Urząd funkcjonuje teraz inaczej

  • 23.03.2020, 21:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Urząd funkcjonuje teraz inaczej Biuro podawcze w piwnicy magistratu.
Ze względu na epidemię koronawirusa biura Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie są zamknięte dla interesantów. Urząd jednak nadal pracuje, ale mieszkańcy są obsługiwani przez internet i telefonicznie. Do załatwienia spraw wyjątkowo pilnych wydzielono specjalne punkty do bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem.

W Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie taki punkt do kontaktu z interesantem znajduje się w budynku przy ulicy 1 Maja 16 w wejściu od strony ulicy Parkowej.

Przypominamy, że kontakt z Urzędem Miasta i Gminy w Gryfinie możliwy jest również za pośrednictwem platformy ePUAP przy użyciu Elektronicznej Skrzynki Podawczej Urzędu oraz posiadanego e-podpisu, tzw. podpisu kwalifikowanego lub profilu zaufanego.

Natomiast płatności na rzecz gminy można dokonywać na rachunki bankowe podane w indywidualnych decyzjach podatkowych w terminie 14 dni od daty doręczenia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wolne etaty
Wolne etaty 25.03.2020, 18:47
To przecież nie strażnik tylko emerytowany policjant. Kiedy młodzi będą mogli na dyżurkę się zatrudnić od razu. Trzeba dać szansę niwym co zaczynają nową drogę życiiwą o pracę trudno. Jeśli jest możliwość to proszę zatrudniać młode osoby poszukujace pracy a po przeedzeniu bip nie widzę oferty na stanowisko telefenisty w straży.
ludzi brak
ludzi brak 25.03.2020, 20:32
no co ty dajesz stary...a ktory mlody za takie marne grosze przyjdzie do takiej pracy? bardzo dlugo szukali i nikt sie nie chcial podjać tej pracy
Innowacje
Innowacje 24.03.2020, 23:16
Czemu stół jest za plecami ?To jest nowinka do opatentowania
robolek
robolek 24.03.2020, 22:08
To i tak dobrze bo do PUP nie można się dostać. Drzwi zastawiły stołami,krzesłami i starymi esbekami! I jak były niemiłe tak są nadal! Skoro nic nie robią to należy Im obniżyć wynagrodzenie o połowę! A te pieniądze dać na szpitale!
Gdzie oni są
Gdzie oni są 24.03.2020, 20:30
Tercet zszedł do podziemia?
miejsce
miejsce 24.03.2020, 19:22
To chyba jeden z najgłupszych pomysłów.
Mieszaniec
Mieszaniec 24.03.2020, 15:47
Ten strażnik niech się weźmie do roboty a nie pozuje do zdjęcia. Wygląda jak by się pomilil z pracą. Niech zostanie modelem.
mieszkaniec 2
mieszkaniec 2 25.03.2020, 20:20
a skad wiesz, że to właśnie nie jest model ? Przystojny, elegancki, na modela sie nadaje, ale nie kazdy ma predyspozycje niestety... :(
Salę ślubów zamknęli w urzędzie już 6 lat temu.
Salę ślubów zamknęli w urzędzie już 6 lat temu. 24.03.2020, 10:53
Na siedzeniach siada się tyłem do stołu i urzędnika. Bomba.
Konsal
Konsal 24.03.2020, 10:30
Pewnie jest astmatykiem a tak to jest najlepszy z nich wszystkich pod względem.......
zaniedbanie
zaniedbanie 24.03.2020, 08:41
A dlaczego strażnik miejski nie ma maseczki jak widzę na zdjęciu?
logicznie
logicznie 24.03.2020, 11:14
widocznie nie ma koronawirusa...
kocyk dla leni
kocyk dla leni 24.03.2020, 07:48
Zamkneli urząd dzieki temu nadal mogą nic nie robić nie będąc przy tym niepokojonym przez namolnych mieszkańców
rusz duszke
rusz duszke 25.03.2020, 20:23
przeciez urzad nie jest zamkniety, dyzuruja normalnie, masz bardzo nie aktualne wiadomosci.
Dyl
Dyl 24.03.2020, 07:12
ło bosze, kto wpadł na taki głupi pomysł aby w takim miejscu umieścić punkt kontaktu z interesantem ? To może dobre na schron dla urzędników przed interesantami, a nie do ich przyjmowania. Kierowcy autobusów na przystankach co jakiś czas otwierają drzwi pojazdów aby pozbyć się ewentualnej zarazy utrzymującej się w przestrzeni wewnętrznej pojazdu. Ciekawe w jaki sposób będą wietrzyć tą piwnicę? To idealne miejsce na zarażanie ludzi. Sanepid powinien natychmiast zareagować na taki idiotyzm.
zła
zła 24.03.2020, 08:02
Zgadz się, w piwnicy to zły pomysł ,ktoś w urzędcie nie doczytał regulaminu? W takim razie ten co to wymyślił niech sam tam siedzi.
mieszkaniec
mieszkaniec 24.03.2020, 11:12
tam zrobili punkt, zeby sie urzednicy nie muieli narażać. postawili dziewczyne na pierwszy ogien i ta przekazuje bakterie dalej razem ze sprawami mieszkańców
klon
klon 23.03.2020, 22:50
Piwnica to najgorsze miejsce z możliwych bo ludzie tłoczą się w przejściu. Zreszta zdjęcie dobrze pokazuje tą norę.
Cooper
Cooper 24.03.2020, 08:49
Można było w banku :))))) Teraz widac jak poronione mieli pomysły dotyczące braku rozbudowy budynku i przeniesieniu do Banku.

Pozostałe