Zdezynfekowali urząd gminy

  • 23.03.2020, 14:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zdezynfekowali urząd gminy Fot. UG Banie
Dezynfekcja najbliższego otoczenia to w sytuacjach zagrożenia epidemicznego, w tym ryzyka zakażenia koronawirusem COVID-19, sprawa bardzo istotna zwłaszcza w budynkach administracji publicznej. Takie działania profilaktyczne zaplanowano w Urzędzie Gminy w Baniach.

W piątek 20 marca 2020 r. Urząd Gminy Będzie czynny był do godziny 14. Potem odbyła się dezynfekcja pomieszczeń ogólnodostępnych w budynku.

W związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem umożliwiono od 23.03.2020 r. obsługę interesantów poprzez skrzynkę podawczą zlokalizowaną na zewnątrz urzędu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

OP 1
OP 1 24.03.2020, 22:55
Nieustraszeni pogromcy duchów. Okadzają mieszkania siarką bo sprawdza się w walce z diabłem i demonami
gdzie go sprzedają ?????
gdzie go sprzedają ????? 23.03.2020, 20:59
co to jest za CUDOWNY ŚRODEK co zabija koronawirusa
Nie dajmy się wirusowi
Nie dajmy się wirusowi 24.03.2020, 23:04
Podaję przykładowe składy:
1. Kadzidło, siarka.
2. Trociny, siarka.
3. Trociny, siarka, czosnek.
Rozwiązania alternatywne:
1. Woda święcona (stosowanie zewnętrzne i wewnętrzne), palenie świecy, modlitwa, udział we mszy.
1. Spirytus rektyfikowany 96% + tonic water (koniecznie z chininą nie kupujcie podróbek z kwaskiem cytrynowym) w stosunku 1:1 stosowany wewnętrznie - szklanka przed posiłkiem i szklanka po.
czarek 79
czarek 79 24.03.2020, 08:13
zabić można coś co żyje a wirusy nie żyją bo nie mają metabolizmu wirus to nośnik informacji RNA lub DNA zależnie od wirusa, o tym uczą w szkole, najwyraźniej do szkoły się nie chodziło. unieczynnić natomiast można wirusy chociaż przez denaturację termiczną, lub chemiczną a preparatów wirusobójczych jest jednak kilka i są bardzo skuteczne. umyj więc rączki i do lekcji siadaj.
NUMER 7
NUMER 7 24.03.2020, 09:57
(...)
Link usuniety. To jest miejsce na komentarz anie na wklejanie linków.
administrator
ja tak myśle  nie gram w tarota
ja tak myśle nie gram w tarota 24.03.2020, 10:13
admin ale tel link wiele wyjasnia nawet tę pandemię swiatową https://youtu.be/Wny-0BZqcss
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.03.2020, 08:43
czarek chyba niedawno załozyłes tę firmę ha ha ah DOBRZE PROSPERUJE ?????? https://youtu.be/1lIuYPHSE9Q TU MASZ LEKCJĘ PODZIWIAJ
chomik
chomik 23.03.2020, 21:41
a płyny do dezynfekcji rąk z biedronki czy Lidla zwalczają wirusa CORONA19
ops
ops 23.03.2020, 20:46
zdjecie z czernobyla..
karaś
karaś 23.03.2020, 19:31
no i dobrze, że zrobili dezynfekcję. Przynajmniej coś robią, ale niektórym zawsze coś będzie solą w oku.
ciekawy
ciekawy 23.03.2020, 18:58
Podczas dezynfekcji biurwy i krawaciarzy obficie posypano Azotoxem po czym zaaplikowano podwujna lewatywę czy to prawda? Tak tylko pytam
b
b 23.03.2020, 19:29
zabłysnął jak chrząstka w salcesonie...za stawianie głupich pytań potrójna lewatywa ciekawy.... Brawa dla Gminy Banie a inni niech biorą przykład bo o pracowników trzeba dbać drodzy pracodawcy....
sprzedawca
sprzedawca 23.03.2020, 18:56
Urzędnik ma być otwarty na interesanta a nie zamykać się w urzędzie. Są inne sposoby zabezpieczenia się. Czy zakupy też będą robić wrzucając zapotrzebowanie do skrzynki przed sklepem?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.03.2020, 10:08
nie pisz interesanta tylko PETENTA TY NIE MASZ INTERESU ŻEBY GO UTRZYMYWAĆ HA AH AH JESTES PETENTEM DAJESZ MU PRACE I PŁACE I WYMAGASZ
heh
heh 23.03.2020, 16:12
To się pewno nikt nie uchwał.

Pozostałe