz o sobie ''puszcza w eter'' JEST FIKCJĄ ... ale to było od początku widoczne ... UE ma zgoła inne idee i plany co do swojego istniena ... nie mają one jednak nic wspólego z solidarnością w stosunku do panstw członkowskich ... a nawet z samym określeniem ''UNIA'' ... GŁÓWNYM, A W ZASADZIE JEDYNYM CELEM UE JEST ''WTŁOCZENIE'' WE WSZYSTKICH KRAJACH CZŁONKOWSKICH IDEOLOGII GENDER, POŁĄCZONEJ Z EKO-IDEOLOGIĄ ... a czym są i jedno i drugie, to juz jasno widać ... TAK FAKTYCZNIE TO UE JEST IDEĄ FIX ... i oby kiedy wrócimy do jako-takiej ''normalności'' wszstkie panstwa odrzuciły te wszystkie chore i niebezpieczne idee ...
kawka
kawka 23.03.2020, 11:35
całe szczęście że nie rządzą platfusy bo oni to by niemiaszkom oddali żywność leki i medyczne środki ochrony a ryży dostał by w prezencie od kacapów willę obok ćwiary w Kaziku
wykrywacz proklemlowskich trolli
wykrywacz proklemlowskich trolli 23.03.2020, 10:52
Widać panowie trolle z Kremla wojnę ideologoiczną prowadzicie. Naprawde sądzicie, że uda wam się obrzydzić Unię? Naprawde sądzicie, że ktoś wolałby byc w sytuacjio Ukrainy czy Białorusi?
Sauron zaden troll
Sauron zaden troll 23.03.2020, 11:03
Gdzie ta unia w obliczu choroby?kazde panstwa narodowe podejmuja decyzje samodzielnie trolli z moskwy jak tyle masz tylko do napisania...nadszedl wlasnie nowy pozadek swiata
wykrywacz proklemlowskich trolli
wykrywacz proklemlowskich trolli 23.03.2020, 11:20
Naprawdę sądzisz, że jesteś bystry, a my Polacy damy się nabrać na ideologiczną pakę? To poczytaj to co bezmyślnie wklejasz duraku.
Sauron
Sauron 23.03.2020, 10:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zniesmaczona
zniesmaczona 23.03.2020, 15:18
Przecież to są fake newsy z e wschodu. Dlaczego nei usuwacie tego trolla zzza wschodniej granicy?
gzik
gzik 23.03.2020, 09:36
Chory, ale zanim wyjdziesz w naturę to ile osób zarazisz? Ja bym się zastanowił.
Hary
Hary 22.03.2020, 21:38
A co z dzielnicami zamknietymi jak w Szwecji w Niemczech gdzie przejeli Araby tam gdzie Policja boji sie zanurzyc nosa?to jest problem z Wirusem .
kolba do obrobienia
kolba do obrobienia 22.03.2020, 22:01
Czekamy, czekamy, a dla takich słodziaków jak ty nasza dzielnica zawsze jest otwarta
Hary
Hary 22.03.2020, 23:17
Moge twoja mamuske na loda zaprosic niech swinka wie.co to kolba lalusiu
Hary
Hary 22.03.2020, 20:00
Wirus szaleje,nie wybiera,a u nas palanteria opozycyjna zamiast rękawy zakasać i wziąć się do roboty,to tylko mają jeden problem wybory..a wiadomo to jeden z drugim oszołomie,czy przeżyjesz do wyborów..Kosiniak mało jaja nie zniesie,Kidawa coś przymilkła,ale tej miernocie wydawało się chyba,że już jest prezy(dętką i zarządza całym krajem ze sztabu kryzysowego :) Biedroń i Hołownia też z mózgami zlasowanymi wyskakują ze swoimi mądrościami..czysta komedia w tak tragicznych czasach..tylko u nas taka palanteria może mienić się politykami,opozycją.
ja
ja 23.03.2020, 08:01
brawo.To jest właśnie poziom pisuara.Twoim żargonem hary : na salonach sie nie pierdzi chamie!
Włochy/Francja
Włochy/Francja 23.03.2020, 09:04
Przestańcie politykować w przededniu wielkiej tragedii!
trol
trol 22.03.2020, 20:35
hary ty masz coś z baniakiem
coś ci się ruski trollu popierniczyło
coś ci się ruski trollu popierniczyło 22.03.2020, 20:07
Trollu to nie opozycja a rząd mówi o wyznaczonych wyborach.
cegiełka
cegiełka 22.03.2020, 19:46
Dobrze że kaka spadła z nieba , mało im że już mamy zasrane podwórka ,smog ,patologię ,narkotyki a tu jeszcze w szelak brak rozsądku z głupotą .
Krzywy Las
Krzywy Las 22.03.2020, 19:42
Nie wchodźcie na nas!
smyrek
smyrek 22.03.2020, 19:32
Nieodpowiedzialni ludzie.Jak zachoruja to bedzie lament.Rodzice, ktorzy kochaja swoje dzieci, boja sie o nie i na nic nie narazaja.

Pozostałe