Starostwo wydzieliło część parkingu

  • 23.03.2020, 22:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Starostwo wydzieliło część parkingu
Starostwo Powiatowe w Gryfinie przy ul. Sprzymierzonych dokonało zmian na parkingu. Od strony przedszkola już nie zaparkujemy.

Wydzielono miejsca, które w razie "W" bedą wykorzystane dla służb (na zdjęciu w fotogalerii). Koronawirus zmienia nawet system parkowania.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

polak
polak 27.03.2020, 07:19
Prezent starostwa dla mieszkańców - dziękujemy!!!
Co tu sie od
Co tu sie od 24.03.2020, 12:43
To wygląda raczej, że dla pracowników stsrostwa. MASAKRA
Mama Kacpra
Mama Kacpra 24.03.2020, 10:56
A może by tak znaleźć inne miejsce na palenie papierosów dla pracowników Starostwa? To ważniejsze niż parking. Dzieci biegające po podwórku wdychają smród z papierosów i co gorsza patrzą na tych ludzi. Pracownicy bardzo często wychodzą na "dymka". Może czas zająć się pracą? Dajecie zły przykład dzieciom.
Tez mama
Tez mama 24.03.2020, 14:39
A moze dla pan z przedszkola na fajke... na sprzeymoerzonych pracuje talanjedna pani ktora palipod przedszkolem a zaraz idzie do dzoeci ... obraza dyrektorke i gada na pol.moasta o problemach prywatnych pan opiekunek...
tez czlowiek
tez czlowiek 24.03.2020, 23:33
aż ciężko się czyta - błąd na błędzie - j. polski ma zmiękczenia - masakra
raczej
raczej 25.03.2020, 01:16
Ale kuma czaczę!
Przedszkole
Przedszkole 24.03.2020, 10:45
Super.
Starostwo czekało tylko na ten moment.
Więc teraz auta na środku i można zaprowadzić dziecko do przedszkola.
tak
tak 24.03.2020, 08:50
powiaty zlikwidować!
Olek
Olek 24.03.2020, 07:50
Bzdura. Od dawna był konflikt miedzy Paniami z urzędu i przedszkolem bo gwiazdy nie miały gdzie parkować. Ciekawe jak teraz ludzie będą przywozić dzieci do przedszkola. Ja będę parkował na środku drogi
Tata
Tata 24.03.2020, 15:49
Popieram. Rozumiem, że parking po lewej stronie tuż przy wjeździe jest za mały dla VIP-ów... Parking po byłej komendzie nie jest daleko. Na parking płatny przy urzędzie też ich chyba stać... Bo jest różnica między tym, że idziesz do pracy na 8 h do starostwa w dodatku sam,a tym, że prowadzisz dziecko do przedszkola i parkujesz raptem na 5 minut. Ale są równi i równiejsi....
b
b 24.03.2020, 09:02
to może warto byłoby w końcu zainteresować Burmistrza, że nie ma parkingu dla swoich gwiazd i że parking dla przedszkola jest niezbędny...
he
he 23.03.2020, 23:17
Bo to miejsce na koronawirusa :)

Pozostałe