14 zakażonych wirusem SARS-CoV-2 w województwie zachodniopomorskim

  • 23.03.2020, 17:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
14 zakażonych wirusem SARS-CoV-2 w województwie zachodniopomorskim Fot. gum.gov.pl
Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy dzisiaj 23 marca 2020 r. kolejne dwa przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Trzynasty chory to mężczyzna z powiatu stargardzkiego. Hospitalizowany jest w SPWSZ w Szczecinie. Wirusem zaraził się od osoby z potwierdzonym COVID-19. Osoby, z którymi kontaktował się mężczyzna zostały objęte kwarantanną. Czternastą osobą zakażoną koronawirusem w naszym województwie jest kobieta ze Szczecina. Także wymaga hospitalizowania w SPWSZ w Szczecinie. Trwa wywiad epidemiologiczny, z którymi osobami się kontaktowała.

Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy obecnie 14 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. 12 osób jest w stanie dobrym, jedna osoba przebywa na OIOM-ie.

poddanych kwarantannie - 1968

poddanych nadzorowi epidemiologicznemu - 1473

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (60)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Biedrek
Biedrek 23.03.2020, 21:35
To teraz kolej na polski kosciół. Ciekawe ile sypnie na walke z zarazą.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.03.2020, 10:32
co łaska ha ha ah zgodnie z konkordatem podpisanym przez SLD kosciół tak jak i inne zwiazki wyznaniowe takie jak te https://www.google.com/url?sa=… sa FINANSOWANE Z BUDŻETU CENTRALNEGO POLSKI plus ulgi oraz dochody ze swojej działalnosci nie tylko datki wiernych ale tez i firmy z ULGAMI ha ha ah WSZYSCY SA TEJ SAMEJ WIARY KIEDY CHODZI O PIENIADZE volterie ha ha aha
Joko
Joko 23.03.2020, 21:46
Caritas sypnal pare baniek,troche wiedzy zabraklo
Jojo
Jojo 23.03.2020, 21:04
Na wielka orkiestre zbieralismy my ludzie a nie jedna osoba w czerwonych okularach i male dzieci zmarzniete z puszkami na mrozie...piszcie na temat ,a czerwone okulary tylko ustawila rodzine na pare pokolen
wylkrywacz kłamców
wylkrywacz kłamców 24.03.2020, 12:03
Guciu – a gdzie ty mróz widziałeś w tym roku? Widać jak zbierałeś i dawałeś... „zmarznięte dzieci z puszkami na mrozie” – to ministranci na Caritas?
Jok
Jok 23.03.2020, 21:01
Czemu Wlosi zostali sami sobie bez pomocy Uni ,to juz Rosj wyslala sparcie wieksze niz ta Unia
błazen z placu czerwonego
błazen z placu czerwonego 23.03.2020, 21:48
Proputinowski trollu z Rosji powiadasz hahahahahaha
pesymista
pesymista 23.03.2020, 20:59
Niestety rośnie i będzie rosło.
Jojo
Jojo 23.03.2020, 20:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wykrywacz trolli
wykrywacz trolli 23.03.2020, 20:58
Przecież to czysty hejt.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 23.03.2020, 20:01
ja sie tylko pytam gdzie jest owsiak i jego WOŚP moze coś sypnie na walkę z koronawirusem tak tylko pytam taka mamy dzieki niemu słuzbe zdrowia że cho cho ha ha a https://youtu.be/1agWjAh_3mo
Dyl
Dyl 24.03.2020, 07:49
WOŚP Owsiaka, to nie ministerstwo zdrowia. Poniekąd masz rację, bo to skandal, aby rząd przekazywał pieniądze z podatków na religijnych szamanów, finansował ich pomysły, a wyposażenie szpitali w sprzęt pozostawił fundacjom które robią to ze zbórki społeczeństwa.
Mnie bardziej ciekawi gdzie jest Episkopat, Rydzyk, Caritas, Opus Dei, Owsiak zbiera kasę od ludzi , coś tam pewnie uszczknie dla siebie, ale każda złotówka rozliczona do końca. Kler też zbiera kasę, dostaje milinowe dotacje od rządu PiS , ale dzieli się tylko symbolicznie, a rozliczenia z dotacji przez urzędy państwowe jest niemożliwe bo tak mówi Konkordat. Kościelna komisja majątkowa i Konkordat, uznane zostały za zgodne z Konstytucją przez obrońców demokracji związanych z obecną PO, SLD i PSL.Sędziowie i politycy to hipokryci. Chciałbym usłyszeć deklaracje rządu PiS , że KK nie dostanie z państwowej kasy rekompensaty za poniesione straty w wyniku epidemi koronowirusa.
pm
pm 24.03.2020, 07:30
Co ty człowieku piszesz , gdzie rząd, który wydal kasę na telewizję. Gdzie kościół, gdzie X Rydzyk . Niech cofnie kasę i da tam gdzie potrzeba , Gdyby nie Owsiak to nie chcę myśleć co by było . Patrz na całokształt - inni też cierpią i umierają.
Yhmm
Yhmm 24.03.2020, 07:48
Owsiak nic nie dal ,dali ludzie i male dzieci zmarzniete na mrozie,owsiak tylko sie ustawil i skitral pare baniek co nie rozliczyl.podatku.....
wykrywacz kłamców
wykrywacz kłamców 24.03.2020, 12:07
Ty - a "małe dzieci zmarznięte na mrozie" - to ministranci kolędujący z pasterzem - bo na orkiestrze to mrozu nie było...
Wklejasz o tych "dzieciach na mrozie" pod różnymi nickami i zawsze bez sensu....

Jojo Wczoraj, 21:04 zbieralismy my ludzie a i male dzieci zmarzniete z puszkami na mrozie.
wykrywacz proklemlowskich trolli
wykrywacz proklemlowskich trolli 24.03.2020, 08:37
Yhmn ruski trollu u nas nie było mrozu.
sss
sss 23.03.2020, 20:11
no sypneli, 20 baniek trolu jeden
mrówka cała
mrówka cała 23.03.2020, 20:18
moze ma udziały w tej firmie co produkuje te ubrania ha ah ah
do tego z czkawką "ha..ah"
do tego z czkawką "ha..ah" 23.03.2020, 20:33
Ta, i twoje obsesyjne "wieczorki" ci wirusy sprzedały porąbańcu jeden...
Zapomniałeś, że wszystko na świecie to ich wina?
BRAK PAZERNOSCI HA AH AH
BRAK PAZERNOSCI HA AH AH 23.03.2020, 21:09
może stary wieczorek dostrzegł cos we mnie czego nie mógł zobaczyć wśród nich ha ha ah
do tego bez czkawki
do tego bez czkawki 23.03.2020, 21:04
to oni mysla ze to co dziadek zrobił to MOJA WINA a to jest róznica
wirus SLD mnie przesladuje od lat
wirus SLD mnie przesladuje od lat 23.03.2020, 20:45
jakie obsesyjne oni sa całkiem realni ha ah ah i jakie wirusy chyba SLD
Wniosek
Wniosek 23.03.2020, 20:11
OWSIAK sypnął... 20 milionów. i zakupił tysiace ubran ochronnych.. Jakbyś mniej czasu spędzał nad pisaniem glupich komentarzy to byś może wiedział.
wniosek 2 bis
wniosek 2 bis 23.03.2020, 20:25
niech kupi testy i sprzet do testów a nie jednorazowe uniformy
tak tylko pytam
tak tylko pytam 23.03.2020, 20:19
kupił dla swoich ??????? bo ja nie dostałem
wniosek  bis
wniosek bis 23.03.2020, 20:16
dostałeś jedno tak tylko pytam ha ha ah
kidawa
kidawa 23.03.2020, 20:01
Może chodziło jej o masturbatory, a może o inseminatory, lub o .... już sam nie wiem, tak mi namieszała w głowie.
He he
He he 23.03.2020, 19:59
Komorowski przy Kidawie to tytan intelektu
teatrzyk się zaczyna na dobre ha ha ah
teatrzyk się zaczyna na dobre ha ha ah 23.03.2020, 19:50
dzisiaj chodzac po gryfinie widziałem PRL ha ah ah kolejki do banków etc jak za komuny gotówka przechodzi do lamusa tylko plastik zostanie i konto które może wyparować z dnia na dzień ah ah ah
"wymarzony kandydat Kremla"
"wymarzony kandydat Kremla" 23.03.2020, 19:47
Prezydent Duda zachowuje się jak Duce Mussolini - nie mówię o poglądach, tylko mimice, gestach - porównajcie filmy - powiedział pan Kukiz.
Po porównaniu - potwierdzam...

Nic dziwnego, że proputinowskie trolle chcą marionetki co nawet w środku kampanii prezes potrafi ośmieszyć jak z "dymisją" Kurskiego pod warunkiem pompowania 2 mld na propagandę....
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 23.03.2020, 19:46
jedno co ten koronawirus robi w polinie to drenuje portfele polaków ha ha ah dobry sposób na podwyżki ha ha ah a kto zarabia koncerny po epidemii obudzimy się w innej rzeczywiestosci z dziurawym portfelem lub bez bez dużej liczby emerytów co obciązaja jeZUSa ha ha ah złotówka leci na łeb na szyję inflacja 676 % ha ha ah
 Respiratory, czy... inspiratory? O co chodzi Małgorzacie Kidawie
 Respiratory, czy... inspiratory? O co chodzi Małgorzacie Kidawie 23.03.2020, 19:13
Koronawirus sprawił, że wszelkie inne polityczne tematy zeszły na drugi plan. Opozycja stara się jednak sprawiać wrażenie, że gdyby to oni rządzili, to z pewnością lepiej poradziliby sobie z epidemią. Wśród aktywnych komentatorów jest też kandydatka Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska. Jednak czasem można odnieść wrażenie, że sama nie wie o czym mówi.
Ta wypowiedź Małgorzaty Kidawy-Błońskiej wzbudziła spore zainteresowanie internautów, którzy próbują ustalić, o czym mówi kandydatka PO.

- Trzeba się zastanowić ile potrzeba kolejnych... inspiratorów, i ile potrzeba szpitali zastępczych

- wypaliła Kidawa-Błońska.
Sauronik
Sauronik 23.03.2020, 19:54
Jak nie mamuty Kopacz to inspiratory :))) Nieukom, znów marzy im się teoretyczna Polska
:)
:) 23.03.2020, 20:38
A mamut jeden na Nowogrodzkiej siedzi - i długopisem Adrianem rządzi...
"teoretyczne" państwo, w którym srebrne wieze albo 2miliardy na propagandę - to nic trudnego wrzucić...

Gdyby tylko w Warszawie pisowcy wygrali...

Tak samo na temat artykułu jak twoje wypociny...
"wymarzony kandydat Kremla" - marionetka z długopisem
"wymarzony kandydat Kremla" - marionetka z długopisem 23.03.2020, 19:49
Zaśpiewaj hymn jak Kaczyński - do "Wolski"...
Petru nowa wersja lift
Petru nowa wersja lift 23.03.2020, 19:43
Dajcie już spokój pani Małgorzacie Kidawie Błońskiej ,która swoimi wypowiedziami stara się jak może aby opozycji poparcie nie rosło tylko spadało i nie trzeba Jej w tej robocie przeszkadzać ani zniechęcać a wręcz przeciwnie ! Nie krytykować aby nie peszyć a zachęcać do publicznych wypowiedzi bo robi nimi opozycji piękną niedźwiedzią przysługę !
Hary
Hary 23.03.2020, 19:34
Kobita się po prostu intelektualnie zamordowała przy tej przemowie... aż jej dech zaparło. To tak jakby kazać ogórkowi śpiewać w operze
"wymarzony kandydat Kremla - marionetka z długopisem"
"wymarzony kandydat Kremla - marionetka z długopisem" 23.03.2020, 19:50
Sp... dzadu - rzekła ostoja intelektu 15 lat temu...
Sauron
Sauron 23.03.2020, 19:23
... biedna kobieta ... koledzy z klubu nie mają skrupułów i pastwią się nad ułommą nic nie rozumiejącą co się dzieje i o co w tym wszystkim chodzi ...
do kremlowskiego trolla
do kremlowskiego trolla 23.03.2020, 19:52
Grunt trollu że ty wiesz, że piszesz pod artykułem o zakażonych w województwie! Już cię złapano po wyborach, że ci się pomyliły teksty o kandydatach z okręgów wyborczych - bo pisałeś o nazwiskach, których w naszym okręgu w ogóle na listach nie było...
kiść
kiść 23.03.2020, 19:07
Idziemy w stronę w której są obecnie Włosi.
ami
ami 23.03.2020, 18:56
Koronawirus nie oszczędza młodych i dzieci. Zmarł 18-latek, 12-latka walczy o życie - wsło na głowie mi się zjeżył jak to rpzeczytałam.
czytałem
czytałem 23.03.2020, 19:03
Ze statystyk i doniesień ekspertów wynika, że główną grupę ryzyka stanowią seniorzy i chorzy przewlekle. Nie oznacza to jednak, że zarażenie koronawirusem omija dzieci i nastolatków. W większości przypadków najmłodsi zarażają się i przenoszą chorobę jak inni, ale infekcja przebiega u nich łagodniej. Z najnowszych badań na populacji chińskiej wynika, że ciężkie objawy COVID-19 pojawiają się u 18,5 proc. zarażonych dorosłych, ale także u 6 proc. dzieci.

czytałem na onet
ehehe
ehehe 23.03.2020, 19:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kuku
kuku 23.03.2020, 19:54
Nie czytam śmieci -nie wspieram pisowskiej prasy...
Sauron
Sauron 23.03.2020, 18:49
z głosów dochodzących z Włoch, gdy skończy się nieszczęście, to Włosi powszechnie wypowiedzą się co myślą o *** *** ***
...
... 23.03.2020, 19:56
Prokremlowski troll działa - jak zawsze według zasady - byle lepiej dla Rosji - byle Polska osamotniona...
Nawet temat artykułu mu nie przeszkadza...
Drugi kilogram cukru zabutelki a pier toaletowy za makulaturę
Drugi kilogram cukru zabutelki a pier toaletowy za makulaturę 23.03.2020, 18:33
Wejdą przepisy ograniczające zakupy artykułów żywnościowych ? Czyli kartki.
,
, 23.03.2020, 17:30
Już kontenery za Weltyniem rozstawiają na przyszłych chorych
Lulek
Lulek 23.03.2020, 17:57
Chyba dla Ciebie...
Sii
Sii 23.03.2020, 17:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

łapaj fake news
łapaj fake news 23.03.2020, 19:05
Zablokujcie tych proputinowskich trolli siejących antyunijną propagandę. To śmierdzi ideologią z daleka.
Priorytet UE to nie jest priorytet PiS
Priorytet UE to nie jest priorytet PiS 23.03.2020, 18:38
Przyznali Polsce 33 miliardy złotych pomocy - 7,3 mld euro i miliard już przelali. Nie nałożyli żadnych obostrzeń. Tyle, że pieniądze mają iść na walkę z wirusem a Polski nie stać na testy bo telewizja ma prymat.
Sauron
Sauron 23.03.2020, 18:52
Zadne rzady nigdy nie daja nic za darmo kazdy ma w tym jakis interes ,a ze *** *** ***
...
... 23.03.2020, 19:58
Twój rząd w Moskwie sauron ma bardzo czytelny interes...
Ale patrząc na twoje prymitywne pisanie - tobie przepłaca...
milcz
milcz 23.03.2020, 17:53
Zamknij się ruski trollu!
lopez
lopez 23.03.2020, 17:16
Wyglada na to ze zaraza bedzie sie rozwijac,mniej autobusow, tramwajow, tlok wszedzie w srodkach komunikacji, trzeba radykalnych posuniec,usunac prezydentow, Gdanska, Lodzi,Warszawy, Poznania, i innych ktorzy bojkotuja dzialania rzadu,wyslac ich na kwarantanne do Berezy, Warszawa przoduje w zarazeniach,Wroclaw, Lodz,tam gdzie PO tam tez i zaraza.
nie PO
nie PO 23.03.2020, 18:49
Może bardziej Ciebie do Berezy z Pisowskimi kłamcami.
Lop
Lop 23.03.2020, 17:40
Najbardziej bezczelny jest ten klaun lansujacy się podczas kampanii prezydenckiej pomimo zakazu zgromadzen.
Szok
Szok 23.03.2020, 18:29
Do Lop
..