Trwają prace na ulicy 1 Maja w Gryfinie

  • 23.03.2020, 23:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Trwają prace na ulicy 1 Maja w Gryfinie
Czas to nie najlepszy. Ale jednak ruszyły prace związane z budową centrum przesiadkowego w Gryfinie. Inwestycję realizuje firma Dankom z Lisiego Pola (gmina Chojna).

Na początek są utrudnienia na odcinku ulicy 1 Maja od strony nabrzeża.

O inwestycji pisaliśmy ostatnio tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35746,rusza-przebudowa-ulic-1-maja-i-sprzymierzonych-w-gryfinie-w-ramach-centrum-przesiadkowego-szczecinskiej-kolei-metropolitarnej

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

placek
placek 25.03.2020, 13:02
Blisko siebie pracują
patrzę z okna
patrzę z okna 24.03.2020, 19:20
To jest dopiero wylęgarnia.
ja
ja 25.03.2020, 07:12
no i jak zwykle przerwali rury z wodą i gazem..kiedy się nauczą fachu ci popaprańcy
Obiektywny
Obiektywny 25.03.2020, 19:12
Popaprańcu zastanow sie z jakich czasow pochodzi sieć wodociągowa i gazowa, i jak w tamtych czasach byly nanoszone Sieci ( nie dokładnie lub w ogóle) a pozniej oskarżaj pracowników. Pozdrawiam
pati
pati 25.03.2020, 13:40
Powinni dostać z urzędu plany gdzie i co!
Do nieudolnych ! Opamiętajcie się.
Do nieudolnych ! Opamiętajcie się. 24.03.2020, 10:38
Zastanawia mnie czy naprawią albo wymienią kanalizację, która zalewała budynek na rogu 1-go Maja i Chrobrego. Wcześniej to była nie ich kompetencja a rur szukali z drugiej strony budynku.
kocyk tę
kocyk tę 24.03.2020, 13:25
Gdzie jest leniwy tercet?
Koszykarz
Koszykarz 24.03.2020, 16:04
Siedzą po domach.
Gryfinianka
Gryfinianka 24.03.2020, 08:50
A pomyślał ktoś o dojeździe do śmietników? Na Kościuszki od podworka pełne pojemniki. Nie ma jak dojechać śmieciarka.
Wirusy
Wirusy 24.03.2020, 10:39
Po co ?
Dyl
Dyl 24.03.2020, 08:33
Dlaczego w zwiazku z budową centrum przesiadkowym nie wyremontują ul. Łużyckiej ?
Piotr
Piotr 24.03.2020, 08:51
Inwestycję w Gryfinie TO JEDNA KLAPA ! Niema kto zarządzać. Burmistrz powołał pracownika nieudacznika inwestycji Ktury niema zielonego pojęcia. Burmistrz Nie zna się na inwestycjach-- nie musi się znać -wydział inwestycji musi koniec.
lenistwo
lenistwo 24.03.2020, 08:42
Bo nie dotrzymali terminów!
Strąg
Strąg 24.03.2020, 12:08
Proszę nie pisać bzdur że nie dotrzymują terminów wydział inwestycji nie chcę wykonawców z Gryfina -- BARDZO LUBI Z POZA GRYFINA.
superfirma
superfirma 24.03.2020, 08:21
Czy na terenie gminy została tylko jedna działająca firma?
Dyl
Dyl 24.03.2020, 07:20
Może mi ktoś wytłumaczy co ma wspólnego z Centrum Przesiadkowym remont ul. 1-Maja w części od nabrzeża ?
tramwaj (pod)wodny
tramwaj (pod)wodny 24.03.2020, 08:40
Z dworca przesiadasz się na barkę. Si capisce? Na tą zatoniętą!
Hydrotechnik
Hydrotechnik 24.03.2020, 10:46
Wrak blokuje nabrzeże od 4 miesięcy i nikt tam nic nie robi. Tylko ropy coraz więcej wypływa. I tak na marginesie. Na skutek robót ciężkim sprzętem widoczne jest obniżenie odcinka nabrzeża o dobre3 cm. To oznacza zniszczenie podziemnej struktury. Czarno to widzę w przyszłości. To potencjalne miejsce wymywania gruntu i niszczenia nabrzeża. Ten wrak należy wyciągnąć ciężkim dźwigiem od strony Odry i wyciągarkami.
Dyl
Dyl 24.03.2020, 08:48
myślisz , że tam zrobią przystanki autobusowe z możliwościa przesiadki na wodoloty i poduszkowce ?
Hydraulik
Hydraulik 24.03.2020, 02:11
Dlaczego ta rura na deszczówkę taka mała średnica? Będziemy mieć gejzery jak popada.
wróżbita
wróżbita 23.03.2020, 23:37
Skończą przed czasem!

Pozostałe